آژانس دیجیتال مارکتینگ سایبریشو
آژانس دیجیتال مارکتینگ سایبریشو

خدمات سئو

بهره‌مندی از یک وب‌سایت حرفه‌ای، اولین قدم برای ورود به دنیای تجارت اینترنتی و ارائه محتوا در فضای آنلاین است. بااین‌حال، یک وب‌سایت تنها با کمک خدمات سئو (SEO) یا بهینه‌سازی موتورهای جست‌وجو است که می‌تواند به مخاطبان خود در فضای آنلاین دسترسی داشته باشد. امروزه بیشتر از ۶۰% وب‌سایت‌ها در سراسر جهان از خدمات بهینه سازی سایت استفاده می‌کنند. این رقم نشان‌دهنده اهمیت خدمات سئو حرفه ای در دنیای امروز است.

خدمات سئو با بهترین نتیجه و کمترین قیمت

خدمات سئو به مجموعه‌ای از اقدامات اشاره دارد که صاحبان مشاغل برای افزایش ترافیک، بهتر دیده شدن، افزایش فروش، تبدیل کلیک‌های وب‌سایت به مشتری و افزایش درآمد استفاده می‌کنند. خدمات بهینه سازی سایت شامل موارد گوناگونی است که دست در دست هم، وب‌سایت شما را در نتایج اول موتورهای جست‌وجو ظاهر می‌کنند. قیمت یا تعرفه خدمات سئو به جایگاه فعلی سایت شما، میزان رقابت در حوزه موردنظر، تعداد رقبا و… بستگی دارد.

اگر شما هم قصد دارید وب‌سایت خود را در بین نتایج اول موتورهای جست‌وجوی مطرح دنیا نظیر گوگل (Google) ببینید، به خدمات حرفه‌ای سئو نیاز دارید. اگرچه بسیاری از صاحبان کسب‌وکارها معتقدند که معنای سئو را می‌دانند، اما ممکن است با تمام آیتم‌های لیست خدمات سئو آشنا نباشند. ازآنجایی‌که همواره عناصر اصلی حضور در رتبه‌های اولیه گوگل در حال ارتقا هستند، دریافت خدمات بهینه سازی سایت از یک شرکت معتبر و باتجربه در این حوزه، رمز موفقیت شما خواهد بود.

ویژگی های خدمات سئو حرفه ای​

علاوه بر اینکه هر وب‌سایتی به خدمات بهینه سازی سایت نیاز دارد، همچنین باید از خدمات حرفه‌ای در این حوزه بهره ببرد. در غیر این صورت، شبیه به فردی خواهد بود که در باتلاق دست‌وپا می‌زند و هرگز به نتیجه‌ای نمی‌رسد. اگر می‌خواهید مطمئن شوید که خدمات سئو مفید واقع‌شده‌اند و پول خود را در جای درستی هزینه کرده‌اید، به دنبال این ویژگی‌ها و نتایج باشید:

بهبود رتبه:  یکی از ویژگی‌های خدمات بهینه سازی وب سایت این است که موجب افزایش قابل‌توجه رتبه سایت شما در موتورهای جست‌وجو می‌شود. بهینه‌سازی کلمات کلیدی و متاتگ‌ها از عوامل اصلی این افزایش رتبه هستند.
افزایش ترافیک: دومین ویژگی مهم خدمات اصولی و حرفه‌ای سئو، کمک به افزایش ترافیک ارگانیک وب‌سایت شما است. زمانی که وب‌سایت وارد نتایج صفحه اول موتورهای جست‌وجو شود، ترافیک ارگانیک یا بازدید از سایت نیز افزایش پیدا می‌کند.
افزایش درآمد ارگانیک: به‌طور خودکار زمانی که بازدید از سایت افزایش پیدا می‌کند، افراد بالقوه بیشتری خواهان محصولات، خدمات یا محتوای سایت شما خواهند بود. بنابراین یکی از ویژگی‌های مهم خدمات سئو حرفه ای، افزایش درآمد است. البته فراموش نکنید که کیفیت و جذابیت محصولات و خدمات شما نیز نقش بسیار مهمی در بهبود درآمد دارند.
افزایش شناخت برند: یک شرکت ارائه‌دهنده خدمات بهینه سازی سایت حرفه‌ای، به شما کمک می‌کند تا برند خود را معروف کنید. این یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های دریافت خدمات حرفه‌ای در حوزه سئو است و موجب ماندگاری برند شما خواهد شد.

خدمات بهینه سازی سایت در سایبری شو​

مجموعه سایبری شو بیشتر از یک دهه است که خدمات حرفه‌ای خود درزمینهٔ بهینه‌سازی وب‌سایت‌ها را به صاحبان مشاغل ارائه می‌دهد. دراین‌بین، مجموعه‌ها، کمپانی‌ها و ارگان‌های بزرگ، متوسط و کوچک بسیاری از این خدمات بهره‌مند شده‌اند و امروزه در نتایج نخست موتورهای جست‌وجو دیده می‌شوند.

 

خدمات بهینه سازی وب سایت
بهبود رتبه، افزایش ترافیک، افزایش درآمد طبیعی و افزایش آگاهی مردم نسبت به یک برند، ازجمله مهم‌ترین ویژگی‌های خدمات سئو در سایبری شو هستند. وابسته به جایگاه کنونی و حوزه‌ای که در آن فعالیت می‌کنید، متخصصان ما بهترین و دقیق‌ترین استراتژی‌های عملیاتی را برای حضور موفق شما در فضای اینترنت پیاده‌سازی می‌کنند.

هزینه خدمات بهینه سازی سایت چقدر است؟​

ما می‌دانیم که صاحبان وب‌سایت‌ها به دنبال یک پاسخ مستقیم و مبلغی مشخص به‌عنوان هزینه خدمات سئو هستند. شما به دنبال رقمی هستید که به‌طور منظم با بودجه ماهانه یا سالانه شما مطابقت داشته باشد. بااین‌حال، پاسخ به این سؤال چندان ساده نیست و به موارد گوناگونی بستگی دارد.

تعداد صفحات: تعداد صفحات وب‌سایت شما که قصد بهینه کردن آن‌ها را دارید، یکی از المان‌های اصلی در قیمت‌گذاری است. باید مشخص کنید که قصد دارید چند صفحه از سایت خود را به ازای کلمات کلیدی مشخص، در رتبه بالایی قرار دهید.
زمان: وقتی می‌خواهید با یک شرکت ارائه‌دهنده خدمات سئو قرارداد ببندید، باید استراتژی همکاری خود را مشخص کنید. ممکن است شما بخواهید هزینه‌ای را در ازای ساعت‌هایی که یک شرکت بر روی سایت شما زمان می‌گذارد پرداخت کنید.
بک لینک: باوجوداینکه الگوریتم‌های گوگل همواره در حال ارتقا هستند، بااین‌حال بک لینک‌هایی که به سایت شما می‌آیند جزو مهم‌ترین عوامل در رتبه‌بندی به شمار می‌آیند. وابسته به تعداد رقبا و حوزه‌ای که در آن فعالیت دارید، باید مبلغ قابل‌توجهی را برای ایجاد این لینک‌های مهم در نظر بگیرید.
وضعیت فنی فعلی سایت: اگر فاصله زیادی با رتبه‌های برتر گوگل دارید، این موضوع باعث افزایش قیمت سئو خواهد شد. ممکن است اقداماتی که در سال‌های گذشته باعث افزایش جایگاه شما در گوگل می‌شدند، امروزه بی‌فایده باشند. موارد فنی باید به‌طور دقیق بررسی شوند.
رتبه فعلی:  زمانی که شروع به دریافت خدمات بهینه سازی سایت می‌کنید، به ازای هر کلمه کلیدی رتبه مشخصی در هر صفحه دارید. این فاکتور مستقیماً بر روی تعرفه خدمات سئو حرفه ای تأثیرگذار است.
موقعیت جغرافیایی: اینکه کسب‌وکار شما ازنظر جغرافیایی چه مناطقی را پوشش می‌دهد و رقبای محلی شما چه وب‌سایت‌هایی هستند، بر میزان هزینه سئو تأثیر دارد. هرچه در مناطق جغرافیایی بیشتری فعالیت داشته باشید، قیمت خدمات سئو شما نیز بیشتر خواهد بود.

تعرفه خدمات سئو در سایبری شو​

هزینه لازم برای بهینه سازی وب سایت به فاکتورهای گوناگونی وابسته است و نمی‌توان قیمت ثابتی را برای خدمات گوناگون در این حوزه تعیین کرد. بااین‌حال، شما در ۷ روز هفته و به‌صورت ۲۴ ساعته می‌توانید با کارشناسان سایبری شو در ارتباط باشید. طی تماس تلفنی یا ملاقات حضوری، ما وضعیت وب‌سایت شما را بررسی می‌کنیم و بر اساس خواسته شما، قیمت منصفانه‌ای را ارائه خواهیم کرد.

تعرفه خدمات بهینه سازی سایت
نگران نباشید! تفاوتی ندارد که صاحب یک کسب‌وکار بزرگ، کوچک یا متوسط هستید. حتی حوزه‌ای که در آن فعالیت دارید و تعداد رقبای شما نیز فاقد اهمیت کلیدی هستند. سایبری شو استراتژی و راه‌حل‌های گوناگونی برای مشاغل و حوزه‌های مختلف دارد. از طرفی وجود متخصصان باتجربه سئو در مجموعه ما، موجب می‌شود تا خدمات سئو شما با شیوه‌های خلاقانه و به همراه صرفه‌جویی در هزینه‌ها انجام شوند.

سوالات متداول

برای توسعه کار شما چه راهکاری داریم؟

تنظیم یک جلســـــه ملاقات حضـــــوری کاملاً رایگان، در محل‌کار شما یا در دفتر‌ما [ شما انتخاب می‌کنید ]
دفتر ما : تهران، بلوار نلسون ماندلا (جردن)، بن بست قبادیان شرقی
تلفن : 02188068221
ملاقات در دفتر ما

مقالات مرتبط

راهنمای جامع سئو خارجی
بیشتر کسب‌وکارها و بازاریابان اینترنتی می‌دانند که بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو از چند بخش تشکیل می‌شود. دراین‌بین، سئو خارجی (Off …
۱۴۰۲/۰۳/۱۳
262 مشاهده
آشنایی با الگوریتم های گوگل
به بیان ساده، الگوریتم های گوگل شامل یک سیستم پیچیده است که به گوگل اجازه می‌دهد صفحات مرتبط با یک جستجوی خاص را پیدا و رتبه‌بندی کند. به‌طو…
۱۴۰۲/۰۳/۱۰
271 مشاهده
راهنمای جامع الگوریتم پنگوئن گوگل
موتور جستجوی گوگل با هدف نمایش بهترین صفحات وب به کاربران، از الگوریتم‌های مختلفی استفاده می‌کند. الگوریتم پنگوئن (Penguin Algorithm) یکی از این مو…
۱۴۰۲/۰۳/۰۵
266 مشاهده
تفاوت دیجیتال مارکتینگ و سئو
بهینه‌سازی موتورهای جستجو (سئو) و بازاریابی دیجیتال دو مفهوم مجزا و درعین‌حال مرتبط هستند که توسط خیلی‌ها یکسان در نظر گرفته می‌شوند. پس ا…
۱۴۰۲/۰۳/۰۲
268 مشاهده
بررسی جامع سئو تکنیکال سایت
تسلط بر اصول اولیه سئو تنها آغاز راه بهینه‌سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو است. اگر واقعاً قصد دارید که از رقبای خود سبقت بگیرید، باید پای …
۱۴۰۲/۰۳/۰۱
292 مشاهده
الگوریتم مرغ مگس خوار چیست؟
گوگل در سپتامبر 2023 اعلام کرد که یک ماه قبل، آپدیتی کاملاً جدید با نام الگوریتم مرغ مگس خوار (Hummingbird Algorithm) را ارائه کرده است. نام این ا…
۱۴۰۲/۰۲/۲۷
316 مشاهده
سئو داخلی چیست؟
اگر وب‌سایتی برای کسب‌وکار اینترنتی خود دارید، احتمالاً بعضی از مفاهیم و اصول بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو یا سئو را می‌…
۱۴۰۲/۰۲/۲۰
538 مشاهده
اهمیت سئو سایت
آیا از اهمیت سئو سایت در کسب و کار خود اطلاع دارید؟ خیلی از افراد فقط دلشان خوش است سایتی ساخته و خیال خودشان را راحت کرده‌اند؛…
۱۴۰۱/۱۰/۲۴
436 مشاهده
سئو چیست؟
سئو به اقدامات ای گفته میشود که در راستای بهینه سازی سایت برای موتور جستجو انجام میشود گفته میشود؛ به زبان ساده تر، SEO…
۱۴۰۱/۰۹/۲۲
698 مشاهده
مهمترین فاکتورهای سئو
شما تنها با رعایت فاکتورهای سئو توانایی جذب مخاطبان بسیار زیادی را در سراسر دنیا دارید. برای درک بهتر اهمیت عوامل تأث…
۱۴۰۱/۰۳/۲۷
497 مشاهده
مشاهده همه