آژانس دیجیتال مارکتینگ سایبریشو
آژانس دیجیتال مارکتینگ سایبریشو

طراحی سایت

فارغ از نوع صنعت و حیطه‌ای که در آن فعالیت دارید، حضور در فضای آنلاین نقش مهمی بر میزان موفقیت و درآمدزایی کسب‌وکار شما دارد. در این راستا طراحی سایت به‌منزله حضور پررنگ در اینترنت است. اگر وب‌سایت شما ازلحاظ ظاهری و عملکرد خوب به نظر برسد، گام اول را با موفقیت برداشته‌اید و تأثیر مثبتی بر مخاطبان خود خواهید داشت. به همین دلیل است که باید نگاه ویژه‌ای به شیوه و خدمات ساخت وب سایت خود داشته باشید.

خدمات ساخت سایت

سفارش طراحی سایت یکی از نقاط عطف هر کسب‌وکاری است؛ به همین دلیل باید در انتخاب کمپانی یا طراح سایت با حساسیت بالایی عمل کنید تا نتیجه مطلوبی حاصل شود. به‌طورمعمول خدمات ساخت وب سایت در کمپانی‌های معتبر، پس از آماده‌سازی یک وب‌سایت زیبا، کاربردی و کاربرپسند به پایان نمی‌رسد؛ بلکه شما تا مدتی طولانی می‌توانید از سرویس‌های پشتیبانی در راستای رفع ایرادات و ابهامات در کوتاه‌ترین زمان بهره ببرید.

طراحی سایت بهترین شروع برای حضور در فضای پرمخاطب اینترنت است. برای اینکه مشتریان برداشت اول مثبتی از فعالیت‌های شما داشته باشند، بهره‌مندی از خدمات حرفه‌ای ساخت وب سایت در اولویت قرار دارد. برای انتخاب بهترین مجموعه، بررسی نمونه‌های کاری و بازخورد مشتریان قبلی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند. کیفیت، زیبایی و عملکرد اصولی از ویژگی‌های مهم یک وب‌سایت هستند؛ هرگز آن‌ها را قربانی کاهش هزینه طراحی سایت نکنید!

ویژگی های طراحی سایت

ساخت وب سایت ایده جدیدی نیست و بسیاری از کسب‌وکارها، سازمان‌ها و افراد چند دهه است که از مزایای آن استفاده می‌کنند. برخی از ویژگی‌های اصلی طراحی یک وب‌سایت با مرور زمان ثابت مانده‌اند و از سوی دیگر ویژگی‌های جدیدی هم به این فرآیند اضافه‌شده‌اند. در حال حاضر اگر بخواهیم یک وب‌سایت کاربردی با پتانسیل دیده شدن توسط مخاطبان هدف و امکان درآمدزایی داشته باشیم، باید شامل این ویژگی‌ها باشد.

تایپوگرافی یکتا: شرکت‌ها و مجموعه‌های معابر از فونت یا تایپوگرافی منحصربه‌فردی استفاده می‌کنند. درواقع با این کار خود را از سایر رقبا متمایز کرده و به مشتریان خود کمک می‌کنند که آن‌ها را فوراً شناسایی کنند. طراحان سایت در سال‌های اخیر به فونت‌های بسیار زیادی دسترسی پیداکرده‌اند تا هر پروژه طراحی سایت را با تایپوگرافی یکتا اجرا کنند.
منوهای مخفی: پیمایش آسان در یک وب‌سایت از طریق عناصری نظیر منوها و بردکرامب‌ها انجام می‌شوند. امروزه در ساخت وب سایت به‌جای منوها طولانی، از منوهای ساندویچی یا مخفی استفاده می‌شود. این منوها فضای کمتری از صفحه را اشغال می‌کنند و انتخاب ایده‌آلی برای طراحی قالب موبایل هستند.
سازگاری با موبایل: ب‌سایت‌های نسل اول برای دسکتاپ طراحی‌شده‌اند. درنتیجه این وب‌سایت‌ها برای مانیتورهای بزرگ و کنترل توسط موس و کیبورد مناسب هستند. در حال حاضر بیشتر ترافیک وب مربوط به تلفن‌های همراه است. وب‌سایت شما باید دارای طراحی واکنش‌گرا (Responsive) باشد که بدون در نظر گرفتن نوع دستگاه کاربر، تجربه مشابهی را ارائه دهد.
فضای سفید: فضای منفی یا فضای سفید (White Space) یکی از ویژگی‌های اصلی در زمان سفارش طراحی سایت است. از این ویژگی اغلب در ساخت وب سایت‌های مینیمال استفاده می‌شود. زمانی که بین تصاویر، متن‌ها، لینک‌ها و ویدیوها با فضای سفید تعادل وجود داشته باشد، کاربران به‌طور طبیعی به سمت عناصر کلیدی سایت شما جذب می‌شوند.
سرعت بارگذاری بالا: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های طراحی سایت حرفه ای، بهینه‌سازی سرعت است. اگر وب‌سایت شما به‌کندی بارگذاری می‌شود و کاربران تمایلی به حضور در آن ندارند، با یک مشکل جدی روبه‌رو هستید! برای مثال با بهینه‌سازی تصاویر می‌توانید سرعت بارگذاری صفحات را تا حد قابل‌قبولی افزایش دهید.
سیستم مدیریت محتوا: هدف از ساخت وب سایت، ارائه محتوای مفید در فضای اینترنت است تا بتوان به جذب مخاطب و درآمدزایی پرداخت. وب‌سایت شما به یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) با امکانات متنوع، دسترسی‌های مناسب و شرایط استفاده آسان نیاز دارد. در وب‌سایت‌های وردپرسی این CMS به‌طور پیش‌فرض وجود دارد؛ اما در سفارش طراحی سایت اختصاصی، این فضا توسط برنامه‌نویسان پیاده‌سازی می‌شود.
طراحی سایت در سایبری شو چه ویژگی هایی دارد؟

خدمات طراحی سایت در سایبری شو

مجموعه سایبری شو بیشتر از یک دهه است که درزمینهٔ طراحی و توسعه انواع وب‌سایت برای کسب‌وکارهای ایرانی و بین‌المللی فعالیت دارد. انواع وب‌سایت شرکتی،فروشگاهی، تجاری، خبری و… توسط توسعه‌دهندگان و طراحان سایبری شو ساخته می‌شوند. تاکنون وب‌سایت مجموعه‌های معتبری از صنایع مختلف توسط سایبری شو ایجادشده‌اند که می‌توانید فهرست آن‌ها را در بخش نمونه‌های کاری مشاهده کنید.

ساخت وب سایت حیطه‌ای تخصصی است و با روش‌های متعددی انجام می‌شود. پیشنهاد ما به افرادی که قصد صرفه‌جویی در هزینه‌ها را دارند، طراحی سایت با وردپرس، جوملا، مجنتو و… است. از طرفی اگر به دنبال یک وب‌سایت منحصربه‌فرد برای کسب رضایت مخاطبان هدف خود هستید، طراحی اختصاصی وب‌سایت ازجمله خدماتی است که در مجموعه سایبری شو ارائه می‌شود.

عوامل تاثیرگذار بر هزینه طراحی سایت

قیمت خدمات ساخت سایت ثابت نیست و عوامل گوناگونی بر آن تأثیر می‌گذارند. قیمت در بسیاری از موارد به‌صورت توافقی بین فرد یا شرکت طراح سایت و مشتری تعیین می‌شود. بااین‌حال با در نظر گرفتن ویژگی‌ها و امکانات یک وب‌سایت، به‌طور تقریبی می‌توان هزینه سفارش طراحی سایت را تخمین زد. مهم‌ترین فاکتورهای تأثیرگذار بر تعرفه ساخت وب سایت شامل این موارد هستند:

نوع وب سایت: اینکه از چه نوع وب‌سایتی برای کسب‌وکار خود استفاده کنید، تأثیر مستقیمی بر قیمت طراحی سایت دارد. برای مثال وب‌سایت‌های وردپرسی با قالب‌های آماده ارزان‌تر هستند. از طرفی اگر به دنبال کنترل بیشتر، ایجاد ویژگی‌های سفارشی، UI و UX حرفه‌ای و مواردی از این قبیل هستید، طراحی اختصاصی گزینه مناسب برای شماست. این شیوه ساخت سایت گران‌تر است.
اجزا و پیچیدگی ها: هر وب‌سایت دارای اجزای مختلفی است. این اجزا می‌توانند برای تیم طراحی کاملاً رایج یا کاملاً نامتعارف و جدید باشند. زمانی که پیاده‌سازی امکانات شما در پروژه پیچیده شود و نیاز به صرف زمان و انرژی بیشتری داشته باشد، هزینه طراحی سایت هم بالا می‌رود. بااین‌حال گاهی اوقات این اجزا ضروری هستند و موجب بازگشت سرمایه در کوتاه‌مدت می‌شوند.
امنیت و ایمنی: در طراحی و توسعه سایت از پروتکل‌های امنیتی متنوعی استفاده می‌شود. وب‌سایت‌هایی که اطلاعات شخصی و حساس کاربران خود را در بانک اطلاعاتی ذخیره می‌کنند، باید از جدیدترین افزونه‌ها و فناوری‌های امنیتی بهره ببرند. هرچه از فناوری‌های پیشرفته‌تری در ساخت وب سایت خود استفاده کنید، هزینه نهایی نیز افزایش پیدا می‌کند.
تعداد صفحات: اگر به وب‌سایت‌های مختلف نگاه کنید، هرکدام شامل مجموعه‌ای از صفحات هستند. صفحه اصلی، ثبت‌نام، ورود، تماس با ما و درباره ما از رایج‌ترین صفحات موجود در هر سایت را تشکیل می‌دهند. هرچه به تعداد صفحات بیشتری احتیاج داشته باشید، هزینه طراحی سایت هم طبیعتاً بیشتر می‌شود.

تعرفه سفارش طراحی سایت در سایبری شو

از وب‌سایت‌های آموزشی، ورزشی و خبری گرفته تا وب‌سایت‌های تجاری، فروشگاهی و شرکتی در مجموعه سایبری شو طراحی می‌شوند. از طرفی وب‌سایت موردنظر شما می‌تواند با قالب آماده یا با استفاده از طراحی اختصاصی ساخته شود. تمام این موارد بر هزینه طراحی سایت در سایبری شو تأثیرگذار هستند. از سوی دیگر امکاناتی که شما برای سایت خود در ذهن دارید تا کاربران را راضی نگه‌دارید، بر قیمت ایجاد وب‌سایت تأثیرگذار هستند.

قیمت طراحی سایت
برای اینکه تعرفه ساخت وب سایت موردنظر شما توسط متخصصان سایبری شو در کوتاه‌ترین زمان ممکن تعیین شود، با ما در ارتباط باشید. اپراتورهای ما در تمام ایام هفته و به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به سؤالات شما، ارائه مشاوره رایگان و تخمین قیمت پروژه‌ها هستند. همچنین شما می‌توانید از طریق ایمیل و پیام‌رسان‌های گوناگون با ما در ارتباط باشید. تمام تلاش ما در سایبری شو، طراحی سایت موردنظر شما با بالاترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت است.

سوالات متداول

برای توسعه کار شما چه راهکاری داریم؟

تنظیم یک جلســـــه ملاقات حضـــــوری کاملاً رایگان، در محل‌کار شما یا در دفتر‌ما [ شما انتخاب می‌کنید ]
دفتر ما : تهران، بلوار نلسون ماندلا (جردن)، بن بست قبادیان شرقی
تلفن : 02188068221
ملاقات در دفتر ما

مقالات مرتبط

بهترین نرم افزار طراحی رابط کاربری (UI)
ساخت و طراحی رابط کاربری یک فرآیند پیچیده است که بر تجربه بصری یک محصول دیجیتال نظیر وب‌سایت و اپلیکیشن تمرکز دارد. انواع نرم افزار طراحی را…
۱۴۰۲/۰۳/۰۸
319 مشاهده
تئوری رنگ ها چیست؟
رنگ یکی از هفت عنصر اصلی هنر و جزو اولین مهارت‌هایی است که در مدرسه یاد می‌گیریم. در تئوری رنگ ها به تمام مواردی پرداخته می‌شود که یک هنرمند …
۱۴۰۲/۰۳/۰۴
339 مشاهده
طراح UI UX چه کسی است؟
هدف اصلی طراحی UI UX ایجاد یک تجربه کاربری مثبت است که مشتریان را تشویق می‌کند به یک محصول یا برند پایبند و متعهد باشند.‌ مسئولیت رضایت کلی کار…
۱۴۰۲/۰۲/۲۶
581 مشاهده
بهترین نرم افزار طراحی تجربه کاربری (UX)
تعداد زیادی نرم افزار طراحی تجربه کاربری در بازار وجود دارند. این موضوع تصمیم‌گیری در مورد بهترین و مفیدترین …
۱۴۰۲/۰۲/۲۴
582 مشاهده
آشنایی با ۱۵ تا از مهمترین اصول طراحی سایت
طراحی وب‌سایت یک فرآیند کاملاً انحصاری است که باید بیانگر ماهیت و شخصیت برند شما باشد. برای دستیابی به یک طراحی ایده‌آل، …
۱۴۰۲/۰۲/۲۲
531 مشاهده
طراحی تجربه کاربری چیست؟
در دنیای طراحی محصولات دیجیتال و ساخت پروژه‌های آنلاین، طراحی تجربه کاربری (User Experience Design) یکی از اصطلاحات مهم و کارب…
۱۴۰۱/۱۱/۲۲
1207 مشاهده
طراحی رابط کاربری چیست؟
طراحی رابط کاربری (UI) فرآیند طراحی ظاهر، احساس و تعامل یک محصول دیجیتال است. هر نوع محصول و پروژه انسان‌محور که در بستر آنلاین …
۱۴۰۱/۱۱/۲۰
900 مشاهده
طراح سایت کیست؟
با استفاده از کدهای HTML برای برنامه‌نویسی و کدهای CSS برای استاندارد کردن زبان بصری وب‌سایت‌ها، متخصصان طراح سایت (Web Designer)…
۱۴۰۱/۱۱/۱۷
884 مشاهده
10 نکته که باید درباره طراحی سایت بدانید
آیا به دنبال راهی برای بهبود سایت طراحی شده خود می‌گردید؟ یا در حال طراحی سایت هستید و نمی‌دان…
۱۴۰۱/۱۱/۱۰
560 مشاهده
آشنایی با مهم ترین نکات طراحی سایت داروخانه
این روزها هر داروخانه‌ای به یک وبسایت نیاز دارد. اما برای موفق شدن، وبسایت شما باید علاوه بر داشتن ویژگی‌ها و امکانات خاص، نک…
۱۴۰۱/۱۱/۰۶
618 مشاهده
مشاهده همه