آژانس دیجیتال مارکتینگ سایبریشو
آژانس دیجیتال مارکتینگ سایبریشو

طراحی سایت شرکتی

هر شرکت، موسسه یا سازمانی می‌تواند فارغ از فاصله جغرافیایی و محدودیت‌های فیزیکی، با رنج وسیعی از مخاطبان و مشتریان خود ارتباط برقرار کند. طراحی سایت شرکتی مهم‌ترین قدم برای تحقق این هدف است. البته این‌طور فکر نکنید که ساخت وب سایت شرکتی و حضور در فضای آنلاین یک اقدام اختیاری است! با توجه به حضور گسترده بسیاری از شرکت‌ها و مجموعه‌ها در فضای وب، داشتن وب‌سایت الزامی است و کمک می‌کند تا شرکت شما در کورس رقابت باقی بماند.

 

ساخت سایت شرکتی

با توجه به اینکه بیشتر مردم برای پیدا کردن خدمات و محصولات موردنیاز خود از اینترنت استفاده می‌کنند، این فضا یک بازار بزرگ با پتانسیل درآمدزایی بالا است. ساخت وب سایت شرکتی می‌تواند خدمات و محصولات شما را در معرض دید و توجه میلیون‌ها مشتری داخلی قرار دهد. این روزها تمام شرکت‌های بزرگ، متوسط و کوچک به این نتیجه رسیده‌اند که هزینه طراحی سایت شرکتی نوعی سرمایه‌گذاری است و به‌زودی بازدهی چند برابری را برایشان به همراه دارد.

طراحی سایت شرکتی به‌منزله ایجاد پایگاهی دائمی برای بازاریابی و تبلیغات آنلاین کسب‌وکار شما است. بدون توجه به نوع و بزرگی شرکت، داشتن یک وب‌سایت حرفه‌ای کمک شایانی به نشان دادن چهره آنلاین برند شما می‌کند. دسترسی به میلیون‌ها مخاطب یا مشتری احتمالی در کنار کاهش چشم‌گیر هزینه‌های تبلیغات، ازجمله مهم‌ترین مزایایی هستند که در ازای پرداخت هزینه طراحی سایت شرکتی به دست می‌آورید.

ویژگی های طراحی سایت شرکتی

شایان‌ذکر است که ساخت وب سایت شرکتی به‌تنهایی موجب موفقیت شما در فضای آنلاین نمی‌شود. اگر به برخی از بهترین وب‌سایت‌های شرکتی در ایران و جهان نگاه کنید، متوجه خواهید شد که تمام آن‌ها دارای بعضی ویژگی‌های مشترک هستند. آشنایی با این ویژگی‌ها و استفاده از آن‌ها در طراحی وب سایت شرکتی، موجب موفقیت شما خواهد شد. کمپانی‌های معتبر طراحی سایت با این ویژگی‌ها آشنا هستند و همواره آن‌ها را در پروژه شما پیاده‌سازی می‌کنند.

  • :
طراحی ساده و تمیز: طراحی ساده و مینیمال از ویژگی‌های بارز یک سایت شرکتی است. وابسته به نوع خدمات یا محصولاتی که شرکت شما ارائه می‌دهد، کاربران هدف گوناگونی خواهید داشت. سعی کنید با استفاده از یک طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری تمیز و حرفه‌ای، رضایت تمام کاربران را جلب کنید.
در دسترس بودن اطلاعات تماس: هدف نهایی هر شرکتی از تبلیغات و بازاریابی در اینترنت، جذب مشتری یا حتی سرمایه‌گذار است. ازاین‌رو اطلاعات تماس نظیر شماره تلفن، ایمیل، لینک پیام‌رسان‌ها یا فرم تماس شرکت خود را در جایی قرار دهید که به‌سادگی قابل‌مشاهده باشد. اگر به این ویژگی طراحی سایت شرکتی بی‌توجه باشید، مشتری‌های خود را به سمت رقبا هل می‌دهید!
ناوبری آسان: معماری ضعیف وب‌سایت از بزرگ‌ترین مشکلات بازدیدکنندگان سایت است. زمانی که صحبت در مورد ناوبری سایت باشد، سادگی بهترین انتخاب است. مهم‌ترین بخش‌های سایت را در قسمت منو قرار دهید تا کاربران به‌سادگی از آن‌ها استفاده کنند.
طراحی مناسب برای موبایل: واکنش‌گرایی یکی از اصول اساسی طراحی سایت های شرکتی است. حدود 60% مردم برای استفاده از اینترنت از گوشی موبایل خود استفاده می‌کنند. مطمئن شوید که وب‌سایت شما با ظاهری چشم‌نواز و عملکردی عالی بر روی تلفن همراه در دسترس است. فراموش نکنید که موتور جستجوی گوگل هم از ویژگی واکنش‌گرایی برای رتبه‌بندی وب‌سایت‌ها استفاده می‌کند.
سیستم مدیریت محتوای کارآمد: محتوای صفحات سایت یکی از مهم‌ترین عوامل تعیین‌کننده میزان ترافیک، و رتبه وب‌سایت در موتور جستجوی گوگل است. سیستم مدیریت محتوا (CMS) ابزاری الزامی برای انتشار اصولی مقالات، عکس‌ها، ویدیوها و... است.
طراحی صفحات اختصاصی: هر شرکت دارای تعدادی محصول یا خدمات اختصاصی و منحصربه‌فرد است. برای نمایش هرچه بهتر آن‌ها، طراحی صفحاتی با ویژگی‌های خاص و سفارشی ضروری است. در شرایطی که طراحی سایت شرکتی بسیاری از مجموعه‌ها دچار سندرم یکنواختی شده، شما متمایز باشید تا بیشتر و بهتر دیده شوید.
شاخصه های سک وب سایت شرکتی معرکه

خدمات ساخت وب سایت شرکتی در سایبری شو

مجموعه سایبری شو به‌واسطه بیش از یک دهه تجربه در طراحی و توسعه انواع وب‌سایت، آشنایی کاملی با الزامات ساخت سایت در حوزه‌های گوناگون دارد. ایجاد وب‌سایت‌های شرکتی، یکی از مهم‌ترین خدمات ما برای موفقیت کسب‌وکارها در فضای آنلاین است. تمام ویژگی‌های مهم طراحی سایت شرکتی شامل واکنش‌گرایی، ایجاد فرم‌های گوناگون، بخش اطلاعات تماس، سیستم مدیریت محتوای حرفه‌ای و… توسط متخصصان ما پیاده‌سازی می‌شوند.

تاکنون شرکت‌های بسیاری برای طراحی وب‌سایت خود از خدمات کمپانی سایبری شو استفاده کرده‌اند که شما می‌توانید آن‌ها را در بخش نمونه کارها مشاهده کنید. برای سفارش طراحی سایت شرکتی، ابتدا از مشاوره تخصصی رایگان کارشناسان ما  استفاده کنید تا درنهایت بتوانید حضور پررنگی در بین رقبای خود داشته باشید. متخصصان سایبری شو قادر هستند تا وب‌سایت موردنظر شما را با استفاده از جدیدترین فریم‌ورک‌ها، ابزارها و فناوری‌های روز دنیا طراحی و پیاده‌سازی کنند.

هزینه طراحی سایت شرکتی چقدر است؟

تمام شرکت‌های کوچک، بزرگ و متوسط به وب‌سایت نیاز دارند؛ اما مسلماً تمام این شرکت‌ها بودجه یکسانی برای ساخت وب سایت شرکتی ندارند. دقیقاً به همین دلیل است که محاسبه هزینه‌های پیش رو بسیار مهم هستند. به دلیل وجود عناصر گوناگون در ساخت وب‌سایت، نمی‌توان هزینه ساخت سایت شرکتی را به‌طور دقیق مشخص کرد. امنیت، سرعت، تعداد صفحات، طراحی UI و UX، کمپانی سازنده و مواردی از این قبیل بر هزینه طراحی سایت شرکتی تأثیرگذار هستند.

پیچیدگی: هرچه طراحی یک وب‌سایت پیچیده‌تر باشد، طبیعتاً زمان بیشتری برای ساخت آن صرف می‌شود. با فزایش زمان انجام پروژه، تمام شرکت‌های طراحی سایت هزینه بیشتری را دریافت می‌کنند. پیاده‌سازی امکانات جدید در سایت یا تعداد بالای ویژگی‌های سفارشی ازجمله مواردی هستند که موجب پیچیدگی طراحی سایت می‌شوند.
طراحی UI و UX:  امروزه همه‌جا صحبت از طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری است. نه‌فقط شرکت‌های بزرگ، بلکه شرکت‌های کوچک نیز می‌توانند از این قابلیت‌ها برای جذب مشتری و جلب اعتماد آن‌ها استفاده کنند. طراحی UI و UX تضمین می‌کند که مشتریان شما به‌راحتی از تمام بخش‌های وب‌سایت استفاده می‌کنند و همچنین از حضور در کنار شما خوشنود هستند. هرچه این طراحی با جزئیات بیشتر و کیفیت بالاتری پیاده‌سازی شود، قیمت طراحی سایت شرکتی نیز گران‌تر خواهد شد.
اقدامات امنیتی:  به همان میزان که فناوری پیشرفت کرده و ارتباط با مشتری بسیار آسان‌تر شده، خطرات امنیتی بیشتری هم به وجود آمده‌اند. از ویروس‌ها گرفته تا برنامه‌های مخرب و هکرها می‌توانند کسب‌وکار شما را تهدید کنند. شرکت‌هایی که اطلاعات خصوصی مشتریان و سابقه همکاری آن‌ها با مجموعه خود را نگهداری می‌کنند، باید هزینه بیشتری برای بهبود امنیت وب‌سایت خود پرداخت کنند.
اعتبار شرکت طراحی سایت: از کوچک‌ترین تا بزرگ‌ترین مجموعه‌ها، تمایل دارند تا طراحی سایت شرکتی خود را به کمپانی‌های معتبر و باسابقه واگذار کنند؛ و این تصمیم کاملاً درست و منطقی است. هرچه یک شرکت معتبرتر باشد و از نیروی انسانی باتجربه‌تری برای انجام پروژه‌ها استفاده کند، هزینه طراحی سایت شرکتی نیز افزایش پیدا می‌کند.
تعداد صفحات سایت: تمام وب‌سایت‌های شرکتی دارای صفحاتی نظیر تماس با ما، درباره ما و خانه (صفحه اصلی) هستند. بااین‌حال هر مجموعه می‌تواند دارای صفحاتی نظیر داستان برند، معرفی خدمات یا محصولات و معرفی فرآیندها باشد. به‌طورکلی با افزایش تعداد صفحات سایت، قیمت طراحی وب سایت شرکتی نیز افزایش می‌یابد.

هزینه طراحی سایت شرکتی در سایبری شو

برای اینکه بتوانید در کمترین زمان ممکن وارد تجارت در فضای آنلاین شوید و برند خود را به میلیون‌ها کاربر نمایش دهید، ساخت وب سایت شرکتی خود را به متخصصان سایبری شو بسپارید. تعرفه طراحی سایت شرکتی در مجموعه ما به عواملی نظیر شیوه طراحی، امکانات و پیچیدگی‌های وب‌سایت موردنظر شما بستگی دارد. اگر بخواهید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، ساخت سایت با وردپرس، جوملا و… را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در عوض اگر به دنبال ویژگی‌ها و امکانات منحصربه‌فرد هستید، ساخت وب‌سایت اختصاصی را به شما توصیه می‌کنیم که طبیعتاً گران‌تر است.

 

تعرفه ساخت وب سایت شرکتی
شما می‌توانید از راه‌های مختلفی با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و از قیمت دقیق طراحی سایت شرکتی حرفه ای مطلع شوید. مرکز تماس تلفنی سایبری شو به‌صورت 24 ساعته در تمام ایام هفته آماده پاسخگویی به شما است. تنها کافیست که اطلاعات و ویژگی‌های وب‌سایت موردنظر خود را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید تا هزینه طراحی سایت شرکتی شما در کوتاه‌ترین زمان محاسبه شود.

سوالات متداول

برای توسعه کار شما چه راهکاری داریم؟

تنظیم یک جلســـــه ملاقات حضـــــوری کاملاً رایگان، در محل‌کار شما یا در دفتر‌ما [ شما انتخاب می‌کنید ]
دفتر ما : تهران، بلوار نلسون ماندلا (جردن)، بن بست قبادیان شرقی
تلفن : 02188068221
ملاقات در دفتر ما

مقالات مرتبط

بهترین نرم افزار طراحی رابط کاربری (UI)
ساخت و طراحی رابط کاربری یک فرآیند پیچیده است که بر تجربه بصری یک محصول دیجیتال نظیر وب‌سایت و اپلیکیشن تمرکز دارد. انواع نرم افزار طراحی را…
۱۴۰۲/۰۳/۰۸
319 مشاهده
تئوری رنگ ها چیست؟
رنگ یکی از هفت عنصر اصلی هنر و جزو اولین مهارت‌هایی است که در مدرسه یاد می‌گیریم. در تئوری رنگ ها به تمام مواردی پرداخته می‌شود که یک هنرمند …
۱۴۰۲/۰۳/۰۴
340 مشاهده
طراح UI UX چه کسی است؟
هدف اصلی طراحی UI UX ایجاد یک تجربه کاربری مثبت است که مشتریان را تشویق می‌کند به یک محصول یا برند پایبند و متعهد باشند.‌ مسئولیت رضایت کلی کار…
۱۴۰۲/۰۲/۲۶
582 مشاهده
بهترین نرم افزار طراحی تجربه کاربری (UX)
تعداد زیادی نرم افزار طراحی تجربه کاربری در بازار وجود دارند. این موضوع تصمیم‌گیری در مورد بهترین و مفیدترین …
۱۴۰۲/۰۲/۲۴
584 مشاهده
آشنایی با ۱۵ تا از مهمترین اصول طراحی سایت
طراحی وب‌سایت یک فرآیند کاملاً انحصاری است که باید بیانگر ماهیت و شخصیت برند شما باشد. برای دستیابی به یک طراحی ایده‌آل، …
۱۴۰۲/۰۲/۲۲
531 مشاهده
طراحی تجربه کاربری چیست؟
در دنیای طراحی محصولات دیجیتال و ساخت پروژه‌های آنلاین، طراحی تجربه کاربری (User Experience Design) یکی از اصطلاحات مهم و کارب…
۱۴۰۱/۱۱/۲۲
1207 مشاهده
طراحی رابط کاربری چیست؟
طراحی رابط کاربری (UI) فرآیند طراحی ظاهر، احساس و تعامل یک محصول دیجیتال است. هر نوع محصول و پروژه انسان‌محور که در بستر آنلاین …
۱۴۰۱/۱۱/۲۰
901 مشاهده
طراح سایت کیست؟
با استفاده از کدهای HTML برای برنامه‌نویسی و کدهای CSS برای استاندارد کردن زبان بصری وب‌سایت‌ها، متخصصان طراح سایت (Web Designer)…
۱۴۰۱/۱۱/۱۷
884 مشاهده
10 نکته که باید درباره طراحی سایت بدانید
آیا به دنبال راهی برای بهبود سایت طراحی شده خود می‌گردید؟ یا در حال طراحی سایت هستید و نمی‌دان…
۱۴۰۱/۱۱/۱۰
560 مشاهده
آشنایی با مهم ترین نکات طراحی سایت داروخانه
این روزها هر داروخانه‌ای به یک وبسایت نیاز دارد. اما برای موفق شدن، وبسایت شما باید علاوه بر داشتن ویژگی‌ها و امکانات خاص، نک…
۱۴۰۱/۱۱/۰۶
618 مشاهده
مشاهده همه