آژانس دیجیتال مارکتینگ سایبریشو
آژانس دیجیتال مارکتینگ سایبریشو

طراحی سایت صنعتی

وب‌سایت‌ها عنصری مهم در راه‌اندازی یک تجارت آنلاین و جهانی هستند. این ابزار به کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا بدون توجه به مرزهای فیزیکی، با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار کنند و تولیدات خود را بفروشند. طراحی سایت صنعتی به‌تنهایی می‌تواند قدم بزرگی در مسیر موفقیت شرکت‌ها و کارخانه‌ها باشد. خریداران هوشمند قبل از خرید به اطلاعاتی در مورد محصولات و کالاهای تولیدی شما نیاز دارند. برای اینکه اطلاعات شما به‌سادگی در اختیار خریداران احتمالی قرار بگیرند، ساخت سایت صنعتی بهترین انتخاب است.

 

ساخت سایت صنعتی

باوجوداینکه تمرکز یک وب‌سایت صنعتی بر روی نمایش کالاهایی است که تولید می‌کند، اما نباید تهی از ویژگی‌های بصری و جذاب باشد. فراموش نکنید که کاربران در مورد طراحی سایت صنعتی شما قضاوت می‌کنند و کیفیت آن را به کیفیت کل سیستم و محصولات تولیدی شما نسبت می‌دهند. به همین دلیل لازم است ضمن در نظر گرفتن هزینه طراحی سایت صنعتی، پلتفرمی با ویژگی‌های کاربردی و عملکرد مناسب را در اختیار مشتریان قرار دهید.

طراحی سایت صنعتی با استفاده از بهترین فناوری‌ها، با هدف جذب مخاطب، برند سازی و افزایش فروش صورت می‌گیرد. در دنیایی که پرشده از وب‌سایت‌های بزرگ و کوچک، خریداران به مجموعه‌هایی اعتماد می‌کنند که شفافیت داشته باشند. ساخت سایت صنعتی و ارائه اطلاعات دقیق و مفید، بهترین شیوه برای نمایش این شفافیت است. هزینه طراحی سایت صنعتی با توجه به شیوه طراحی، ویژگی‌ها و سایر متغیرها مشخص می‌شود.

ویژگی های طراحی سایت صنعتی

وب‌سایت‌های صنعتی اغلب با هدف برند سازی و اطلاع‌رسانی در مورد محصولات بخصوص خود ایجاد می‌شوند. بسیاری از این وب‌سایت‌ها علاوه بر بازار داخلی، در مارکت‌های بین‌المللی نیز حضور دارند و کالاهای تولیدی خود را به سایر نقاط جهان صادر می‌کنند. این ویژگی‌ها سبب می‌شوند تا ساخت سایت صنعتی اهمیت ویژه‌ای پیدا کند و توجه به جزئیات بسیار مهم و تاثیرگذار باشد. ازاین‌رو اگر قصد طراحی سایت صنعتی را دارید، با مهم‌ترین ویژگی‌های آن آشنا شوید.

منوی ساده و اثربخش:  اگر قصد دارید بازدیدکنندگان را در وب‌سایت خود نگه‌دارید، داشتن یک سیستم پیمایش ساده که از منوی اصولی نشات می‌گیرد، بسیار حائز اهمیت است. مطمئن شوید که کاربر تمام اطلاعات موردنیاز خود را به‌راحتی پیدا می‌کند و دسترسی به بخش‌های گوناگون برایش آسان است. این ویژگی در طراحی سایت های صنعتی که تنوع محصولات تولیدی بالایی دارند، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
بخش وبلاگ: یکی از ویژگی‌های مهم طراحی سایت صنعتی، وجود یک وبلاگ با محتواهایی غنی و کاربردی است. تولید محتوای این بخش می‌تواند نقش مهمی در جذب کاربران و افزایش ترافیک سایت شما داشته باشد. از طرفی موتورهای جستجو نیز اهمیت بالایی برای پست‌ها و مقالات وب‌سایت قائل هستند و از آن‌ها برای رتبه‌بندی سایت شما استفاده می‌کنند.
دکمه های CTA مشخص:  ساخت سایت صنعتی با هدف جذب خریدار انجام می‌شود. دکمه‌های فراخوانی برای اقدام یا CTA نیز در همین راستا طراحی می‌شوند تا کاربر را به سمت اقدام مشخصی سوق دهند. این دکمه‌ها را در بخشی قرار دهید که کاربر در تمام صفحات به آن‌ها دسترسی داشته باشد و برای پیدا کردنشان به‌زحمت نیفتد.
طراحی واکنش گرا:  کاربران برای اتصال به اینترنت و مشاهده سایت شما از دستگاه‌های مختلفی استفاده می‌کنند. دراین‌بین گوشی موبایل دستگاهی بسیار رایج برای استفاده از اینترنت است. طراحی واکنش‌گرا (Responsive) از مهم‌ترین ویژگی‌های طراحی سایت صنعتی است. این شیوه طراحی تضمین می‌کند که صفحات سایت شما با ظاهری زیبا و عملکردی مناسب بر روی گوشی‌های موبایل در دسترس باشند.
طراحی ظاهری مدرن:  برای طراحی قالب ظاهری وب‌سایت از صنعت خود الهام بگیرید. جدیدترین گرایش‌ها در این حوزه به طرح‌های ساده و مدرن اختصاص دارند که گزینه‌ای عالی برای یک پلتفرم آنلاین صنعتی هستند. طراح باید بتواند شخصیت و ماهیت حوزه کاری شما را در طراحی خود به نمایش درآورد.
مشخصات یم وب سایت صنعتی حرفه ای

خدمات ساخت سایت صنعتی در سایبری شو

بیشتر از یک دهه است که سایبری شو استراتژی‌های بازاریابی و خدمات مشاوره‌ای خود را به صنایع و شرکت‌های تولیدی ارائه می‌دهد. ما در این مدت تجارب ارزشمندی کسب کرده‌ایم که همه آن‌ها موجب رسیدن سایبری شو به جایگاه فعلی شده‌اند. خوشحالیم که می‌توانیم تخصص خود را برای کمک به کسب‌وکار شما و طراحی سایت صنعتی با بالاترین سطح کیفی به کار بگیریم.

طراحی سایت شرکت صنعتی در سایبری شو به دو شیوه طراحی وردپرسی و طراحی اختصاصی انجام می‌شود. هر دو شیوه کارایی قابل‌قبولی دارند و وابسته به هدف شما می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. توسعه‌دهندگان و طراحان سایت در سایبری شو به زبان‌ها و فریم‌ورک‌های متنوع برنامه‌نویسی تسلط دارند و قادر به ساخت سایت صنعتی شما با جدیدترین فناوری‌های روز دنیا هستند. صنایع غذایی، صنایع هوایی، صنایع ساختمانی، صنایع خودروسازی و صنایع الکترونیک تنها بخشی از انواع طراحی وب سایت صنعتی در سایبری شو را تشکیل می‌دهند.

هزینه طراحی سایت صنعتی چقدر است؟

قیمت ساخت وب سایت صنعتی به عوامل مختلفی بستگی دارد و بدون در نظر گرفتن آن‌ها، قیمت‌گذاری غیرممکن است. تعداد صفحات سایت، زمان انجام پروژه، شیوه طراحی، شرکت ارائه‌دهنده خدمات و امکانات وب‌سایت از مهم‌ترین المان‌های تاثیرگذار بر قیمت هستند. مسلماً هزینه طراحی سایت واحدهای صنعتی کوچک که تعداد محصولات کمتری به بازار عرضه می‌کنند و تنها در مارکت داخلی حضور دارند، ارزان‌تر از هزینه ساخت وب‌سایت کمپانی‌های معتبر بین‌المللی است. در ادامه تعدادی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر هزینه طراحی سایت صنعتی را مرور می‌کنیم.

طراحی قالب سایت: طراحی قالب یکی از عناصر اصلی در تعیین هزینه ساخت سایت صنعتی است. وب‌سایتی با عملکرد ثابت که فاقد افکت‌های شناور یا انیمیشن باشد، ارزان‌تر از وب‌سایتی با عملکرد پویا است. از طرفی طراحی قالب ظاهری سفارشی که امکانات و سطح کنترل بهتری را بر روی بخش‌های مختلف فراهم می‌کند، هزینه بیشتری در پی دارد.
امکانات و پیچیدگی ها: هر وب‌سایت صنعتی با توجه به اهدافی که دنبال می‌کند، دارای یک سری امکانات است. هرچه این امکانات جدیدتر و ناشناخته‌تر باشند، پیچیدگی کار برای برنامه‌نویسان بیشتر می‌شود. این موضوع به‌طور مستقیم بر زمان و هزینه انجام پروژه تاثیر می‌گذارد.
امنیت و ایمنی: به دلیل گستردگی فضای وب و وجود حفره‌ها و باگ‌های سایبری گوناگون، امنیت و ایمنی وب‌سایت برای موتورهای جستجو و کاربران بسیار مهم است. افزایش ایمنی و تشخیص مشکلات امنیتی به تخصص بالایی نیاز دارد و می‌تواند هزینه طراحی سایت صنعتی را افزایش دهد.
اعتبار کمپانی طراحی سایت:  خدمات ساخت سایت صنعتی توسط کمپانی‌های متعددی با قیمت‌های متفاوت ارائه می‌شوند. تصمیم نهایی با شماست که از کدام کمپانی برای ساخت وب‌سایت استفاده کنید. هرچه میزان تخصص، تجربه و شهرت یک کمپانی بیشتر باشد، قیمت طراحی سایت صنعتی هم بالاتر می‌رود. بااین‌حال برای جلوگیری از مشکلات احتمالی در آینده، همواره کمپانی‌های خوش‌نام را برای ساخت وب‌سایت انتخاب کنید.

تعرفه ساخت سایت صنعتی در سایبری شو

برای ایجاد وب‌سایت صنعتی در سایبری شو از دو شیوه طراحی سایت استفاده می‌شود که هزینه‌های آن‌ها کاملاً متفاوت است. دسته اول به وب‌سایت‌های وردپرسی اختصاص دارد که در صورت تناسب با نیازهای مشتری، امکان استفاده از آن وجود دارد و موجب کاهش هزینه‌ها خواهد شد. دسته دوم شامل وب‌سایت‌هایی است که بک‌اند و فرانت‌اند کاملاً اختصاصی و سفارشی دارند. وب‌سایت اختصاصی گران‌تر است؛ اما قابلیت‌های فراوانی دارد و در آینده به‌سادگی توسعه داده می‌شود.

 

قیمت طراحی سایت صنعتی
برای تعیین هزینه طراحی سایت صنعتی در سایبری شو، ابتدا لازم است شیوه طراحی و تمام ویژگی‌ها و امکانات موردنظر خود را به کارشناسان ما اطلاع دهید. پس از انجام این فرآیند، قیمت ساخت سایت صنعتی محاسبه می‌شود. راه‌های ارتباطی گوناگونی برای تماس با کارشناسان سایبری شو وجود دارند؛ ارسال ایمیل، برقراری تماس تلفنی و پر کردن فرم تماس برخی از آن‌ها هستند. اگر تصمیم شما برای حضور در بازار آنلاین قطعی شده، همین حالا برای دریافت مشاوره طراحی وب سایت صنعتی با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

برای توسعه کار شما چه راهکاری داریم؟

تنظیم یک جلســـــه ملاقات حضـــــوری کاملاً رایگان، در محل‌کار شما یا در دفتر‌ما [ شما انتخاب می‌کنید ]
دفتر ما : تهران، بلوار نلسون ماندلا (جردن)، بن بست قبادیان شرقی
تلفن : 02188068221
ملاقات در دفتر ما

مقالات مرتبط

بهترین نرم افزار طراحی رابط کاربری (UI)
ساخت و طراحی رابط کاربری یک فرآیند پیچیده است که بر تجربه بصری یک محصول دیجیتال نظیر وب‌سایت و اپلیکیشن تمرکز دارد. انواع نرم افزار طراحی را…
۱۴۰۲/۰۳/۰۸
345 مشاهده
تئوری رنگ ها چیست؟
رنگ یکی از هفت عنصر اصلی هنر و جزو اولین مهارت‌هایی است که در مدرسه یاد می‌گیریم. در تئوری رنگ ها به تمام مواردی پرداخته می‌شود که یک هنرمند …
۱۴۰۲/۰۳/۰۴
363 مشاهده
طراح UI UX چه کسی است؟
هدف اصلی طراحی UI UX ایجاد یک تجربه کاربری مثبت است که مشتریان را تشویق می‌کند به یک محصول یا برند پایبند و متعهد باشند.‌ مسئولیت رضایت کلی کار…
۱۴۰۲/۰۲/۲۶
603 مشاهده
بهترین نرم افزار طراحی تجربه کاربری (UX)
تعداد زیادی نرم افزار طراحی تجربه کاربری در بازار وجود دارند. این موضوع تصمیم‌گیری در مورد بهترین و مفیدترین …
۱۴۰۲/۰۲/۲۴
609 مشاهده
آشنایی با ۱۵ تا از مهمترین اصول طراحی سایت
طراحی وب‌سایت یک فرآیند کاملاً انحصاری است که باید بیانگر ماهیت و شخصیت برند شما باشد. برای دستیابی به یک طراحی ایده‌آل، …
۱۴۰۲/۰۲/۲۲
557 مشاهده
طراحی تجربه کاربری چیست؟
در دنیای طراحی محصولات دیجیتال و ساخت پروژه‌های آنلاین، طراحی تجربه کاربری (User Experience Design) یکی از اصطلاحات مهم و کارب…
۱۴۰۱/۱۱/۲۲
1229 مشاهده
طراحی رابط کاربری چیست؟
طراحی رابط کاربری (UI) فرآیند طراحی ظاهر، احساس و تعامل یک محصول دیجیتال است. هر نوع محصول و پروژه انسان‌محور که در بستر آنلاین …
۱۴۰۱/۱۱/۲۰
928 مشاهده
طراح سایت کیست؟
با استفاده از کدهای HTML برای برنامه‌نویسی و کدهای CSS برای استاندارد کردن زبان بصری وب‌سایت‌ها، متخصصان طراح سایت (Web Designer)…
۱۴۰۱/۱۱/۱۷
907 مشاهده
10 نکته که باید درباره طراحی سایت بدانید
آیا به دنبال راهی برای بهبود سایت طراحی شده خود می‌گردید؟ یا در حال طراحی سایت هستید و نمی‌دان…
۱۴۰۱/۱۱/۱۰
585 مشاهده
آشنایی با مهم ترین نکات طراحی سایت داروخانه
این روزها هر داروخانه‌ای به یک وبسایت نیاز دارد. اما برای موفق شدن، وبسایت شما باید علاوه بر داشتن ویژگی‌ها و امکانات خاص، نک…
۱۴۰۱/۱۱/۰۶
639 مشاهده
مشاهده همه