آژانس دیجیتال مارکتینگ سایبریشو
آژانس دیجیتال مارکتینگ سایبریشو

سئو خارجی

تمام اقداماتی که در خارج از سایت شما به‌منظور بهینه‌سازی آن برای موتورهای جستجو انجام می‌شوند، سئو خارجی را تشکیل می‌دهند. بسیاری از افراد تنها بر روی سئو داخلی سایت تمرکز می‌کنند و اعتقاد چندانی به بهینه سازی خارجی ندارند. بااین‌حال ارتباط واضحی بین تمام بک لینک‌های یک صفحه با رتبه آن در گوگل و سایر موتورهای جستجو وجود دارد. ازاین‌رو دریافت خدمات سئو خارجی از کمپانی‌های معتبر و افراد متخصص، نقش بسزایی در افزایش ترافیک وب‌سایت شما ایفا می‌کند.

ارائه خدمات آف پیج

با استفاده از سئو خارجی موجب بهبود درک موتور جستجو و کاربر از قابل‌اعتماد بودن، اعتبار و محبوبیت سایت خود می‌شوید. هرچه افراد و وب‌سایت‌های معتبرتری در حوزه بهینه سازی خارجی سایت شما نقش داشته باشند، به معنی اعتبار و کیفیت بالاتر محتوای سایت شما خواهد بود. بسیاری از کارشناسان و متخصصان سئو بر این باورند که سئو خارجی نه‌تنها بی‌اهمیت نیست، بلکه تقریباً 50% بار بهینه‌سازی سایت شما را به دوش می‌کشد.

حتی یک محتوای باکیفیت و عمیق هم برای اینکه راهش را به رتبه‌های نخست صفحه جستجو گوگل باز کند، به سئو خارجی نیاز دارد. لینک‌های خارجی ارزش صفحه موردنظر را برای موتورهای جستجو شفاف می‌کنند. هزینه سئو خارجی بسته به تعداد رقبا و حوزه‌ای که در آن فعالیت دارید، متغیر است. صرف هزینه برای دریافت لینک از مراجع معتبر آنلاین ضروری است؛ اما برای چیدمان استراتژی اصولی و دریافت خدمات باکیفیت، تنها به کمپانی‌های معتبر سئو اعتماد کنید.

ویژگی های خدمات سئو خارجی سایت

استراتژی‌های مختلفی برای سئو Off-page وجود دارند که معمولاً استفاده هم‌زمان از آن‌ها باعث بهبود رتبه صفحات سایت می‌شود. فارغ از استراتژی‌های گوناگون نظیر بازاریابی محتوایی و بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، سئو خارجی باید ویژگی‌هایی داشته باشد تا شاهد نتایج درخشان در بهبود رتبه سایت باشیم. در ادامه با تعدادی از مهم‌ترین ویژگی‌های بهینه سازی خارجی آشنا می‌شویم.

بک لینک سایت های معتبر: در هر حوزه‌ای که فعالیت دارید، لینک‌های خود را از سایت‌های معتبر و باسابقه دریافت کنید. این اقدام هم به دیده شدن بیشتر سایت شما کمک می‌کند و هم باعث بهبود رتبه شما در موتورهای جستجو می‌شود. گاهی لازم است برای دریافت چنین لینک‌هایی هزینه کنید و به تبلیغات و رپورتاژ آگهی روی بیاورید. گاهی اوقات نیز به دلیل کیفیت محتوایی بالا، سایر وب‌سایت‌ها به‌طور خودکار به صفحات شما لینک می‌دهند.
تازگی و تنوع لینک خارجی: هرچه سایت‌های مختلف بیشتری به شما لینک دهند، نتیجه بهتری بر رتبه صفحه شما خواهد داشت. از طرفی بهتر است سایت‌هایی که در آن‌ها تبلیغات می‌کنید را به‌طور منظم تغییر دهید تا موردتوجه موتورهای جستجو قرار بگیرید.
شبکه های اجتماعی: سئو خارجی می‌تواند در هر فضای آنلاینی انجام شود و محدود به وب‌سایت‌ها نیست. ازاین‌رو سعی کنید برنامه منظمی برای دریافت لینک از شبکه‌های اجتماعی پرمخاطب داشته باشید. در کشورهای اروپایی و آمریکا، فیس‌بوک می‌تواند ترافیک سایت را تا 50% افزایش دهد. در ایران نیز اینستاگرام و توییتر چنین قابلیتی را دارند.
داشتن استراتژی: هرگز بهینه سازی خارجی سایت را بدون برنامه و استراتژی مشخص انجام ندهید. سئو Off-page باید به‌صورت کاملاً اصولی و بر اساس استراتژی‌های مشخص پیاده‌سازی شود. به همین دلیل توصیه می‌شود خدمات سئو خارجی را از شرکت‌های معتبر و باسابقه در این حوزه دریافت کنید؛ در غیر این صورت، زمان و سرمایه خود را بیهوده بر باد می‌دهید.
سئو خارجی چه ویژگی هایی دارد؟

خدمات سئو خارجی سایت در سایبری شو

اولین اقدام متخصصان سایبری شو برای ارائه خدمات بهینه‌سازی Off-page، چیدن استراتژی اصولی است. این استراتژی می‌تواند شامل شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی محتوایی، حضور در یوتیوب، رپورتاژ آگهی و سایر گزینه‌های روی میز باشد. گاهی اوقات برای دریافت رتبه‌های برتر گوگل در کوتاه‌ترین زمان، لازم است استراتژی سئو خارجی شامل انجام هم‌زمان این موارد باشد. نوع استراتژی به وضعیت فعلی سئو سایت، حوزه‌ی فعالیت، بودجه و دیگر عناصر بستگی دارد.

برای آشنایی با خروجی خدمات سئو خارجی در سایبری شو، می‌توانید فهرست وب‌سایت‌هایی که تاکنون از سرویس‌های ما استفاده کرده‌اند را در قسمت نمونه‌های کاری مشاهده کنید. کارشناسان سئو در سایبری شو علاوه بر بهره‌مندی از دانش آکادمیک، تجربه سال‌ها حضور در بازار کسب‌وکارهای دیجیتال ایران را دارند. همین ویژگی باعث شده تا متخصصان ما قابلیت ارائه خدمات به وب‌سایت‌هایی در حوزه‌های گوناگون را داشته باشند.

هزینه سئو خارجی چقدر است؟

مانند بسیاری از خدمات که در حوزه بهینه‌سازی وب‌سایت‌ها ارائه می‌شوند، برای خدمات سئو Off-page هم نمی‌توان قیمت مشخصی را اعلام کرد. برخلاف سئو داخلی که معمولاً استراتژی مشخصی دارد، در بهینه سازی خارجی می‌توان از استراتژی‌های بسیار متنوعی استفاده کرد. از طرفی فعالیت‌هایی که تاکنون در این حوزه انجام داده‌اید و وضعیت فعلی وب‌سایت شما، نقش بسزایی در قیمت سئو خارجی دارد. موارد زیر از عناصر مهم در قیمت‌گذاری خدمات سئو بیرونی سایت هستند.

شرکت ارائه دهنده خدمات: زمانی که قصد دریافت خدمات سئو را داشته باشید، مجموعه‌ای که با آن همکاری می‌کنید در میزان هزینه‌های شما نقش دارد. هرچه شرکت ارائه‌دهنده خدمات سئو حرفه‌ای‌تر باشد و از متخصصان توانمندتری بهره ببرد، هزینه بیشتر در ازای خدمات خود دریافت می‌کند.
وضعیت فعلی سئو سایت: اگر سایت خود را به‌تازگی راه‌اندازی کرده‌اید که تکلیف روشن است! اما اگر مدتی بر روی سئو سایت کار کرده‌اید، باید وضعیت لینک‌های خارجی، حضور در شبکه‌های اجتماعی و... مشخص شود. تمام این موارد می‌توانند در هزینه سئو خارجی شما نقش اساسی ایفا کنند.
تعداد و کیفیت رپورتاژ آگهی: انتشار محتوا در وب‌سایت‌های معتبر هزینه‌بر است. هرچه بیشتر از این شیوه برای جذب مخاطب و بهبود رتبه خود در گوگل استفاده کنید، تعرفه سئو خارجی سایت شما نیز بالاتر می‌رود. از طرفی این اقدام می‌تواند موجب رشد سریع جایگاه شما در نتایج موتورهای جستجو شود.
کمپین شبکه های اجتماعی: رسانه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام، نقش مهمی در خدمات سئو خارجی ایفا می‌کنند. اگر بخواهید از خدماتی نظیر کمپین‌های سوشال مدیا استفاده کنید، باید بودجه قابل‌توجهی را برای آن کنار بگذارید.

هزینه سئو خارجی در سایبری شو

سایبری شو برای وب‌سایت‌های مختلف از استراتژی‌های بهینه سازی خارجی گوناگونی استفاده می‌کند که هزینه هرکدام متفاوت از دیگری است. همچنین هر استراتژی با توجه به بزرگی، وضعیت فعلی، ارزش مورد انتظار و سایر موارد به بودجه بخصوصی نیاز دارد. ازاین‌رو فقط بعد از انجام بررسی‌های اولیه توسط متخصصان سایبری شو، امکان تعیین هزینه سئو خارجی وب‌سایت وجود دارد.

هزینه های سئو خارجی (off page)
راه‌های ارتباطی گوناگونی برای ارتباط با متخصصان سئو در سایبری شو وجود دارند. شما می‌توانید به‌صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته با کارشناسان ما تماس بگیرید؛ همچنین ارسال ایمیل و ارسال پیام نیز از دیگر راه‌های ارتباطی هستند. پس از بررسی وب‌سایت شما، تمام هزینه‌های خدمات سئو خارجی به‌طور دقیق محاسبه و به شما اطلاع داده می‌شوند.

سوالات متداول

برای توسعه کار شما چه راهکاری داریم؟

تنظیم یک جلســـــه ملاقات حضـــــوری کاملاً رایگان، در محل‌کار شما یا در دفتر‌ما [ شما انتخاب می‌کنید ]
دفتر ما : تهران، بلوار نلسون ماندلا (جردن)، بن بست قبادیان شرقی
تلفن : 02188068221
ملاقات در دفتر ما

مقالات مرتبط

راهنمای جامع سئو خارجی
بیشتر کسب‌وکارها و بازاریابان اینترنتی می‌دانند که بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو از چند بخش تشکیل می‌شود. دراین‌بین، سئو خارجی (Off …
۱۴۰۲/۰۳/۱۳
302 مشاهده
آشنایی با الگوریتم های گوگل
به بیان ساده، الگوریتم های گوگل شامل یک سیستم پیچیده است که به گوگل اجازه می‌دهد صفحات مرتبط با یک جستجوی خاص را پیدا و رتبه‌بندی کند. به‌طو…
۱۴۰۲/۰۳/۱۰
311 مشاهده
راهنمای جامع الگوریتم پنگوئن گوگل
موتور جستجوی گوگل با هدف نمایش بهترین صفحات وب به کاربران، از الگوریتم‌های مختلفی استفاده می‌کند. الگوریتم پنگوئن (Penguin Algorithm) یکی از این مو…
۱۴۰۲/۰۳/۰۵
306 مشاهده
تفاوت دیجیتال مارکتینگ و سئو
بهینه‌سازی موتورهای جستجو (سئو) و بازاریابی دیجیتال دو مفهوم مجزا و درعین‌حال مرتبط هستند که توسط خیلی‌ها یکسان در نظر گرفته می‌شوند. پس ا…
۱۴۰۲/۰۳/۰۲
305 مشاهده
بررسی جامع سئو تکنیکال سایت
تسلط بر اصول اولیه سئو تنها آغاز راه بهینه‌سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو است. اگر واقعاً قصد دارید که از رقبای خود سبقت بگیرید، باید پای …
۱۴۰۲/۰۳/۰۱
332 مشاهده
الگوریتم مرغ مگس خوار چیست؟
گوگل در سپتامبر 2023 اعلام کرد که یک ماه قبل، آپدیتی کاملاً جدید با نام الگوریتم مرغ مگس خوار (Hummingbird Algorithm) را ارائه کرده است. نام این ا…
۱۴۰۲/۰۲/۲۷
354 مشاهده
سئو داخلی چیست؟
اگر وب‌سایتی برای کسب‌وکار اینترنتی خود دارید، احتمالاً بعضی از مفاهیم و اصول بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو یا سئو را می‌…
۱۴۰۲/۰۲/۲۰
578 مشاهده
اهمیت سئو سایت
آیا از اهمیت سئو سایت در کسب و کار خود اطلاع دارید؟ خیلی از افراد فقط دلشان خوش است سایتی ساخته و خیال خودشان را راحت کرده‌اند؛…
۱۴۰۱/۱۰/۲۴
476 مشاهده
سئو چیست؟
سئو به اقدامات ای گفته میشود که در راستای بهینه سازی سایت برای موتور جستجو انجام میشود گفته میشود؛ به زبان ساده تر، SEO…
۱۴۰۱/۰۹/۲۲
737 مشاهده
مهمترین فاکتورهای سئو
شما تنها با رعایت فاکتورهای سئو توانایی جذب مخاطبان بسیار زیادی را در سراسر دنیا دارید. برای درک بهتر اهمیت عوامل تأث…
۱۴۰۱/۰۳/۲۷
537 مشاهده
مشاهده همه