آژانس دیجیتال مارکتینگ سایبریشو
آژانس دیجیتال مارکتینگ سایبریشو

مشاوره سئو

رقابت در هر حوزه‌ای از کسب‌وکارهای اینترنتی وجود دارد. حتی شرکت‌ها و مجموعه‌هایی که به سئوی سایت خود اهمیت می‌دهند نیز گاهی اوقات با موانع سختی روبه‌رو می‌شوند. استفاده از مشاوره سئو سایت یکی از بهترین اقداماتی است که می‌توان برای عبور ازاین‌دست‌اندازهای سخت استفاده کرد. یک مشاور بهینه سازی سایت می‌تواند از زاویه‌ای متفاوت به مشکلات نگاه کند و راهکارهایی اثربخش ارائه دهد.

 

بهرمندی از بهترین مشاورین سئو

یک مشاور سئو به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا رتبه وب‌سایت خود را در موتور‌های جست‌وجو بهبود ببخشد. زمانی که تیم سئوی مجموعه شما قادر به حل بعضی مشکلات نیست یا قصد دارید از استراتژی‌های جدیدی برای بهینه‌سازی سایت استفاده کنید، خدمات مشاوره راهگشا هستند. از طرفی مشاور بهینه سازی سایت قادر است به نیروهای شما آموزش دهد و آن‌ها را به‌روز کند.

وظایف یک مشاور سئو سایت بسته به سازمان یا مجموعه‌ای که به‌عنوان مشاور در آن فعالیت دارد، می‌تواند متفاوت باشد. از طرفی هزینه مشاور سئو نیز بر اساس ساعات کاری، میزان تخصص، نوع مجموعه و خدماتی که ارائه می‌دهد، تعیین می‌شود. فراموش نکنید که مشاور بهینه سازی سایت قرار است ارزش‌افزوده‌ای به شما اضافه کند و موجب رفع مشکلات موجود در وب‌سایت شما شود؛ بنابراین مطمئن شوید که این فرد از تخصص و تجربه کافی برخوردار است.

ویژگی های مشاور سئو سایت

زمانی که قصد داشته باشید از فردی به‌عنوان مشاور در حوزه سئو بهره ببرید، باید از توانایی‌های او برای این جایگاه مطمئن شوید. یک مشاور بهینه سازی سایت با توجه به مجموعه‌ای که در آن قرار می‌گیرد، وظایف مختلفی دارد؛ بااین‌حال تمام مشاوره‌های این حوزه باید ویژگی‌ها و توانمندی‌های ثابتی داشته باشند. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که باید در یک مشاور سئو سایت جست‌وجو کنید، شامل این موارد هستند:

تجربه طولانی سئو: جین والن –مدیرعامل High Rankings- می‌گوید: «هرکسی می‌تواند یک‌شبه یک آژانس سئو راه‌اندازی کند و خود را متخصص و مشاور سئو بنامد. اما این بدان معنا نیست که آن‌ها به کاری که انجام می‌دهند تسلط دارند». مشاور باتجربه سئو بعد از بررسی یک وب‌سایت، دقیقاً می‌داند چه راهکارهایی برای افزایش ترافیک و بهبود رتبه آن لازم هستند.
درک سطوح مختلف سئو: بهینه‌سازی وب‌سایت در سه بخش On-page، Off-page و Technical انجام می‌شود. مشاور بهینه سازی سایت باید در تمام این بخش‌ها دارای اطلاعات گسترده و دقیق باشد. قطعاً برای بهبود جایگاه وب‌سایت خود در موتور جست‌وجو، به سئوی تک‌بعدی نیاز ندارید. استراتژی رشد وب‌سایت شما باید بر این سه بخش استوار باشد.
سوابق کاری موفق: صحبت کردن درباره سئو و صرفاً ارائه تئوری راه‌حل‌ها بسیار آسان است. کلی مقاله در مورد استراتژی‌های گوناگون سئو در اینترنت وجود دارند که هر شخصی به آن‌ها دسترسی دارد. اما به‌قول‌معروف، داشتن مشتری‌های راضی و خوشحال چیز دیگریست! برای دریافت مشاوره حرفه ای سئو، سوابق کاری فرد یا شرکت را بررسی کنید.
هوش بازاریابی:  مشاور سئو سایت باید از مسائل فنی فراتر برود و سایت شما را شبیه به یک بازار سنتی ببیند. تمام فاکتورها نظیر ظاهر، محتوا و... باید به سویی حرکت کنند که محصول یا خدمت شما برای تمام افرادی که در سمت دیگر موتور جست‌وجو هستند، جذاب باشد.
دیدگاه و دانش جامع:  امروزه سئو فراتر از موتورهای جست‌وجو است. یک مشاور بهینه سازی سایت باید تمام بازاریابی را در سطوح عمیق روانشناسی نژاد بشر، فرهنگ خاصی که برای آن بازاریابی می‌کند، چشم‌انداز رسانه‌های اجتماعی، محتوا، محصول و... درک کند. زمانی که ارتباط سئو با این فاکتورها قطع شود، در درازمدت شاهد افت رتبه وب‌سایت خود خواهید بود.
مهارت های ارتباطی: معمولاً مشاور سئو سایت با بخش‌های گوناگون یک سازمان، شرکت یا مجموعه همکاری می‌کند تا به نتایج مطلوب دست پیدا کند. تیم برنامه‌نویسی، تیم مارکتینگ، تیم تولید محتوا و تیم سئو باید به‌طور مستقیم با مشاور در ارتباط باشند. برای شکل گرفتن یک ارتباط مؤثر و حرفه‌ای، مشاور باید مهارت‌های ارتباطی قوی داشته باشد.
به روز بودن: موتورهای جست‌وجو به‌طور پیوسته در حال ارتقای الگوریتم‌های خود هستند تا بتوانند بهترین وب‌سایت‌ها را به کاربران نشان دهند. روش‌هایی که چند سال قبل در سئو مؤثر بوده‌اند، احتمالاً دیگر کارایی چندانی ندارند. ازاین‌رو مشاور سئو سایت باید همواره در حال آموزش و یادگیری باشد تا با جدیدترین متدهای حوزه خود آشنا شود.
ویژگی های یک مشاور سئو خوب

خدمات مشاوره سئو در سایبری شو

مجموعه سایبری شو در کنار ارائه خدمات صفر تا صد سئو سایت، از چندین مشاور بهینه سازی سایت حرفه‌ای نیز برای کمک به مجموعه‌های مختلف استفاده می‌کند. سازمان‌هایی که شاهد افت رتبه، کاهش ترافیک، کاهش فروش و مشکلاتی از این قبیل هستند، می‌توانند از خدمات مشاوره تخصصی مجموعه سایبری شو بهره‌مند شوند.

در بسیاری از موارد نیازی به صرف هزینه‌های نجومی برای باز کردن نقاط کور یک وب‌سایت نیست؛ بلکه تنها به یک ایده و استراتژی خلاقانه و به‌روز نیاز است تا گره به‌سادگی باز شود. سایبری شو با بیشتر از 10 سال تجربه در حوزه بهینه‌سازی انواع وب‌سایت و بهره‌مندی از چند مشاور سئو سایت متخصص، آماده ارائه خدمات خود به شما است.

هزینه مشاور سئو سایت چقدر است؟

برای هر تلاشی که در راستای بهبود یک کسب‌وکار اینترنتی اتفاق می‌افتد، ابتدا باید بودجه موردنیاز آن را مشخص و فراهم کرد. احتمالاً در این لحظه منتظر هستید که یک مبلغ مشخص را برای هزینه مشاوره سئو اعلام کنیم؛ بااین‌حال متأسفانه این اقدام امکان‌پذیر نیست! فاکتورهای متعددی وجود دارند که بر قیمت مشاوره سئو تأثیر مستقیم می‌گذارند.

نوع خدمات: مشاور سئو سایت قادر است خدمات گوناگونی را به شما ارائه دهد. پیاده‌سازی استراتژی‌های جدید در مجموعه، آموزش به کارکنان و رفع مشکلات مقطعی تنها بخشی از این خدمات هستند. بنابراین برای تعیین هزینه مشاور بهینه سازی سایت، ابتدا باید نوع خدمات موردنیازتان را مشخص کنید.
بازه زمانی ارائه خدمات:  بسیاری از شرکت‌ها قرارداد خود را منوط به دستیابی به دستاورد خاصی می‌کنند. رسیدن به این دستاورد ممکن است 2 ماه، 5 ماه یا بیشتر زمان ببرد. هرچه زمان لازم برای رسیدن به هدفی طولانی‌تر باشد، قیمت مشاوره سئو نیز بیشتر خواهد بود.
میزان تخصص و تجربه: دو فوتبالیست با میزان تخصص و تجربه متفاوت، حقوق و دستمزد یکسانی دریافت نمی‌کنند. در مورد مشاور سئو سایت نیز اوضاع به همین شکل است. هرچه از افراد یا شرکت‌های باتجربه‌تری استفاده کنید که نمونه‌های کاری موفق بیشتری دارند، هزینه مشاور سئو نیز افزایش پیدا می‌کند.
پیچیدگی مشکل:  زمانی که یک وب‌سایت بعد از مدتی طولانی فعالیت در اینترنت به مشکل اساسی برمی‌خورد، نمی‌تواند همه‌چیز را از نو شروع کند. با ایجاد تغییرات اساسی، تمام اعتباری که نزد موتورهای جست‌وجو دارد را از دست خواهد داد. بنابراین هرچه مشکل موجود در حوزه سئو پیچیده‌تر باشد، شرکت موردنظر باید هزینه بیشتری را برای رفع کردن آن پرداخت کند.

هزینه مشاوره سئو در سایبری شو

کمپانی سایبری شو با تکیه‌بر سال‌ها تجربه در مسیر رفع مشکلات بهینه‌سازی، آموزش سئو به کارکنان، ایجاد استراتژی‌های سئو و خدماتی از این قبیل، خدمات مشاوره خود را با بهترین قیمت ارائه می‌دهد. سایبری شو دارای نمونه‌های کاری موفق بسیاری در این حوزه است که گواهی بر تخصص و تجربه مشاوران فعال در این کمپانی هستند.

 

هزینه های مشاوره سئو سایت
تعیین هزینه مشاور سئو سایت امری پیچیده و وابسته به متغیرهای فراوانی است. به همین جهت شما می‌توانید در تمام روزهای هفته با کارشناسان ما تماس بگیرید و با ثبت درخواست مشاوره، استعلام هزینه‌های پیش روی خود را در کوتاه‌ترین زمان دریافت کنید.

سوالات متداول

برای توسعه کار شما چه راهکاری داریم؟

تنظیم یک جلســـــه ملاقات حضـــــوری کاملاً رایگان، در محل‌کار شما یا در دفتر‌ما [ شما انتخاب می‌کنید ]
دفتر ما : تهران، بلوار نلسون ماندلا (جردن)، بن بست قبادیان شرقی
تلفن : 02188068221
ملاقات در دفتر ما

مقالات مرتبط

راهنمای جامع سئو خارجی
بیشتر کسب‌وکارها و بازاریابان اینترنتی می‌دانند که بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو از چند بخش تشکیل می‌شود. دراین‌بین، سئو خارجی (Off …
۱۴۰۲/۰۳/۱۳
302 مشاهده
آشنایی با الگوریتم های گوگل
به بیان ساده، الگوریتم های گوگل شامل یک سیستم پیچیده است که به گوگل اجازه می‌دهد صفحات مرتبط با یک جستجوی خاص را پیدا و رتبه‌بندی کند. به‌طو…
۱۴۰۲/۰۳/۱۰
310 مشاهده
راهنمای جامع الگوریتم پنگوئن گوگل
موتور جستجوی گوگل با هدف نمایش بهترین صفحات وب به کاربران، از الگوریتم‌های مختلفی استفاده می‌کند. الگوریتم پنگوئن (Penguin Algorithm) یکی از این مو…
۱۴۰۲/۰۳/۰۵
306 مشاهده
تفاوت دیجیتال مارکتینگ و سئو
بهینه‌سازی موتورهای جستجو (سئو) و بازاریابی دیجیتال دو مفهوم مجزا و درعین‌حال مرتبط هستند که توسط خیلی‌ها یکسان در نظر گرفته می‌شوند. پس ا…
۱۴۰۲/۰۳/۰۲
305 مشاهده
بررسی جامع سئو تکنیکال سایت
تسلط بر اصول اولیه سئو تنها آغاز راه بهینه‌سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو است. اگر واقعاً قصد دارید که از رقبای خود سبقت بگیرید، باید پای …
۱۴۰۲/۰۳/۰۱
332 مشاهده
الگوریتم مرغ مگس خوار چیست؟
گوگل در سپتامبر 2023 اعلام کرد که یک ماه قبل، آپدیتی کاملاً جدید با نام الگوریتم مرغ مگس خوار (Hummingbird Algorithm) را ارائه کرده است. نام این ا…
۱۴۰۲/۰۲/۲۷
354 مشاهده
سئو داخلی چیست؟
اگر وب‌سایتی برای کسب‌وکار اینترنتی خود دارید، احتمالاً بعضی از مفاهیم و اصول بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو یا سئو را می‌…
۱۴۰۲/۰۲/۲۰
577 مشاهده
اهمیت سئو سایت
آیا از اهمیت سئو سایت در کسب و کار خود اطلاع دارید؟ خیلی از افراد فقط دلشان خوش است سایتی ساخته و خیال خودشان را راحت کرده‌اند؛…
۱۴۰۱/۱۰/۲۴
476 مشاهده
سئو چیست؟
سئو به اقدامات ای گفته میشود که در راستای بهینه سازی سایت برای موتور جستجو انجام میشود گفته میشود؛ به زبان ساده تر، SEO…
۱۴۰۱/۰۹/۲۲
736 مشاهده
مهمترین فاکتورهای سئو
شما تنها با رعایت فاکتورهای سئو توانایی جذب مخاطبان بسیار زیادی را در سراسر دنیا دارید. برای درک بهتر اهمیت عوامل تأث…
۱۴۰۱/۰۳/۲۷
537 مشاهده
مشاهده همه