آژانس دیجیتال مارکتینگ سایبریشو
آژانس دیجیتال مارکتینگ سایبریشو

سئو وردپرس

وردپرس محبوب‌ترین ابزار ساخت وب‌سایت در جهان است که ساختار، مدیریت و انتشار محتوای شما را به روشی سئو پسند آسان می‌کند. ازاین‌رو به‌عنوان بهترین سیستم مدیریت محتوا (CMS) برای بهینه‌سازی موتورهای جست‌وجو در نظر گرفته می‌شود. سئو وردپرس رتبه وب‌سایت را در موتورهای جست‌وجو بهبود می‌بخشد و همچنین موجب افزایش ترافیک ارگانیک می‌شود. البته این‌طور نیست که تنها با ایجاد یک سایت وردپرسی، به‌طور جادویی در صفحه نخست نتایج گوگل قرار بگیرید؛ اما قطعاً بهینه سازی وردپرس آسان‌تر از سایر وب‌سایت‌ها است.

 

خدمات بهینه سازی سایت های وردپرسی

تمام وب‌سایت‌هایی که در قالب وردپرس ساخته می‌شوند، به دریافت خدمات سئو وردپرس نیاز دارند تا مخاطبان هدف خود را جذب کنند. بهینه‌سازی چنین وب‌سایت‌هایی شامل مراحل، روش‌ها و ابزارهای گوناگونی است و باید توسط افراد یا شرکت‌های متخصص انجام شود. تمام اقدامات رایج سئو نظیر تولید محتوا، لینک‌سازی، اقدامات فنی و… در بهینه سازی وردپرس نیز ضروری هستند.

سئو وردپرس نیازمند یک استراتژی مشخص و همه‌جانبه بر اساس بزرگی و نوع وب‌سایت موردنظر است. هرچه از متخصصان باتجربه‌تری در این حوزه استفاده کنید، سریع‌تر و اصولی‌تر به نتایج مطلوب خود می‌رسید. قیمت سئو وردپرس در شرکت‌های گوناگون ارائه‌دهنده خدمات بهینه‌سازی سایت متفاوت است. بهتر است قبل از انتخاب یک مجموعه برای دریافت خدمات بهینه سازی وردپرس، تحقیق جامعی در مورد پیشینه و میزان رضایت‌مندی مشتریان آن داشته باشید.

ویژگی های سئو وردپرس

اقداماتی که در راستای بهینه‌سازی یک سایت وردپرسی انجام می‌دهید، شبیه به فرآیند انجام سئو در دیگر انواع وب‌سایت‌ها است. با این تفاوت که سایت‌های وردپرسی کاملاً SEO-Friendly طراحی می‌شوند و سیستم مدیریت محتوای بسیار کاربردی و آسانی دارند. ویژگی‌ها و امکانات بهینه سازی وردپرس موجب شده‌اند تا بسیاری از افراد تمایل زیادی به استفاده از این سیستم مدیریت محتوا داشته باشند. در ادامه برخی از این ویژگی‌ها را بررسی می‌کنیم.

عدم نمایش تا آماده سازی: زمانی که مشغول آماده‌سازی سایت خود هستید و هنوز بخش‌های گوناگونی نظیر لینک‌سازی، انتشار محتوا و... را انجام نداده‌اید، بهتر است سایت شما در نتایج موتورهای جست‌وجو دیده نشود. این ویژگی در سئو وردپرس در اختیار شما قرار دارد و تنها با برداشتن یک تیک، سایت شما از تمام نتایج حذف می‌شود.
بهینه سازی مطالب:  زمانی که قصد انتشار یک مطلب یا محتوای متنی را در وب‌سایت خود دارید، باید مطمئن شوید که تمام اصول سئو در آن رعایت شده‌اند. سئو وردپرس این امکان را فراهم می‌کند تا کیفیت چگالی کلمات کلیدی، لینک‌های داخلی و خارجی، تگ عکس‌ها، اصول نگارشی و... را بر اساس آخرین تغییرات موتورهای جست‌وجو بررسی کنید.
افزونه های گوناگون: در انجام سئو وردپرس تنها نیستید! افزونه‌های گوناگونی وجود دارند که همانند یک دستیار متخصص و دلسوز در کنار شما هستند. این افزونه‌ها به شما کمک می‌کنند تا تعداد خطاهای خود در بخش‌های گوناگون را به صفر برسانید تا توسط موتورهای جست‌وجو جریمه نشوید. Yoast SEO یکی از معتبرترین افزونه‌های سئو در دنیا است.
پیوند یکتا:  در بهبود سئو سایت وردپرس، با ویژگی پیوند یکتا مواجه می‌شوید که شناسایی هر صفحه از وب‌سایت شما را برای موتورهای جست‌وجو ساده‌تر می‌کند. هرچه از پیوندهای بهتری برای صفحات خود استفاده کنید، شانس بیشتر برای قرار گرفتن در نتایج نخست گوگل و سایر موتورهای جست‌وجو را خواهید داشت. مدل‌های گوناگونی از پیوند یکتا وجود دارند و شما می‌توانید بهترین مدل متناسب با وب‌سایت خود را انتخاب کنید.
برچسب ها و دسته بندی ها: دو ویژگی برچسب‌ها (Tags) و دسته‌بندی‌ها (Categories) در سئو وردپرس به شما کمک می‌کند تا خدمات، محصولات و محتوای وب‌سایت خود را ساختارمند کنید. این دو ویژگی به کاربر کمک می‌کنند تا به‌سادگی محتوای موردنظر خود را در سایت شما پیدا کند. استفاده اصولی از این ویژگی‌ها بسیار مهم است و باعث بهبود رتبه سایت شما می‌شود.
ویژگی های منحصر به فرد بهینه سازی در وردپرس

ویژگی های خدمات بهینه سازی وردپرس در سایبری شو

مجموعه سایبری شو تاکنون وب‌سایت‌های وردپرسی متعددی را ساخته و آن‌ها را به جمع نتایج برتر گوگل رسانده است. متخصصان ما تسلط بالایی بر ویژگی‌ها و امکانات ابزارهای مدیریت محتوای وردپرس دارند و با استفاده اصولی و خلاقانه از آن‌ها، موجب رشد سایت شما در فضای اینترنت می‌شوند. نمونه‌های فراوانی از سئو وردپرس موفق توسط متخصصان سایبری شو را می‌توانید در بخش نمونه‌های کاری مشاهده کنید.

بهینه سازی وردپرس در سایبری شو با استفاده از بهترین افزونه‌ها انجام می‌شود. استفاده جامع از تمام ویژگی‌‌های سیستم مدیریت محتوای وردپرس، موجب می‌شود تا صفحات سایت شما در کمترین زمان موردتوجه موتورهای جست‌وجو قرار بگیرند. بدون تردید زمانی که این ابزار ایده‌آل CMS در اختیار کارشناسان توانمند سئو در سایبری شو قرار بگیرد، نتایج درخشانی حاصل می‌شوند.

قیمت سئو وردپرس چقدر است؟

امروزه بسیاری از سایت‌های ایرانی بر بستر وردپرس ایجاد می‌شوند. این سایت‌ها برای دیده شدن در فضای آنلاین، به خدمات سئو نیاز دارند. هزینه سئو سایت وردپرسی همانند سایر وب‌سایت‌های موجود در بستر اینترنت، به عوامل مختلفی بستگی دارد. بدون بررسی دقیق و همه‌جانبه سایت، امکان قیمت‌گذاری برای ارائه خدمات سئو وجود ندارد. ازجمله عناصر تأثیرگذار بر تعرفه سئو وردپرس، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

شرایط فعلی سایت وردپرسی: هزینه بهینه سازی وب‌سایتی که به‌تازگی وارد فضای اینترنت شده و رتبه یا ترافیک بخصوصی ندارد، متفاوت از وب‌سایتی است که برای مدتی در این فضا فعالیت داشته و قصد بهبود شرایط خود را دارد. از طرفی شرایط فعلی سایت ازلحاظ سئو داخلی، سئو خارجی و سئو تکنیکال، از مهم‌ترین المان‌های تعیین‌کننده قیمت سئو وردپرس هستند.
تعداد و وضعیت رقبا: مانند یک بازار سنتی، در دیجیتال مارکتینگ نیز رقابتی همیشگی بین فعالان در یک حوزه وجود دارد. هرچه رقبای شما رتبه بهتر و ترافیک بیشتری داشته باشند، رقابت با آن‌ها سخت‌تر است. از طرفی هرچه تعداد رقبا بیشتر باشد، حضور در نتایج برتر موتورهای جست‌وجو نیز مشکل‌تر می‌شود. این موارد به‌طور مستقیم بر هزینه سئو وردپرس تأثیرگذار هستند.
تعداد صفحات سایت وردپرسی:  هرچه تعداد صفحات یک وب‌سایت بیشتر باشد، طبیعتاً زمان بیشتری برای سئو آن صرف خواهد شد. به همین دلیل سایت‌هایی که در مقیاس بزرگ‌تری فعالیت می‌کنند، باید بودجه بیشتری را به بهینه‌سازی برای موتورهای جست‌وجو اختصاص دهند.
رپورتاژ آگهی: تبلیغات در سایت‌های پربازدید و معتبر از مهم‌ترین اقدامات در راستای افزایش ترافیک ارگانیک سایت است. هرچه سایت معروف‌تر و پرمخاطب‌تر باشد، هزینه تبلیغات و درنتیجه قیمت سئو وردپرس نیز افزایش پیدا می‌کند. متخصصان باتجربه سئو با استفاده از استراتژی‌های گوناگون، هزینه رپورتاژ آگهی را کاهش می‌دهند.
تخصص و تجربه کمپانی ارائه دهنده خدمات: اینکه خدمات بهینه سازی وردپرس وب‌سایت خود را از کدام کمپانی دریافت می‌کنید، جزو عناصر تأثیرگذار بر هزینه‌های پیش روی شما است. همواره بالاترین قیمت نشان‌دهنده بیشترین تخصص و تجربه نیست؛ اما قطعاً هزینه‌ای که شرکت‌های معتبر و خوش‌نام برای بهینه‌سازی سایت وردپرسی شما دریافت می‌کنند، بالاتر از شرکت‌های ناشناخته است.

قیمت سئو وردپرس در سایبری شو

یکی از خدمات مهمی که سایبری شو برای افزایش ترافیک، بهبود رتبه و کسب درآمد بیشتر وب‌سایت‌ها ارائه می‌دهد، بهینه سازی وردپرس است. تعرفه این خدمات به عوامل مختلفی وابسته است. کارشناسان ما بعد از بررسی کلی وضعیت وب‌سایت شما ازلحاظ محتوایی، لینک‌سازی، ترافیک و غیره، هزینه‌های بهینه‌سازی سایت را به شما اطلاع می‌دهند.

 

هزینه بهینه سازی سایت وردپرسی
برای استعلام هزینه‌ها، مرکز تماس 24 ساعته مجموعه سایبری شو در تمام ایام هفته آماده پاسخگویی به شما است. تفاوتی ندارد که صاحب یک وب‌سایت خبری، فروشگاهی، خدماتی، تجاری یا آموزشی باشید. متخصصان ما سابقه حضور در حوزه‌ها و صنایع گوناگونی را دارند و با کوله‌باری از تجربه، سئو وردپرس وب‌سایت شما را انجام خواهند داد.

سوالات متداول

برای توسعه کار شما چه راهکاری داریم؟

تنظیم یک جلســـــه ملاقات حضـــــوری کاملاً رایگان، در محل‌کار شما یا در دفتر‌ما [ شما انتخاب می‌کنید ]
دفتر ما : تهران، بلوار نلسون ماندلا (جردن)، بن بست قبادیان شرقی
تلفن : 02188068221
ملاقات در دفتر ما

مقالات مرتبط

راهنمای جامع سئو خارجی
بیشتر کسب‌وکارها و بازاریابان اینترنتی می‌دانند که بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو از چند بخش تشکیل می‌شود. دراین‌بین، سئو خارجی (Off …
۱۴۰۲/۰۳/۱۳
302 مشاهده
آشنایی با الگوریتم های گوگل
به بیان ساده، الگوریتم های گوگل شامل یک سیستم پیچیده است که به گوگل اجازه می‌دهد صفحات مرتبط با یک جستجوی خاص را پیدا و رتبه‌بندی کند. به‌طو…
۱۴۰۲/۰۳/۱۰
310 مشاهده
راهنمای جامع الگوریتم پنگوئن گوگل
موتور جستجوی گوگل با هدف نمایش بهترین صفحات وب به کاربران، از الگوریتم‌های مختلفی استفاده می‌کند. الگوریتم پنگوئن (Penguin Algorithm) یکی از این مو…
۱۴۰۲/۰۳/۰۵
306 مشاهده
تفاوت دیجیتال مارکتینگ و سئو
بهینه‌سازی موتورهای جستجو (سئو) و بازاریابی دیجیتال دو مفهوم مجزا و درعین‌حال مرتبط هستند که توسط خیلی‌ها یکسان در نظر گرفته می‌شوند. پس ا…
۱۴۰۲/۰۳/۰۲
305 مشاهده
بررسی جامع سئو تکنیکال سایت
تسلط بر اصول اولیه سئو تنها آغاز راه بهینه‌سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو است. اگر واقعاً قصد دارید که از رقبای خود سبقت بگیرید، باید پای …
۱۴۰۲/۰۳/۰۱
332 مشاهده
الگوریتم مرغ مگس خوار چیست؟
گوگل در سپتامبر 2023 اعلام کرد که یک ماه قبل، آپدیتی کاملاً جدید با نام الگوریتم مرغ مگس خوار (Hummingbird Algorithm) را ارائه کرده است. نام این ا…
۱۴۰۲/۰۲/۲۷
354 مشاهده
سئو داخلی چیست؟
اگر وب‌سایتی برای کسب‌وکار اینترنتی خود دارید، احتمالاً بعضی از مفاهیم و اصول بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو یا سئو را می‌…
۱۴۰۲/۰۲/۲۰
577 مشاهده
اهمیت سئو سایت
آیا از اهمیت سئو سایت در کسب و کار خود اطلاع دارید؟ خیلی از افراد فقط دلشان خوش است سایتی ساخته و خیال خودشان را راحت کرده‌اند؛…
۱۴۰۱/۱۰/۲۴
476 مشاهده
سئو چیست؟
سئو به اقدامات ای گفته میشود که در راستای بهینه سازی سایت برای موتور جستجو انجام میشود گفته میشود؛ به زبان ساده تر، SEO…
۱۴۰۱/۰۹/۲۲
736 مشاهده
مهمترین فاکتورهای سئو
شما تنها با رعایت فاکتورهای سئو توانایی جذب مخاطبان بسیار زیادی را در سراسر دنیا دارید. برای درک بهتر اهمیت عوامل تأث…
۱۴۰۱/۰۳/۲۷
537 مشاهده
مشاهده همه