آژانس دیجیتال مارکتینگ سایبریشو
آژانس دیجیتال مارکتینگ سایبریشو

سئو داخلی

بهینه‌سازی هر وب‌سایتی به سه بخش تقسیم می‌شود که سئو داخلی (On-page SEO) یکی از مهم‌ترین بخش‌های آن است. تمام عناصری که درون سایت شما قرار دارند جزو بهینه سازی داخلی به شمار می‌آیند. این عناصر نقش بسزایی بر بهبود رتبه، افزایش ترافیک و درنهایت بر سودآوری وب‌سایت شما دارند. خدمات سئو داخلی از مهم‌ترین سرویس‌هایی است که در آژانس‌ها و کمپانی‌های دیجیتال مارکتینگ ارائه می‌شوند.

خدمات سئو داخلی با بهترین قیمت

برخی از مهم‌ترین عناصر سئو On-page شامل محتوا، بهینه‌سازی تصاویر، توضیحات متا، تگ‌های عنوان، داده‌های ساختاریافته و عنوان صفحات هستند. پیاده‌سازی اصولی این بخش‌ها و استفاده هدفمند از آن‌ها برای بهبود رتبه وب‌سایت و جذب مخاطبان بیشتر، تنها از عهده افراد و شرکت‌های متخصص برمی‌آید. فارغ از هزینه سئو داخلی، همواره باید از شرکت‌های باتجربه و متخصص در این حوزه استفاده کرد.

سئو داخلی شامل اولین اقداماتی است که باید برای افزایش ترافیک و جذب مخاطبان جدید انجام دهید. تعرفه این خدمات به عوامل مختلفی وابسته است؛ اما به‌طورکلی هرچه تعداد صفحات سایت شما بیشتر و ساختار محتوایی آن پیچیده‌تر باشد، هزینه سئو داخلی هم بیشتر خواهد بود. بهینه سازی داخلی بسیار حائز اهمیت است و باید قبل از صرف هزینه برای تبلیغات و رپورتاژ آگهی، پیاده‌سازی شود.

ویژگی های سئو داخلی سایت

سئو On-page یا بهینه سازی داخلی می‌تواند موجب بهبود رتبه SERP، افزایش ترافیک ارگانیک، افزایش CTR و دیگر مزایا شود. تمام مواردی که به آن‌ها اشاره شد در راستای افزایش تعداد کاربران و مشتریان احتمالی وب‌سایت شما هستند. برای تحقق این هدف مهم، سئو داخلی باید دارای ویژگی‌های مشخصی باشد و نقاط کلیدی سایت شما را مورد هدف قرار دهد. برخی از مهم‌ترین عناصر و ویژگی‌های سئو داخلی، شامل این موارد هستند.

محتوای باکیفیت: محتوای باکیفیت از مهم‌ترین ویژگی‌های سئو درونی وب‌سایت شما است. به‌طورکلی گوگل و سایر موتورهای جستجو می‌خواهند که باکیفیت‌ترین و قابل‌اعتمادترین محتوا را در بالای لیست خود به کاربران نمایش دهند. اگر ثابت کنید که در حوزه فعالیت خود یک مرجع قابل‌اعتماد هستید و محتوای باکیفیتی تولید می‌کنید، رتبه بهتری کسب خواهید کرد.
برچسب عنوان: تگ عنوان (Title Tag) اولین سیگنال را در مورد محتوای صفحه شما به موتور جستجو می‌دهد. زمانی که کاربر کلمه کلیدی خاصی را جستجو می‌کند، لینک صفحات گوناگونی در صفحه SERP ظاهر می‌شوند. در اینجا برچسب، عنوانی که شما برای صفحه خاصی از سایت خود تنظیم کرده‌اید به نمایش درمی‌آید. استفاده اصولی از تگ عنوان جزو ویژگی‌های اولیه و مهم سئو داخلی است.
توضیحات متا: توضیحات متا (Meta Description) از دیگر ویژگی‌های بهینه سازی داخلی است که در صفحه جستجو در زیر تگ عنوان نمایش داده می‌شود. در اینجا می‌توانید توضیحات بسیار کوتاهی در مورد محتوای صفحه موردنظر بنویسید تا کاربر را به کلیک بر روی لینک و بازدید از صفحه ترغیب کنید.
ساختار URL: ساختار URL هدفمند و معنادار از دیگر ویژگی‌های خدمات سئو داخلی باکیفیت است. اگر این بخش کوتاه و شامل کلمه کلیدی باشد، سیگنال مثبتی در مورد محتوای صفحه را برای کاربران و موتور جستجو ارسال می‌کند. بهتر است در نوشتن URL هر صفحه به دسته‌بندی صفحات موجود در سایت خود نیز توجه داشته باشید.
تگ های عنوان: یکی از ویژگی‌های مهم سئو داخلی، استفاده اصولی از تگ‌های عنوان (H1، H2، H3 و...) است. استفاده از این تگ‌ها به موتور جستجو و کاربران کمک می‌کند تا ساختار محتوایی صفحه را به‌سرعت متوجه شوند. این تگ‌ها به کاربر کمک می‌کنند تا مطالب موجود در سایت شما را راحت‌تر بخوانند و تجربه دل‌نشینی از حضور در سایت شما را تجربه کنند.
تگ Alt تصاویر: موتورهای جستجو قادر به تشخیص محتوا و مفهوم عکس نیستند. بنابراین شما با ایجاد یک تگ Alt، به آن‌ها کمک می‌کنید که مفهوم تصاویر شما را متوجه شوند. درواقع این ویژگی سئو داخلی مانند یک برچسب عنوان برای عکس‌ها عمل می‌کند.
کلمات کلیدی: نام کلمات کلیدی و اهمیت آن‌ها در بهینه‌سازی سایت به گوش همه ما خورده است. استفاده اصولی از کلمات کلیدی مختلف از ویژگی‌های اصلی خدمات سئو داخلی سایت است. همواره برای گرفتن رتبه روی یک کلمه کلیدی خاص، تنها یک صفحه از سایت خود را به آن کلمه اختصاص دهید.
لینک داخلی: یکی دیگر از عناصر مهم سئو داخلی، داشتن پیوندهای داخلی با صفحات دیگر همان وب‌سایت است. لینک‌های داخلی به موتورهای جستجو کمک می‌کنند تا سایر محتواهای مرتبط با یک صفحه را پیدا کند. این لینک‌ها همچنین به کاربر کمک می‌کنند تا اطلاعات بیشتری در مورد یک موضوع خاص کسب کند و زمان بیشتری را در وب‌سایت شما بماند.

ویژگی خدمات سئو داخلی در سایبری شو

بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو یکی از خدمات اصلی مجموعه سایبری شو است که همگام با طراحی و توسعه سایت ارائه می‌شود. عناصر و ویژگی‌های مختلف سئو داخلی نظیر تگ عکس و عنوان، توضیحات متا، کلمات کلیدی، ساختار محتوایی، لینک‌سازی داخلی و… توسط متخصصان ما پیاده‌سازی می‌شوند. علاوه بر چک‌لیست اصلی خدمات سئو داخلی، کارشناسان ما اقداماتی خلاقانه را بر اساس نوع سایت و حوزه فعالیت شما انجام خواهند داد.

سایبری شو تاکنون خدمات گسترده‌ای را در حوزه بهینه سازی داخلی به وب‌سایت‌های ایرانی ارائه داده است. فهرستی از این وب‌سایت‌ها را می‌توانید در بخش نمونه‌های کاری مجموعه مشاهده کنید. همچنین نظر تمام افرادی که تا این لحظه از خدمات سئو سایت سایبری شو استفاده کرده‌اند نیز در این بخش در دسترس هستند. ما در سایبری شو اعتقادداریم که مشتری‌های راضی، بزرگ‌ترین سرمایه و بهترین ابزار بازاریابی هستند.

سئو آن پیج چه ویژگی هایی دارد؟

هزینه سئو داخلی سایت چقدر است؟

حالا که با اهمیت بهینه سازی داخلی وب‌سایت خود آشنا شدید، اطلاع از هزینه‌های این فرآیند نیز خالی از لطف نیست. به‌طورکلی عوامل گوناگونی بر روی قیمت سئو داخلی تأثیرگذار هستند و نمی‌توان تعرفه یکسانی را برای تمام سایت‌ها در نظر گرفت. وضعیت فعلی سئو سایت، ساختار محتوایی، استراتژی بهینه‌سازی و کیفیت آژانس ارائه‌دهنده خدمات، فقط تعدادی از فاکتورهای مهم در تعیین هزینه سئو داخلی هستند. در ادامه با تعدادی از این موارد بیشتر آشنا شوید.

کمپانی ارائه دهنده خدمات:  اگر جستجوی کوتاهی در اینترنت داشته باشید، به اسامی گوناگونی در حوزه ارائه خدمات سئو داخلی می‌رسید. هرچه کمپانی موردنظر دارای سابقه کاری بیشتر و نیروی انسانی متخصص‌تری باشد، معمولاً هزینه بیشتری را برای ارائه سرویس‌ها خود در نظر می‌گیرد.
موقعیت فعلی وب سایت: سئو موفق با ارزیابی وضعیت وب‌سایت آغاز می‌شود تا آژانس ارائه‌دهنده خدمات تعیین کند که کدام عناصر داخلی سایت شما نیاز به بهبود دارند. مسلماً اگر تعداد زیادی از صفحات سایت شما در موقعیتی بسیار دورتر از رتبه ایده‌آل باشند، هزینه سئو داخلی نیز بیشتر می‌شود.
تعداد کلمات کلیدی: معمولاً بیشتر آژانس‌های سئو توصیه می‌کنند که سئوی طولانی را انتخاب کرده و روی تعداد زیادی از کلمات کلیدی حوزه خود که موجب جذب مخاطب می‌شوند، تمرکز کنید. این شیوه –بخصوص در حوزه‌های رقابتی- بسیار مؤثر است؛ اما از طرفی موجب افزایش تعرفه سئو داخلی سایت می‌شود.
تعداد صفحات: بهینه سازی داخلی به بررسی وضعیت هر صفحه سایت شما به‌طور کاملاً جداگانه می‌پردازد. محتوا، کلمات کلیدی، تگ‌های عنوان، آدرس URL و تمام بخش‌های هر صفحه باید به‌طور جداگانه بررسی شوند. هرچه تعداد صفحات بیشتر باشد، هزینه سئو داخلی نیز افزایش می‌یابد.

تعرفه خدمات سئو داخلی در سایبری شو

درست مانند هر شرکت و آژانس دیگری، سایبری شو نیز فاکتورهای گوناگونی را برای قیمت‌گذاری خدمات بهینه سازی داخلی در نظر می‌گیرد. به‌طورکلی سیستم مدیریت محتوای سایت شما، تعداد صفحات، وضعیت فعلی سایت، رقابت در کلمات کلیدی موردنظر، حجم محتوای موردنیاز و مواردی از این قبیل در قیمت‌گذاری تأثیرگذار هستند. ازاین‌رو تعیین هزینه سئو داخلی سایت تنها بعد از مشخص شدن این موارد امکان‌پذیر است.

 

هزینه های سئو داخلی وب سایت
راه‌های ارتباطی مختلفی برای برقراری ارتباط با کارشناسان ما و استعلام هزینه‌های خدمات سئوی داخلی سایت وجود دارند. بااین‌حال مرکز تماس 24 ساعته سایبری شو یکی از آسان‌ترین شیوه‌های تماس با ما است. کارشناسان ما در تمام ایام هفته آماده ارائه مشاوره تخصصی و بررسی وضعیت وب‌سایت شما هستند. پس از این مراحل، هزینه خدمات سئو داخلی سایت مشخص خواهد شد.

سوالات متداول

برای توسعه کار شما چه راهکاری داریم؟

تنظیم یک جلســـــه ملاقات حضـــــوری کاملاً رایگان، در محل‌کار شما یا در دفتر‌ما [ شما انتخاب می‌کنید ]
دفتر ما : تهران، بلوار نلسون ماندلا (جردن)، بن بست قبادیان شرقی
تلفن : 02188068221
ملاقات در دفتر ما

مقالات مرتبط

راهنمای جامع سئو خارجی
بیشتر کسب‌وکارها و بازاریابان اینترنتی می‌دانند که بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو از چند بخش تشکیل می‌شود. دراین‌بین، سئو خارجی (Off …
۱۴۰۲/۰۳/۱۳
302 مشاهده
آشنایی با الگوریتم های گوگل
به بیان ساده، الگوریتم های گوگل شامل یک سیستم پیچیده است که به گوگل اجازه می‌دهد صفحات مرتبط با یک جستجوی خاص را پیدا و رتبه‌بندی کند. به‌طو…
۱۴۰۲/۰۳/۱۰
311 مشاهده
راهنمای جامع الگوریتم پنگوئن گوگل
موتور جستجوی گوگل با هدف نمایش بهترین صفحات وب به کاربران، از الگوریتم‌های مختلفی استفاده می‌کند. الگوریتم پنگوئن (Penguin Algorithm) یکی از این مو…
۱۴۰۲/۰۳/۰۵
306 مشاهده
تفاوت دیجیتال مارکتینگ و سئو
بهینه‌سازی موتورهای جستجو (سئو) و بازاریابی دیجیتال دو مفهوم مجزا و درعین‌حال مرتبط هستند که توسط خیلی‌ها یکسان در نظر گرفته می‌شوند. پس ا…
۱۴۰۲/۰۳/۰۲
305 مشاهده
بررسی جامع سئو تکنیکال سایت
تسلط بر اصول اولیه سئو تنها آغاز راه بهینه‌سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو است. اگر واقعاً قصد دارید که از رقبای خود سبقت بگیرید، باید پای …
۱۴۰۲/۰۳/۰۱
332 مشاهده
الگوریتم مرغ مگس خوار چیست؟
گوگل در سپتامبر 2023 اعلام کرد که یک ماه قبل، آپدیتی کاملاً جدید با نام الگوریتم مرغ مگس خوار (Hummingbird Algorithm) را ارائه کرده است. نام این ا…
۱۴۰۲/۰۲/۲۷
354 مشاهده
سئو داخلی چیست؟
اگر وب‌سایتی برای کسب‌وکار اینترنتی خود دارید، احتمالاً بعضی از مفاهیم و اصول بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو یا سئو را می‌…
۱۴۰۲/۰۲/۲۰
578 مشاهده
اهمیت سئو سایت
آیا از اهمیت سئو سایت در کسب و کار خود اطلاع دارید؟ خیلی از افراد فقط دلشان خوش است سایتی ساخته و خیال خودشان را راحت کرده‌اند؛…
۱۴۰۱/۱۰/۲۴
476 مشاهده
سئو چیست؟
سئو به اقدامات ای گفته میشود که در راستای بهینه سازی سایت برای موتور جستجو انجام میشود گفته میشود؛ به زبان ساده تر، SEO…
۱۴۰۱/۰۹/۲۲
737 مشاهده
مهمترین فاکتورهای سئو
شما تنها با رعایت فاکتورهای سئو توانایی جذب مخاطبان بسیار زیادی را در سراسر دنیا دارید. برای درک بهتر اهمیت عوامل تأث…
۱۴۰۱/۰۳/۲۷
537 مشاهده
مشاهده همه