آژانس دیجیتال مارکتینگ سایبریشو
آژانس دیجیتال مارکتینگ سایبریشو

طراحی سایت پزشکی

پیچیدگی، محدودیت‌های قانونی، ماهیت محافظه‌کارانه و تنوع خیره‌کننده در نیازهای بیماران، ارائه خدمات اینترنتی در حوزه پزشکی را مشکل کرده‌اند. از طرفی به دلیل وجود همین چالش‌ها، طراحی وب سایت پزشکی و ارائه خدمات آنلاین بهداشتی و درمانی قابلیت کسب سود قابل‌توجهی دارد. یک وب‌سایت نقش ستون فقرات را ایفا می‌کند و بستری مناسب برای پشتیبانی از دانش و اطلاعات شما است. به دلیل وجود حساسیت‌هایی که در این حوزه وجود دارد، ساخت وب سایت پزشکی باید بسیار اصولی و حساب‌شده باشد.

 

ساخت وب سایت پزشکی

امروزه دنیای دیجیتال با سرعتی سرسام‌آور در حال حرکت است و هرروز پیشرفت‌های جدید و شگفت‌انگیزی در برنامه‌نویسی و طراحی سایت اتفاق می‌افتند. در حال حاضر پس از طراحی وب سایت پزشکی، تنها ظرف چند ماه می‌توان شاهد حضور آن در صفحه نتایج برتر موتورهای جستجو بود. گوگل در هر دقیقه 70000 جستجوی مرتبط با سلامتی و درمان دریافت می‌کند. این آمار ثابت می‌کند که اکثر مردم قبل از مراجعه حضوری به مطب پزشک، در فضای اینترنت به دنبال کسب اطلاعات و خدمات درمانی موردنظر خود هستند.

طراحی وب سایت پزشکی اولین قدم برای حضور در حوزه ارائه خدمات اینترنتی درمانی و بهداشتی است. عملکرد عالی در گوشی موبایل، تجربه کاربری مطلوب، سرعت بالا و پیمایش آسان تنها تعدادی از ویژگی‌های مهم یک وب‌سایت پزشکی هستند. هزینه طراحی سایت پزشکی نیز بر اساس همین ویژگی‌ها مشخص می‌شود. در مقابل پتانسیل بالای کسب سود از یک وب‌سایت پزشکی، هزینه‌ای که برای طراحی آن پرداخت می‌شود بسیار کم‌اهمیت است.

ویژگی های طراحی وب سایت پزشکی

وب‌سایت پزشکی اولین مطب شما برای تأثیرگذاری بر روی یک بیمار جدید است؛ همچنین برای بیماران فعلی شما نیز در نقش یک پلتفرم حاوی اطلاعات مهم پزشکی عمل می‌کند. درنهایت هدف از ساخت وب سایت پزشکی این است که کاربران بر روی دکمه خاصی کلیک و خدمات موردنیاز خود را ثبت کنند. تمام وب‌سایت‌های پزشکی باید با همین فلسفه طراحی شوند. برای شناخت مهم‌ترین ویژگی‌های طراحی وب سایت پزشکی، تنها کافیست یک قدم به عقب برگردید و سایت پزشکی را از دید یک بیمار مشاهده کنید. درنهایت به این ویژگی‌ها خواهید رسید:

 

نوبت دهی آنلاین:  هر وب‌سایت بهداشتی و درمانی خدمات مشخصی را از طریق پزشکان مجموعه خود ارائه می‌دهد. زمانی که تعداد پزشکان و همچنین مراجعه‌کنندگان زیاد باشد، وب‌سایت شما به یک سیستم نوبت‌دهی آنلاین پویا نیاز دارد. این فناوری به بیماران اجازه می‌دهد که متوجه شوند یک پزشک در چه روزی و چه ساعتی در دسترست است تا بر اساس آن نوبت خود را ثبت کنند. این فناوری همچنین حجم کاری کارمندان شما را به طرز چشم‌گیری کاهش می‌دهد.
اطلاعات تماس و موقعیت مکانی: یکی دیگر از ویژگی‌های مهم طراحی وب سایت پزشکی، در نظر گرفتن بخشی برای اطلاعات تماس و محل فیزیکی مجموعه است. بسیاری از مراجعه‌کنندگان تنها از طریق اینترنت با شما آشنا می‌شوند و به این اطلاعات احتیاج دارند. بهتر است این اطلاعات را در صفحه اصلی قرار بدهید تا دسترسی به آن‌ها آسان باشد.
تخصص ها و خدمات:  شما این فرصت را دارید که تخصص‌ها و خدمات خود را برای بیماران برجسته کنید. در حوزه ساخت وب سایت پزشکی، شفافیت بسیار مهم است و موجب جلب اعتماد بیماران می‌شود. خدمات خود را در منوی سایت دسته‌بندی کنید و هر سرویس به همراه اطلاعات پیرامون آن را به یک صفحه جداگانه پیوند دهید.
طراحی بخش وبلاگ: بخش وبلاگ اهمیت زیادی برای سایت پزشکی دارد. از یک سو پست‌ها و مطالب تخصصی درون وبلاگ باعث افزایش ترافیک و جذب مشتریان بیشتر می‌شوند؛ و از سوی دیگر نقش انکارناپذیری در بهبود وضعیت سئو وب‌سایت شما دارند. الگوریتم صفحه جستجوی گوگل به‌شدت به محتوا و تعداد مطالب وب‌سایت وابسته است.
دکمه های Call-to-Action:  تمام ویژگی‌ها و امکاناتی که در طراحی وب سایت پزشکی در نظر می‌گیریم، قرار است منجر به دریافت بیماران بیشتر شوند. اگر بیمار بخواهد قرار ملاقاتی رزرو کند یا مشاوره آنلاین دریافت کند، باید دکمه آن به‌راحتی در بخش‌های مختلف سایت در دسترس باشد. یک هدر چسبنده یا یک ویجت نوار کناری که بیمار در هر نقطه از سایت به آن دسترسی داشته باشد، گزینه مناسبی برای دکمه Call-to-Action است.
طراحی مناسب برای موبایل: بیشتر کاربران اینترنت از گوشی موبایل خود برای دسترسی به وب‌سایت‌های خدمات درمانی استفاده می‌کنند. به همین دلیل لازم است طراحی وب سایت پزشکی به‌صورت واکنش‌گرا (Responsive) انجام شود تا با ظاهری زیبا و عملکردی استاندارد در گوشی موبایل در دسترس باشد.
مشخصات یک وب سایت پزشکی حرفه ای

خدمات ساخت وب سایت پزشکی سایبری شو

همیشه فرصت برای حضور در بین برترین وب‌سایت‌های پزشکی وجود ندارد! با افزایش تعداد این وب‌سایت‌ها، رقابت بسیار سخت خواهد شد. بهتر است زمان را از دست ندهید و اگر زیرساخت‌های لازم برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی را دارید، طراحی وب سایت پزشکی را آغاز کنید. ما در سایبری شو از تجربه و توانمندی نیروهای انسانی متخصص خود استفاده می‌کنیم تا دست شما را در دست بهترین وب‌سایت پزشکی قرار دهیم.

برای آشنایی با کیفیت وب‌سایت‌هایی که در مجموعه سایبری شو طراحی و ساخته‌شده‌اند، به بخش نمونه‌های کاری مراجعه کنید. فهرستی از برترین وب‌سایت‌های پزشکی که تاکنون در مجموعه ما ایجادشده‌اند را می‌توانید در این بخش مشاهده کنید. شایان‌ذکر است که متخصصان برنامه‌نویسی و طراحی سایت ما به زبان‌ها و فریم‌ورک‌های گوناگون برنامه‌نویسی تسلط دارند. ازاین‌رو هیچ محدودیتی در فناوری ساخت وب سایت پزشکی در سایبری شو وجود ندارد.

هزینه طراحی سایت پزشکی چقدر است؟

هیچ هزینه استانداردی برای طراحی وب سایت پزشکی وجود ندارد که بتوان آن را به همه روش‌ها تعمیم داد. قیمت طراحی سایت پزشکی کاملاً منعطف است و تا حد زیادی به ویژگی‌ها و متغیرهای موجود در طراحی و توسعه بستگی دارد. بااین‌حال اگر بخواهید تخمین قابل‌قبولی از هزینه‌های پیش رو داشته باشید، این عوامل بیشترین نقش را در افزایش یا کاهش تعرفه ساخت وب سایت پزشکی دارند.

شیوه طراحی:  ابتدا مشخص کنید که چه هدفی از طراحی وب سایت پزشکی دارید و سپس شیوه‌ای متناسب با آن را انتخاب کنید. اگر بخواهید از وب‌سایت‌های وردپرسی استفاده کنید که سیستم مدیریت محتوای کارآمدی دارند، هزینه ساخت وب‌سایت کاهش پیدا می‌کند. در عوض طراحی و توسعه اختصاصی وب‌سایت با استفاده از فناوری‌های گوناگون برنامه‌نویسی، هزینه بیشتری در پی دارد.
عنصر زمان:  هرچه پیچیدگی‌های موجود در پروژه شما بیشتر باشد، زمان ساخت وب‌سایت نیز طولانی‌تر خواهد شد. چه قرارداد شما با شرکت طراحی وب سایت پزشکی به‌صورت ساعتی و چه به‌صورت کلی باشد، افزایش زمان موجب افزایش هزینه می‌شود. گفتنی است که معمولاً طراحی سایت‌های حرفه‌ای در مقایسه با سایت‌های معمولی به زمان بیشتری نیاز دارد.
تعداد صفحات: صفحه اصلی یکی از مهم‌ترین بخش‌های وب‌سایت است که باید در راستای جلب نظر کاربران به‌خوبی طراحی شود. بااین‌حال نباید به صفحه اصلی بسنده کنید. صفحات فرود (Landing Pages) از دیگر صفحات مهم شما هستند که بازدیدکنندگان بیشتر وقت خود را در آن‌ها سپری می‌کنند. هرچه خدمات و دسته‌بندی‌های سایت بیشتر باشد، تعداد این صفحات و درنهایت هزینه طراحی سایت پزشکی نیز بیشتر خواهد بود.
ویژگی ها و عملکرد: هرچه وب‌سایت شما به ویژگی‌های بیشتر و عملکرد بهتری نیاز داشته باشد، هزینه طراحی آن‌هم بیشتر می‌شود. سیستم ثبت‌نام، گالری تصاویر، فرم نوبت‌دهی و سیستم ارسال پیام برخی از ویژگی‌ها و امکاناتی هستند که در وب‌سایت‌های پزشکی پیشرفته به چشم می‌خورند.
کمپانی سازنده:  سطح تخصص، دانش، مجموعه مهارت‌ها و تجربه تیم توسعه‌دهنده از دیگر عوامل تأثیرگذار بر قیمت طراحی وب سایت پزشکی است. اگر در پی داشتن بهترین وب‌سایت با ظاهری جذاب و عملکردی عالی هستید، با کمپانی‌های حرفه‌ای طراحی سایت قرارداد ببندید. شاید در ابتدا هزینه بیشتری پرداخت کنید، اما قطعاً ارزشش را دارد و در آینده با مشکلات جدی روبه‌رو نخواهید شد.

تعرفه ساخت وب سایت پزشکی در سایبری شو

اگر تصمیم شما برای حضور در جمع برترین وب‌سایت‌های ارائه‌دهنده خدمات درمانی و پزشکی قطعی شده، زمان را از دست ندهید. همین حالا با کارشناسان ما در سایبری شو تماس بگیرید تا ضمن بهره‌مندی از مشاوره تخصصی رایگان، هزینه طراحی سایت پزشکی موردنظر خود را استعلام بگیرید. مرکز تماس تلفنی ما به‌صورت 24 ساعته در تمام ایام هفته آماده پاسخ به تماس‌های شما است.

 

قیمت و هزینه های طراحی سایت پزشکی
تعرفه ساخت وب سایت پزشکی در سایبری شو به ویژگی‌ها و امکانات موردنظر شما، تعداد صفحات، نحوه عملکرد و شیوه طراحی بستگی دارد. هزینه طراحی وب سایت پزشکی پس از مشخص شدن تمام این موارد تعیین می‌شود. بهتر است صحبت را کوتاه کنیم و کیفیت طراحی سایت توسط متخصصان سایبری شو را در عمل به شما نشان دهیم.

سوالات متداول

برای توسعه کار شما چه راهکاری داریم؟

تنظیم یک جلســـــه ملاقات حضـــــوری کاملاً رایگان، در محل‌کار شما یا در دفتر‌ما [ شما انتخاب می‌کنید ]
دفتر ما : تهران، بلوار نلسون ماندلا (جردن)، بن بست قبادیان شرقی
تلفن : 02188068221
ملاقات در دفتر ما

مقالات مرتبط

بهترین نرم افزار طراحی رابط کاربری (UI)
ساخت و طراحی رابط کاربری یک فرآیند پیچیده است که بر تجربه بصری یک محصول دیجیتال نظیر وب‌سایت و اپلیکیشن تمرکز دارد. انواع نرم افزار طراحی را…
۱۴۰۲/۰۳/۰۸
298 مشاهده
تئوری رنگ ها چیست؟
رنگ یکی از هفت عنصر اصلی هنر و جزو اولین مهارت‌هایی است که در مدرسه یاد می‌گیریم. در تئوری رنگ ها به تمام مواردی پرداخته می‌شود که یک هنرمند …
۱۴۰۲/۰۳/۰۴
321 مشاهده
طراح UI UX چه کسی است؟
هدف اصلی طراحی UI UX ایجاد یک تجربه کاربری مثبت است که مشتریان را تشویق می‌کند به یک محصول یا برند پایبند و متعهد باشند.‌ مسئولیت رضایت کلی کار…
۱۴۰۲/۰۲/۲۶
564 مشاهده
بهترین نرم افزار طراحی تجربه کاربری (UX)
تعداد زیادی نرم افزار طراحی تجربه کاربری در بازار وجود دارند. این موضوع تصمیم‌گیری در مورد بهترین و مفیدترین …
۱۴۰۲/۰۲/۲۴
564 مشاهده
آشنایی با ۱۵ تا از مهمترین اصول طراحی سایت
طراحی وب‌سایت یک فرآیند کاملاً انحصاری است که باید بیانگر ماهیت و شخصیت برند شما باشد. برای دستیابی به یک طراحی ایده‌آل، …
۱۴۰۲/۰۲/۲۲
514 مشاهده
طراحی تجربه کاربری چیست؟
در دنیای طراحی محصولات دیجیتال و ساخت پروژه‌های آنلاین، طراحی تجربه کاربری (User Experience Design) یکی از اصطلاحات مهم و کارب…
۱۴۰۱/۱۱/۲۲
1192 مشاهده
طراحی رابط کاربری چیست؟
طراحی رابط کاربری (UI) فرآیند طراحی ظاهر، احساس و تعامل یک محصول دیجیتال است. هر نوع محصول و پروژه انسان‌محور که در بستر آنلاین …
۱۴۰۱/۱۱/۲۰
881 مشاهده
طراح سایت کیست؟
با استفاده از کدهای HTML برای برنامه‌نویسی و کدهای CSS برای استاندارد کردن زبان بصری وب‌سایت‌ها، متخصصان طراح سایت (Web Designer)…
۱۴۰۱/۱۱/۱۷
868 مشاهده
10 نکته که باید درباره طراحی سایت بدانید
آیا به دنبال راهی برای بهبود سایت طراحی شده خود می‌گردید؟ یا در حال طراحی سایت هستید و نمی‌دان…
۱۴۰۱/۱۱/۱۰
544 مشاهده
آشنایی با مهم ترین نکات طراحی سایت داروخانه
این روزها هر داروخانه‌ای به یک وبسایت نیاز دارد. اما برای موفق شدن، وبسایت شما باید علاوه بر داشتن ویژگی‌ها و امکانات خاص، نک…
۱۴۰۱/۱۱/۰۶
601 مشاهده
مشاهده همه