آژانس دیجیتال مارکتینگ سایبریشو
آژانس دیجیتال مارکتینگ سایبریشو

آنالیز سئو سایت

افراد و مجموعه‌هایی که به بهینه‌سازی وب‌سایت خود برای موتورهای جست‌وجو یا همان سئو (SEO) سایت اهمیت می‌دهند، استراتژی مشخصی در این راستا دارند. بااین‌وجود زمانی که رشد رتبه و ترافیک وب‌سایت متوقف شود، به آنالیز سئو وب سایت نیاز دارید تا دلیل یا دلایل آن را متوجه شوید. در چنین وضعیتی اگر سماجت به انجام روند فعلی داشته باشید، معمولاً علاوه بر توقف رشد وب‌سایت، با کاهش رتبه و ریزش مخاطبان روبه‌رو خواهید شد. حتی در شرایط عادی نیز بررسی سئو سایت به شما کمک می‌کند تا تصمیمات بهتری را برای بهبود وضعیت سایت خود در فضای آنلاین اتخاذ کنید.

بررسی و آنالیز سئو سایت شما

آنالیز سئو وب سایت دقیقاً شبیه به بیمه است! معمولاً می‌دانید که داشتن آن به نفعتان است، اما گاهی فکر می‌کنید که به آن نیازی ندارید. بااین‌حال در حیطه بهینه‌سازی وب‌سایت، همواره ممکن است مشکلاتی به وجود بیایند که رفع آن‌ها تنها با بررسی وضعیت سئو سایت امکان‌پذیر است. بخصوص زمانی که تغییرات جدیدی در وب‌سایت خود ایجاد می‌کنید، باید مطمئن شوید که این تغییرات به نفع شما کار می‌کنند.

مهم‌ترین دلیل آنالیز سئو وب سایت، یافتن خطاهایی است که هم کاربر را دچار زحمت می‌کنند و هم از نظر موتورهای جست‌وجو غیرقابل‌قبول هستند. نرم‌افزارهای گوناگونی وجود دارند که می‌توان با استفاده از آن‌ها به بررسی وضعیت سئو سایت پرداخت. بااین‌حال تنها افراد متخصص در حوزه سئو صلاحیت استفاده از این ابزار و ارائه نتایج کارشناسانه را دارند. برای بررسی سئو سایت خود، از خدمات افراد یا کمپانی‌ها باتجربه استفاده کنید.

ویژگی های آنالیز سئو وب سایت

آنالیز وب‌سایت از نظر SEO مزایای مختلفی دارد که ازاین‌بین می‌توان به بررسی اثربخش بودن تغییرات ایجادشده و توانایی یافتن خطاها اشاره کرد. نرم‌افزارها و ابزارهای مختلفی برای آنالیز بهینه سازی وب سایت وجود دارند. بااین‌حال برای اینکه بررسی سایت از نظر سئو موفقیت‌آمیز باشد و بتوان بر اساس نتایج آن دست به اقدامات اساسی زد، باید ویژگی‌های مشخصی داشته باشد. در ادامه با تعدادی از این مشخصه‌ها آشنا شوید.

ابزارهای مختلف و به روز: نرم‌افزارهای گوناگونی برای آنالیز سئو وب سایت وجود دارند. بااین‌حال، تنها نرم‌افزارهایی قابل‌اعتماد هستند که پیوسته ارتقا داده می‌شوند. درواقع تنها باید از نرم‌افزارهایی برای بررسی بهینه‌سازی سایت استفاده کنید که بر اساس جدیدترین الگوریتم‌های موتورهای جست‌وجو توسعه‌ یافته‌اند. از طرفی هرگز نمی‌توان فقط به نتایج و داده‌های یک ابزار خاص اتکا کرد. بنابراین باید به‌طور هم‌زمان از چند ابزار برای بررسی سئو سایت استفاده کرد.
افراد باتجربه و حرفه‌ ای: از دیگر ویژگی‌های آنالیز اصولی وب‌سایت این است که باید حتماً توسط افراد متخصص و باتجربه انجام شود. صرف اینکه ابزاری برای آنالیز کامل سئو سایت وجود دارد، به این معنا نیست که هر فردی قادر به استفاده از آن‌ها است! آنالیزور باید قادر به تحلیل اطلاعات خروجی از برنامه‌های تحلیلی باشد و ضمن فهمیدن مشکلات موجود، راهکارهایی برای رفع آن‌ها ارائه دهد.
بررسی همه جانبه: چه به دنبال یافتن ایرادات هستید و چه قصد دارید یک بررسی کلی از وضعیت سئو سایت داشته باشید، وظیفه خود را تمام و کمال انجام دهید. خطاهای سرور، لینک‌های شکسته، آدرس‌دهی اشتباه، استفاده غیراصولی از کلمات کلیدی و بسیاری از مشکلات دیگر ممکن است در وب‌سایت شما رخ دهند. آنالیز سئو وب سایت باید به نحوی باشد که تمام این موارد را پوشش دهد.

خدمات بررسی سئو سایت در سایبری شو

آنالیز آنلاین سئو سایت یکی از محبوب‌ترین خدماتی است که در مجموعه سایبری شو ارائه می‌شود. افراد و شرکت‌ها به دلایل گوناگونی از خدمات بررسی بهینه‌سازی سایت در سایبری شو استفاده می‌کنند. گروه اول به مشکلی برخورده‌اند که موجب نزول رتبه یا کاهش ترافیک سایت آن‌ها شده است؛ گروه دوم قصد پیشگیری دارند و با آنالیز منظم دوره‌ای، مانع از بروز مشکلات اساسی می‌شوند.

ازآنجایی‌که آنالیز سئو وب سایت در سایبری شو به‌صورت آنلاین انجام می‌شود، تمام افراد و کمپانی‌ها در داخل و خارج کشور می‌توانند از آن بهره‌مند شوند. برای دریافت این خدمات، تنها کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید تا فرآیند بررسی وضعیت سئو سایت شما به‌سرعت پیش برود. متخصصان ما در سایبری شو از به‌روزترین ابزارهای تحلیلی استفاده می‌کنند و علاوه بر تشخیص تمام ایرادات احتمالی در سایت شما، راه‌حل‌های کاربردی متنوعی را برای رفع آن‌ها ارائه می‌دهند.

خدمات تحلیل و بررسی سئو وب سایت

هزینه بررسی سئو سایت چقدر است؟

هزینه خدماتی که در حوزه بهینه‌سازی سایت انجام می‌شوند به متغیرهای مختلفی بستگی دارند. به همین دلیل نمی‌توان قیمت یا تعرفه مشخصی را برای بررسی سئو وب سایت تعیین کرد. نوع وب‌سایت، شیوه طراحی و کد نویسی، ابعاد وب‌سایت، تعداد صفحات، نوع سرورها و مواردی از این قبیل می‌توانند بر هزینه آنالیز سئو سایت شما تأثیر مستقیم بگذارند. در ادامه تعدادی از این عناصر تأثیرگذار بر قیمت را بررسی می‌کنیم.

شیوه طراحی و کد نویسی: زبان‌ها و فریم‌ورک‌های برنامه‌نویسی گوناگونی وجود دارند که وب‌سایت‌ها بر اساس آن‌ها طراحی می‌شوند. زمانی که قصد آنالیز کامل سئو سایت را داشته باشیم، باید مطمئن شویم که این کدها و دستورات آن‌ها به‌صورت بهینه نوشته شده باشند. هرچه کدها پیچیده‌تر و البته نامنظم‌تر (اصطلاحاً کثیف) باشند، قیمت آنالیز سئو وب سایت نیز بیشتر می‌شود.
تخصص و تجربه آنالیزور: تنها با خواندن مقالات مربوط به سئو در اینترنت و آشنایی با تئوری این حوزه، نمی‌توان بررسی سئو سایت را بر عهده گرفت. این کار علاوه بر دانش و تخصص بالا، نیازمند تجربه است. هرچه فرد یا شرکتی که برای بررسی آنلاین سئو به شما کمک می‌کنند باتجربه‌تر و حرفه‌ای‌تر باشد، هزینه‌ای که بابت این خدمات پرداخت می‌کنید هم افزایش می‌یابد.
نوع و اندازه وب سایت: هرچه اندازه و پیچیدگی‌های یک وب‌سایت بزرگ‌تر و بیشتر باشند، تحلیل و بررسی وضعیت سئو آن نیز سخت‌تر و زمان‌برتر خواهد بود. از طرفی یک سایت فروشگاهی در مقایسه با یک سایت شخصی، داده‌ها و بخش‌های بیشتری برای بررسی دارد. این موارد نیز باعث افزایش یا کاهش هزینه بررسی وضعیت سئو سایت می‌شوند.

تعرفه آنالیز سئو وب سایت در سایبری شو

بررسی شرایط سئو تمام وب‌سایت‌های فروشگاهی، خبری، خدماتی، آموزشی، شخصی و… در مجموعه سایبری شو امکان‌پذیر است. اگر به دنبال هزینه دقیق این خدمات هستید، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا پس از دریافت اطلاعات سایت، قیمت خدمات را به شما اطلاع دهند. عواملی نظیر کاربری وب‌سایت، شیوه کد نویسی و تعداد صفحات سایت بر هزینه خدمات بررسی سئو سایت تأثیرگذار هستند.

هزینه و قیمت بررسی سئو سایت
ما در مجموعه سایبری شو در تمام ایام هفته و به‌صورت شبانه‌روزی پاسخگوی تماس‌های شما هستیم. بنابراین حتی همین حالا نیز می‌توانید برای استعلام قیمت و دریافت خدمات آنالیز سئو وب سایت با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

برای توسعه کار شما چه راهکاری داریم؟

تنظیم یک جلســـــه ملاقات حضـــــوری کاملاً رایگان، در محل‌کار شما یا در دفتر‌ما [ شما انتخاب می‌کنید ]
دفتر ما : تهران، بلوار نلسون ماندلا (جردن)، بن بست قبادیان شرقی
تلفن : 02188068221
ملاقات در دفتر ما

مقالات مرتبط

راهنمای جامع سئو خارجی
بیشتر کسب‌وکارها و بازاریابان اینترنتی می‌دانند که بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو از چند بخش تشکیل می‌شود. دراین‌بین، سئو خارجی (Off …
۱۴۰۲/۰۳/۱۳
318 مشاهده
آشنایی با الگوریتم های گوگل
به بیان ساده، الگوریتم های گوگل شامل یک سیستم پیچیده است که به گوگل اجازه می‌دهد صفحات مرتبط با یک جستجوی خاص را پیدا و رتبه‌بندی کند. به‌طو…
۱۴۰۲/۰۳/۱۰
331 مشاهده
راهنمای جامع الگوریتم پنگوئن گوگل
موتور جستجوی گوگل با هدف نمایش بهترین صفحات وب به کاربران، از الگوریتم‌های مختلفی استفاده می‌کند. الگوریتم پنگوئن (Penguin Algorithm) یکی از این مو…
۱۴۰۲/۰۳/۰۵
323 مشاهده
تفاوت دیجیتال مارکتینگ و سئو
بهینه‌سازی موتورهای جستجو (سئو) و بازاریابی دیجیتال دو مفهوم مجزا و درعین‌حال مرتبط هستند که توسط خیلی‌ها یکسان در نظر گرفته می‌شوند. پس ا…
۱۴۰۲/۰۳/۰۲
321 مشاهده
بررسی جامع سئو تکنیکال سایت
تسلط بر اصول اولیه سئو تنها آغاز راه بهینه‌سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو است. اگر واقعاً قصد دارید که از رقبای خود سبقت بگیرید، باید پای …
۱۴۰۲/۰۳/۰۱
349 مشاهده
الگوریتم مرغ مگس خوار چیست؟
گوگل در سپتامبر 2023 اعلام کرد که یک ماه قبل، آپدیتی کاملاً جدید با نام الگوریتم مرغ مگس خوار (Hummingbird Algorithm) را ارائه کرده است. نام این ا…
۱۴۰۲/۰۲/۲۷
373 مشاهده
سئو داخلی چیست؟
اگر وب‌سایتی برای کسب‌وکار اینترنتی خود دارید، احتمالاً بعضی از مفاهیم و اصول بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو یا سئو را می‌…
۱۴۰۲/۰۲/۲۰
594 مشاهده
سئو تکنیکال چیست؟
تسلط بر اصول اولیه سئو تنها آغاز راه بهینه‌سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو است. اگر واقعاً قصد دارید که از رقبای خود سبقت بگ…
۱۴۰۱/۱۰/۲۶
9 مشاهده
سئو خارجی چیست و چه تاثیری در بهبود رتبه سایت دارد؟
بیشتر کسب‌وکارها و بازاریابان اینترنتی می‌دانند که بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو از چند بخش تشکیل می‌شود. دراین‌بین، سئو خارجی (Off …
۱۴۰۱/۱۰/۲۶
9 مشاهده
اهمیت سئو سایت
آیا از اهمیت سئو سایت در کسب و کار خود اطلاع دارید؟ خیلی از افراد فقط دلشان خوش است سایتی ساخته و خیال خودشان را راحت کرده‌اند؛…
۱۴۰۱/۱۰/۲۴
493 مشاهده
مشاهده همه