آژانس دیجیتال مارکتینگ سایبریشو
آژانس دیجیتال مارکتینگ سایبریشو

طراحی سایت خدماتی

خدمات و سرویس‌های متعددی را می‌توان از طریق اینترنت ارائه و از طریق آن‌ها کسب درآمد کرد. برای راه‌اندازی چنین کسب‌وکارهایی که اغلب با حاشیه سود قابل‌توجهی همراه هستند، به طراحی سایت خدماتی نیاز دارید. بهره‌مندی از یک وب‌سایت حرفه‌ای برای ارائه خدمات گوناگون، موجب افزایش تعداد مشتریان و درآمد شما خواهد شد. طراحی وب سایت خدماتی می‌تواند با هدف ارائه مستقیم سرویس‌هایی نظیر نظافت منزل، تعمیر لوازم‌خانگی، کارشناسی اتومبیل و… باشد. از طرفی یک سایت خدماتی می‌تواند در قالب ارائه خدمات مشاوره هدفمند نظیر مشاوره پوست و زیبایی، پزشکی، سرمایه‌گذاری و… ایجاد شود.

ساخت وب سایت خدماتی

برخلاف یک سایت فروشگاهی که نیازمند سرمایه اولیه قابل‌توجه به‌منظور تهیه کالاهای گوناگون است، راه‌اندازی کسب‌وکارهای خدماتی آنلاین به سرمایه اولیه زیادی احتیاج ندارد. تنها وظیفه شما، استفاده از سرویس‌های طراحی سایت خدماتی حرفه‌ای است تا بتوانید مخاطبان خود را به‌خوبی جذب کنید.

امروزه بیشتر مردم برای پیدا کردن شرکت‌ها و مجموعه‌های گوناگون خدماتی، از اینترنت استفاده می‌کنند. ازاین‌رو، طراحی سایت خدماتی و بهینه‌سازی آن برای موتورهای جست‌وجو، مهم‌ترین اقدام برای موفقیت و کسب درآمد در این حوزه است. یک وب‌سایت اینترنتی می‌تواند سرویس‌های بسیار متنوعی را ارائه دهد و محدودیتی از این نظر وجود ندارد. قیمت طراحی سایت خدماتی بر اساس ویژگی‌ها و امکاناتی که در حوزه تخصصی شما نیاز هستند، مشخص می‌شود.

ویژگی های طراحی سایت خدماتی

نه‌تنها در ایران، بلکه در سراسر دنیا از وب‌سایت‌های اینترنتی برای ارائه خدمات و سرویس‌های متعددی استفاده می‌شود. تنوع بالا در این حوزه، موجب شده تا شیوه طراحی و امکانات وب‌سایت‌های خدماتی نیز باهم متفاوت باشند. بااین‌حال، اصول اولیه طراحی سایت خدماتی ثابت است و می‌توان عناصر مشابهی را در بسیاری از این سایت‌ها مشاهده کرد. این عناصر در تمام وب‌سایت‌های خدماتی هنری، درمانی، آموزشی، فنی و غیره به چشم می‌خورند.

طراحی واکنش گرا: واکنش گرا یا ریسپانسیو (Responsive) یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های طراحی وب سایت خدماتی است. کاربران از دستگاه‌های متنوعی نظیر لپ‌تاپ، گوشی موبایل و تبلت برای بررسی وب‌سایت و ثبت سفارش در آن استفاده می‌کنند. ظاهر و عملکرد سایت شما باید در تمام این دستگاه‌ها دارای ثبات و کیفیت بالایی باشد. این ویژگی واکنش گرایی نام دارد که امروزه در ساخت انواع وب‌سایت اعمال می‌شود.
صفحات دسته بندی: هر شرکت خدماتی دارای سرویس‌های مختلفی است. تمام این سرویس‌ها باید در قالب دسته‌بندی‌های مشخصی ارائه شوند تا کاربران به‌سادگی آن‌ها را پیدا کنند. در طراحی قالب وب‌سایت خدماتی به ایجاد صفحات دسته‌بندی و امکان دسترسی آسان به این صفحات پرداخته می‌شود.
توصیه و نظر مشتری: فارغ از تمام تبلیغات و فرآیندهای بازاریابی برای جذب مردم، اظهارنظر یک مشتری راضی می‌تواند بهترین شیوه جذب مخاطب باشد. امروزه بخش‌هایی تحت عنوان «ثبت نظر» و «توصیه مشتری» در طراحی سایت خدماتی پیاده‌سازی می‌شوند. به‌این‌ترتیب، بازدیدکنندگان جدید می‌توانند نظر سایر افراد در مورد شرکت خدماتی و کیفیت سرویس‌های آن را مشاهده کنند.
توضیح خدمات: برخی خدمات که در وب‌سایت‌ها ارائه می‌شوند، کاملاً جدید و خلاقانه هستند. به همین دلیل باید در بخشی از سایت به‌طور کامل و با جزئیات توضیح داده شوند. سایر خدمات روتین نظیر نظافت منزل یا خدمات فنی هم باید کاملاً شفاف شوند. درواقع مخاطب شما باید دقیقاً بداند که مبلغ موردنظر را در ازای دریافت چه خدمت یا خدماتی پرداخت می‌کند.
چت آنلاین: چت آنلاین یکی از ویژگی‌های مهم در طراحی وب سایت خدماتی است که ارتباط آسان بین مجموعه خدماتی و مشتریان را امکان‌پذیر می‌کند. دسترسی به این چت باید بسیار آسان باشد و مخاطب به‌محض ورود به سایت، آن را به‌سادگی پیدا کند. از طرفی باید یک یا چند اپراتور را برای پاسخگویی سریع به مشتریان، استخدام کنید.
ویژگی های ساخت سایت خدماتی

سرویس های طراحی سایت خدماتی در سایبری شو

هر آنچه باید در طراحی یا ساخت یک سایت خدماتی رعایت شود تا درنهایت اثربخشی بالایی در جذب مخاطب داشته باشد، توسط متخصصان سایبری شو پیاده‌سازی می‌شود. از بخش توضیح خدمات گرفته تا صفحات دسته‌بندی، چت آنلاین و طراحی قالب‌های چشم‌نواز، همه ‌و همه با بالاترین کیفیت اجرا می‌شوند. هر نوع ویژگی و امکانات منحصربه‌فرد که ممکن است سایت شما به آن نیاز داشته باشد (نظیر محاسبه‌گر قیمت) نیز توسط تیم سایبری شو پیاده‌سازی خواهد شد.

وجود افرادی که بر شیوه‌های گوناگون برنامه‌نویسی طراحی سایت خدماتی تسلط دارند، یکی از نقاط قوت ما به شمار می‌آید. بنابراین تفاوتی ندارد که بخواهید وب‌سایت خود را با چه زبان برنامه‌نویسی، چه فریم‌ورکی و چه ابزاری ایجاد کنید؛ PHP، C#، Python، Java Script و فریم‌ورک‌های مرتبط با آن‌ها، تنها بخشی از ابزارهایی هستند که برای طراحی وب سایت خدماتی در سایبری شو از آن‌ها استفاده می‌شود.

قیمت طراحی سایت خدماتی چقدر است؟

بدون در نظر گرفتن سلیقه مشتری و امکاناتی که برای سایت خود نیاز دارد، تخمین هزینه طراحی هیچ وب‌سایتی امکان‌پذیر نیست. از طرفی شیوه‌های گوناگونی برای ساخت سایت‌های ارائه‌دهنده خدمات وجود دارند که تأثیر مستقیمی بر قیمت‌گذاری دارند. برخی از مهم‌ترین عناصری که می‌توانند بر قیمت طراحی سایت خدماتی تأثیرگذار باشند، شامل این موارد هستند:

شیوه طراحی سایت: بین سایتی که با استفاده از قالب آماده و ابزارهای سایت‌ساز ایجادشده و سایتی که با قالب و کد نویسی اختصاصی ساخته‌شده است، تفاوت قیمتی چشم‌گیری وجود دارد. بنابراین همواره ضمن حفظ کیفیت سایت و المان‌های گوناگون آن، از شیوه‌های مقرون‌به‌صرفه استفاده کنید.
تعداد صفحات و امکانات گوناگون: هر وب‌سایت خدماتی ارائه‌دهنده سرویس‌های مشخصی است که تعداد آن‌ها بستگی به حوزه فعالیت وب‌سایت دارد. هرچه تعداد صفحات و امکانات موجود در سایت بیشتر باشد، قیمت طراحی سایت خدماتی نیز گران‌تر خواهد بود.
طراحی قالب ظاهری: یکی از مواردی که موتورهای جست‌وجوی معتبر -نظیر گوگل- در رتبه‌بندی وب‌سایت‌ها استفاده می‌کنند، تجربه کاربران است. اگر کاربر حس خوبی از حضور در سایت شما داشته باشد و بخش‌های موردنیاز خود را به‌سادگی پیدا کند، شانس بیشتری برای دیده شدن در نتایج نخست گوگل خواهید داشت. یک قالب ظاهری زیبا و استاندارد، این وظیفه مهم را بر عهده دارد.

هزینه طراحی وب سایت خدماتی در سایبری شو

اگر به دنبال تخمین دقیق قیمت طراحی سایت حرفه ای توسط مجموعه سایبری شو هستید، با کارشناسان ما تماس بگیرید. ابتدا شما تمام خواسته‌های خود را مطرح کنید تا ما بتوانیم با یک ارزیابی سریع و دقیق، هزینه‌های پروژه را مشخص کنیم. مجموعه سایبری شو در 7 روز هفته و به‌صورت 24 ساعته، آماده ارائه مشاوره تخصصی رایگان به شما کارآفرینان و ارائه‌دهندگان خدمات است. 

 

 

قیمت طراحی سایت خدماتی
شایان به ذکر است که وب‌سایت سایبری شو نیز یک سایت خدماتی به شمار می‌آید! طراحی و بهینه‌سازی وب‌سایت، خدماتی هستند که توسط ما ارائه می‌شوند. بنابراین فارغ از نمونه‌های کاری متعدد، همین وب‌سایت نیز نمونه‌ای از طراحی سایت خدماتی توسط توسعه‌دهندگان و برنامه‌نویسان مجموعه سایبری شو است. ما همواره تلاش کرده‌ایم تا علاوه بر حفظ کیفیت و استانداردهای گوناگون، سرویس‌های طراحی وب سایت خدماتی را با قیمتی مناسب ارائه دهیم.

 

سوالات متداول

برای توسعه کار شما چه راهکاری داریم؟

تنظیم یک جلســـــه ملاقات حضـــــوری کاملاً رایگان، در محل‌کار شما یا در دفتر‌ما [ شما انتخاب می‌کنید ]
دفتر ما : تهران، بلوار نلسون ماندلا (جردن)، بن بست قبادیان شرقی
تلفن : 02188068221
ملاقات در دفتر ما

مقالات مرتبط

بهترین نرم افزار طراحی رابط کاربری (UI)
ساخت و طراحی رابط کاربری یک فرآیند پیچیده است که بر تجربه بصری یک محصول دیجیتال نظیر وب‌سایت و اپلیکیشن تمرکز دارد. انواع نرم افزار طراحی را…
۱۴۰۲/۰۳/۰۸
297 مشاهده
تئوری رنگ ها چیست؟
رنگ یکی از هفت عنصر اصلی هنر و جزو اولین مهارت‌هایی است که در مدرسه یاد می‌گیریم. در تئوری رنگ ها به تمام مواردی پرداخته می‌شود که یک هنرمند …
۱۴۰۲/۰۳/۰۴
321 مشاهده
طراح UI UX چه کسی است؟
هدف اصلی طراحی UI UX ایجاد یک تجربه کاربری مثبت است که مشتریان را تشویق می‌کند به یک محصول یا برند پایبند و متعهد باشند.‌ مسئولیت رضایت کلی کار…
۱۴۰۲/۰۲/۲۶
563 مشاهده
بهترین نرم افزار طراحی تجربه کاربری (UX)
تعداد زیادی نرم افزار طراحی تجربه کاربری در بازار وجود دارند. این موضوع تصمیم‌گیری در مورد بهترین و مفیدترین …
۱۴۰۲/۰۲/۲۴
564 مشاهده
آشنایی با ۱۵ تا از مهمترین اصول طراحی سایت
طراحی وب‌سایت یک فرآیند کاملاً انحصاری است که باید بیانگر ماهیت و شخصیت برند شما باشد. برای دستیابی به یک طراحی ایده‌آل، …
۱۴۰۲/۰۲/۲۲
514 مشاهده
طراحی تجربه کاربری چیست؟
در دنیای طراحی محصولات دیجیتال و ساخت پروژه‌های آنلاین، طراحی تجربه کاربری (User Experience Design) یکی از اصطلاحات مهم و کارب…
۱۴۰۱/۱۱/۲۲
1192 مشاهده
طراحی رابط کاربری چیست؟
طراحی رابط کاربری (UI) فرآیند طراحی ظاهر، احساس و تعامل یک محصول دیجیتال است. هر نوع محصول و پروژه انسان‌محور که در بستر آنلاین …
۱۴۰۱/۱۱/۲۰
881 مشاهده
طراح سایت کیست؟
با استفاده از کدهای HTML برای برنامه‌نویسی و کدهای CSS برای استاندارد کردن زبان بصری وب‌سایت‌ها، متخصصان طراح سایت (Web Designer)…
۱۴۰۱/۱۱/۱۷
868 مشاهده
10 نکته که باید درباره طراحی سایت بدانید
آیا به دنبال راهی برای بهبود سایت طراحی شده خود می‌گردید؟ یا در حال طراحی سایت هستید و نمی‌دان…
۱۴۰۱/۱۱/۱۰
543 مشاهده
آشنایی با مهم ترین نکات طراحی سایت داروخانه
این روزها هر داروخانه‌ای به یک وبسایت نیاز دارد. اما برای موفق شدن، وبسایت شما باید علاوه بر داشتن ویژگی‌ها و امکانات خاص، نک…
۱۴۰۱/۱۱/۰۶
600 مشاهده
مشاهده همه