آژانس دیجیتال مارکتینگ سایبریشو
آژانس دیجیتال مارکتینگ سایبریشو

طراحی سایت شخصی

وب‌سایت شخصی نماینده شخصیت، ارزش‌ها و برند شما است. روزانه بیشتر از 547000 وب‌سایت جدید در فضای اینترنت ایجاد می‌شوند و این عدد پیوسته در حال افزایش است. بخشی از این آمار عظیم، به طراحی سایت شخصی (Personal Website) اختصاص دارد. ساخت سایت شخصی یکی از مهم‌ترین نیازهای گروه‌های مختلفی از مردم نظیر کارآفرینان، متخصصان حوزه دیجیتال، رسانه، سرگرمی، حوزه‌های خلاقانه و… است.

ساخت وب سایت شخصی

جالب است بدانید که هزینه طراحی سایت شخصی در مقابل کارایی و مزایای گوناگونی که این نوع وب‌سایت برای شما به همراه دارد، بسیار ناچیز است. امروزه بسیاری از مردم برای کسب شغل موردعلاقه خود در حوزه‌های گوناگون، از یک وب‌سایت شخصی به‌جای یک برگه بی‌روح رزومه (CV) استفاده می‌کنند. طراحی سایت شخصی حرفه ای باعث دیده شدن شما در فیلدهای گوناگون می‌شود و اعتبار خوبی را برایتان به همراه خواهد داشت.

ساخت سایت شخصی یکی از انواع خدمات طراحی سایت است که توسط کمپانی‌های معتبری ارائه می‌شود. هر فردی با توجه به نیاز شخصی و خلاقیتی که دارد، می‌تواند صفحات مختلف و گزینه‌های کاربردی متعددی را به وب‌سایت خود اضافه کند. هزینه طراحی سایت شخصی نیز به ویژگی‌ها و امکانات، تعداد صفحات و همچنین به شیوه طراحی سایت بستگی دارد.

ویژگی های طراحی سایت شخصی

دقیقاً مانند ساخت یک وب‌سایت خبری، فروشگاهی، خدماتی، سازمانی و غیره، ساخت سایت شخصی نیز ویژگی‌های منحصربه‌فرد و مهمی دارد که باید به آن‌ها پرداخته شود. بااین‌حال، بیشتر صفحات و ویژگی‌هایی که در وب‌سایت‌های عمومی به چشم می‌خورند، در طراحی سایت شخصی صدق نمی‌کنند. این تفاوت‌ها هستند که اثربخشی یک سایت شخصی را به بالاترین حد ممکن می‌رسانند.

درصورتی‌که ساخت سایت شخصی خود را به شرکت‌های معتبر بسپارید، دغدغه‌ای از این بابت نخواهید داشت و تمام اقدامات لازم به‌طور خودکار انجام می‌شوند. تعدادی از مهم‌ترین ویژگی‌های طراحی یک وب‌سایت شخصی شامل این موارد هستند:

صفحه نخست (Home Page): هر سایت شخصی باید از جایی شروع شود. صفحه نخست اولین محلی است که مخاطبان شما وارد آن می‌شوند و اغلب تنها شانس شما برای ایجاد یک تأثیر اولیه خوب است. هوم پیج یکی از ویژگی‌های اختیاری در طراحی سایت شخصی نیست؛ بلکه وجود آن الزامی و مهم است.
بیوگرافی اجرایی: دلیلی ندارد بیوگرافی اجرایی خود در وب‌سایت شخصی را به همان شیوه‌ای ارائه دهید، که روی یک صفحه کاغذ انجام می‌دهید. بااین‌حال، این اطلاعات باید در وب‌سایت شما وجود داشته باشند و به‌سادگی پیدا شوند. در طراحی سایت شخصی، بخش‌هایی را به بیوگرافی شغلی و قرار دادن نمونه‌های کاری اختصاص دهید.
فرصت های اشتغال و مشارکت: قرار است افراد گوناگونی از سایت شما بازدید کنند که احتمالاً تمایل دارید با بعضی از آن‌ها همکاری داشته باشید. در کنار بخش فرصت‌های همکاری، یک دکمه فراخوانی برای اقدام (CTA) مناسب نیز تعبیه کنید تا برقراری ارتباط با شما ساده‌تر شود.
اطلاعات تماس: اگر شیوه‌های ارتباط سریع و آسانی را برای مردم فراهم نکنید، طراحی سایت شخصی فایده چندانی برایتان ندارد. قرار دادن لینک شبکه‌های اجتماعی یا فراهم کردن یک فرم تماس، از ویژگی‌های ساخت سایت شخصی حرفه ای هستند.
فضای تولید محتوا: شما نیاز به آپلود کردن فایل‌های متنی، صوتی و ویدئویی بر روی سایت شخصی خود دارید. در کنار ارائه اطلاعات، محتوا می‌تواند صدا و شخصیت برند شما را منتقل کند و موجب بهبود نرخ تبدیل (Conversion) شود. وجود فضای قرارگیری محتوا از ویژگی‌های اساسی طراحی سایت شخصی است.
صفحه Not Found (404): اگر این احتمال وجود دارد که وب‌سایت شما از دسترس خارج شود و کاربر نتواند آن را پیدا کند، یک صفحه با ظاهر اختصاصی برای خطای 404 ایجاد کنید. این اقدام نشان‌دهنده اهمیتی است که برای مخاطب خود قائل هستید و این حس را منتقل می‌کند که او را به حال خود رها نکرده‌اید.
ویژگی های ساخت سایت شخصی و رزومه ای

خدمات ساخت سایت شخصی در سایبری شو

ما در سایبری شو مطمئن می‌شویم که طراحی سایت شخصی، کاملاً متناسب با نیاز و اهداف شما باشد. تمام ویژگی‌های لازم برای اینکه بتوانید بالاترین بهره‌برداری را از وب‌سایت خود داشته باشید، به بهترین نحو پیاده‌سازی خواهند شد. توسعه‌دهندگان و برنامه‌نویسان سایبری شو، قابلیت ساخت سایت شخصی با استفاده از زبان‌ها و فریم‌ورک‌های گوناگون برنامه‌نویسی را دارند. همچنین امکان ایجاد این وب‌سایت‌ها با ابزار سایت‌ساز نظیر وردپرس نیز به‌سادگی امکان‌پذیر است.

سایت شخصی با هدف معرفی برند، قابلیت‌های فردی، ارائه نمونه‌های کاری، پیدا کردن شغل مطلوب و ایجاد فرصت‌های همکاری طراحی می‌شود. تمام ویژگی‌های کلیدی و بخش‌های مهم برای رسیدن به این اهداف، توسط متخصصان تیم سایبری شو پیاده‌سازی می‌شوند.

هزینه طراحی سایت شخصی چقدر است؟

بیشتر افراد تمایل دارند که کمپانی‌های طراحی سایت، هزینه ساخت وب سایت شخصی را به‌طور دقیق در پست‌های خود اعلام کنند. بااین‌حال، چنین اقدامی بسیار سخت و اغلب نشدنی است؛ زیرا قیمت یک وب‌سایت شخصی به موارد مختلفی بستگی دارد. اگر بخواهیم به‌صورت خلاصه به مهم‌ترین فاکتورهای تأثیرگذار بر هزینه طراحی سایت بپردازیم، می‌توانیم به این موارد اشاره کنیم:

طراحی ظاهری: طراحی ظاهر وب‌سایت، شامل تمام بخش‌ها و عناصری است که مخاطب شما آن‌ها را می‌بیند. علاوه بر ظاهر زیبا و جذاب، قالب ظاهری باید به‌گونه‌ای باشد که دسترسی به بخش‌های گوناگون وب‌سایت را تسهیل کند و موجب ایجاد یک تجربه کاربری لذت‌بخش شود. شیوه‌های گوناگونی برای طراحی سایت شخصی وجود دارند که قیمت آن‌ها کاملاً متفاوت است.
شیوه کد نویسی: زبان‌ها و قالب‌های برنامه‌نویسی متعددی برای ساخت سایت شخصی وجود دارند. همچنین می‌توان از برنامه‌های سایت‌ساز برای ایجاد چنین وب‌سایت‌هایی استفاده کرد. نوع فناوری مورداستفاده در کد نویسی، از عناصر مهم در تعیین هزینه طراحی سایت شخصی است.
تعداد صفحات و ویژگی ها: یک وب‌سایت شخصی می‌تواند تعداد صفحات و ویژگی‌های گوناگونی داشته باشد. هرچه تعداد صفحات جانبی و امکانات سفارشی بیشتر شوند، قیمت طراحی وب سایت شخصی نیز افزایش پیدا می‌کند. بنابراین، از اضافه کردن صفحات و ویژگی‌های غیرضروری به وب‌سایت خود پرهیز کنید.

قیمت طراحی سایت شخصی در سایبری شو

زمانی که قصد طراحی یک وب‌سایت شخصی برای حضور حرفه‌ای در فضای اینترنت را دارید، تخمین هزینه‌ها یک اقدام منطقی و رایج است. بااین‌حال، هزینه ساخت سایت شخصی را تنها پس از مشخص شدن شیوه طراحی و ویژگی‌های آن می‌توان تعیین کرد. جالب است بدانید که هیچ محدودیتی در شیوه ایجاد وب‌سایت‌های شخصی در مجموعه سایبری شو وجود ندارد. تمام متخصصان برنامه‌نویسی و توسعه‌دهندگان ما فول استک (Full Stack) هستند؛ به این معنا که می‌توانند از زبان‌های برنامه‌نویسی و فناوری‌های مختلف در طراحی سایت منحصربه‌فرد شما استفاده کنند.

قیمت طراحی سایت شخصی
برای اینکه بتوانید هزینه طراحی سایت شخصی موردنظرتان را به‌طور دقیق مشخص کنید، کارشناسان ما در تمام ایام هفته آماده پاسخگویی به تماس‌های شما هستند. پس‌ازاینکه ویژگی‌ها و امکانات موردنظر خود را بیان کنید، تخمین هزینه‌ها کار آسانی خواهد بود. همچنین شما می‌توانید با مراجعه به مجموعه سایبری شو، از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان ما بهره‌مند شوید.

سوالات متداول

برای توسعه کار شما چه راهکاری داریم؟

تنظیم یک جلســـــه ملاقات حضـــــوری کاملاً رایگان، در محل‌کار شما یا در دفتر‌ما [ شما انتخاب می‌کنید ]
دفتر ما : تهران، بلوار نلسون ماندلا (جردن)، بن بست قبادیان شرقی
تلفن : 02188068221
ملاقات در دفتر ما

مقالات مرتبط

بهترین نرم افزار طراحی رابط کاربری (UI)
ساخت و طراحی رابط کاربری یک فرآیند پیچیده است که بر تجربه بصری یک محصول دیجیتال نظیر وب‌سایت و اپلیکیشن تمرکز دارد. انواع نرم افزار طراحی را…
۱۴۰۲/۰۳/۰۸
298 مشاهده
تئوری رنگ ها چیست؟
رنگ یکی از هفت عنصر اصلی هنر و جزو اولین مهارت‌هایی است که در مدرسه یاد می‌گیریم. در تئوری رنگ ها به تمام مواردی پرداخته می‌شود که یک هنرمند …
۱۴۰۲/۰۳/۰۴
321 مشاهده
طراح UI UX چه کسی است؟
هدف اصلی طراحی UI UX ایجاد یک تجربه کاربری مثبت است که مشتریان را تشویق می‌کند به یک محصول یا برند پایبند و متعهد باشند.‌ مسئولیت رضایت کلی کار…
۱۴۰۲/۰۲/۲۶
564 مشاهده
بهترین نرم افزار طراحی تجربه کاربری (UX)
تعداد زیادی نرم افزار طراحی تجربه کاربری در بازار وجود دارند. این موضوع تصمیم‌گیری در مورد بهترین و مفیدترین …
۱۴۰۲/۰۲/۲۴
564 مشاهده
آشنایی با ۱۵ تا از مهمترین اصول طراحی سایت
طراحی وب‌سایت یک فرآیند کاملاً انحصاری است که باید بیانگر ماهیت و شخصیت برند شما باشد. برای دستیابی به یک طراحی ایده‌آل، …
۱۴۰۲/۰۲/۲۲
514 مشاهده
طراحی تجربه کاربری چیست؟
در دنیای طراحی محصولات دیجیتال و ساخت پروژه‌های آنلاین، طراحی تجربه کاربری (User Experience Design) یکی از اصطلاحات مهم و کارب…
۱۴۰۱/۱۱/۲۲
1192 مشاهده
طراحی رابط کاربری چیست؟
طراحی رابط کاربری (UI) فرآیند طراحی ظاهر، احساس و تعامل یک محصول دیجیتال است. هر نوع محصول و پروژه انسان‌محور که در بستر آنلاین …
۱۴۰۱/۱۱/۲۰
881 مشاهده
طراح سایت کیست؟
با استفاده از کدهای HTML برای برنامه‌نویسی و کدهای CSS برای استاندارد کردن زبان بصری وب‌سایت‌ها، متخصصان طراح سایت (Web Designer)…
۱۴۰۱/۱۱/۱۷
868 مشاهده
10 نکته که باید درباره طراحی سایت بدانید
آیا به دنبال راهی برای بهبود سایت طراحی شده خود می‌گردید؟ یا در حال طراحی سایت هستید و نمی‌دان…
۱۴۰۱/۱۱/۱۰
544 مشاهده
آشنایی با مهم ترین نکات طراحی سایت داروخانه
این روزها هر داروخانه‌ای به یک وبسایت نیاز دارد. اما برای موفق شدن، وبسایت شما باید علاوه بر داشتن ویژگی‌ها و امکانات خاص، نک…
۱۴۰۱/۱۱/۰۶
601 مشاهده
مشاهده همه