آژانس دیجیتال مارکتینگ سایبریشو
آژانس دیجیتال مارکتینگ سایبریشو

طراحی وب سایت در شیراز

کسب‌وکار شما نیازمند یک وب‌سایت است تا در فضای آنلاین دیده شود و بتواند مخاطبان خود را از اقصی نقاط ایران یا حتی جهان جذب کند. با سفارش طراحی وب سایت در شیراز و بهینه‌سازی آن برای موتورهای جستجو، مشتریان بالقوه فراوانی را با برند، محصولات یا خدمات خود آشنا خواهید کرد. داشتن وب‌سایت برای موفقیت هر تجارتی در فضای آنلاین ضروری است. باید خاطرنشان کنیم که خدمات طراحی سایت، غیرحضوری هستند؛ بنابراین ساخت وب سایت در شیراز، اصفهان، رشت، تهران یا هر نقطه دیگری از ایران، با کیفیت و قیمت یکسان انجام خواهد شد.

طراحی سایت در شیراز

در یک دهه اخیر نه‌تنها قشر جوان و میان‌سال، بلکه افراد مسن و نوجوانان نیز به دنبال پاسخ نیازهای خود در اینترنت هستند. از خرید کالاها و دریافت خدمات گوناگون گرفته تا کسب اطلاعات در مورد موضوعات مختلف، برخی از مهم‌ترین موارد استفاده از اینترنت هستند. به همین دلیل طراحی سایت شرکتی، سایت گردشگری، سایت خبری، سایت شخصی و همچنین طراحی سایت فروشگاهی شیراز بسیار رایج شده است.

طراحی وب سایت در شیراز باید توسط افراد متخصص انجام شود تا در ادامه بتوان خدمات سئو سایت را به‌سادگی روی آن پیاده‌سازی کرد. به خاطر داشته باشید که قیمت طراحی سایت در مقایسه با بازده مالی و بازگشت سرمایه‌ای که در پی دارد، مبلغ بسیار کوچکی است. در زمان سفارش ساخت وب سایت در شیراز، مطمئن شوید که سایت شما در آینده قابل توسعه است و می‌توان ویژگی‌ها و امکانات جدیدی را به آن اضافه کرد.

ویژگی های طراحی وب سایت در شیراز

این روزها تمام کسب‌وکارها از بازاریابی آنلاین برای تعامل با مخاطبان هدف و افزایش فروش استفاده می‌کنند. اگر قصد دارید در بین این رقبا دیده شوید و جامعه مشتریان خود را گسترش دهید، وب‌سایت شما باید دارای برخی ویژگی‌های کلیدی و استاندارد باشد. از این میان می‌توان به سازگاری با موبایل، طراحی رابط و تجربه کاربری، وجود فضای سفید و دسترسی آسان به تمام بخش‌های سایت اشاره کرد. این ویژگی‌های طراحی وب سایت در شیراز تضمین می‌کنند که کسب‌وکار شما توسط موتورهای جستجو دیده شود و در صفحه اول نتایج گوگل قرار بگیرید.

طراحی رابط و تجربه کاربری: 85 میلیون انسان در ایران و بیشتر از 7 میلیارد انسان در جهان زندگی می‌کنند. بااین‌حال تنها بخش کوچکی از این افراد مخاطبان هدف شما هستند. شما باید وب‌سایت خود را برای پاسخگویی به نیازهای آن‌ها طراحی کنید و یک تجربه کاربری خاطره‌انگیز را برایشان به ارمغان آورید. همچنین باید مطمئن شوید که مخاطبان شما به‌سادگی می‌توانند از بخش‌های گوناگون وب‌سایت استفاده کنند. تمام این دستاوردها نتیجه یک طراحی UI و UX حرفه‌ای هستند.
ایجاد فضای سفید: بهتر است طراحی وب‌سایت شما به‌گونه‌ای باشد که چه در موبایل و چه در سایر دستگاه‌ها، بتوان دکمه‌های CTA را به‌سادگی لمس یا کلیک کرد. وجود فضای سفید یا فضای منفی، این هدف را محقق می‌کند. از سوی دیگر استفاده درست از فضای سفید باعث می‌شود که مخاطبان شما اطلاعات کمتر دچار سردرگمی شوند و زمان بیشتری را در وب‌سایت شما سپری کنند.
طراحی واکنشگرا: با عرضه گسترده تلفن‌های همراه هوشمند در سراسر دنیا، استفاده از وب‌سایت‌ها از طریق موبایل بسیار بیشتر شده است. از این روز وب‌سایت شما باید در تمام دستگاه‌ها ازجمله موبایل با ظاهر و عملکرد استاندارد در دسترس باشد. طراحی واکنش‌گرا (Responsive) یکی از ویژگی‌های کلیدی طراحی وب سایت در شیراز است که باید بر روی تمام وب‌سایت‌ها پیاده‌سازی شود.
حفظ امنیت: بیشتر وب‌سایت‌ها اطلاعاتی نظیر نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد و آدرس ایمیل را از کاربران خود دریافت می‌کنند. برخی دیگر از وب‌سایت‌ها نیز اطلاعات شخصی‌تری نظیر محل سکونت، اطلاعات بانکی و... را برای ارائه خدمات خاص در بانک‌های اطلاعاتی خود نگهداری می‌کنند. برای نگهداری از این اطلاعات حساس، ساخت وب سایت در شیراز باید با توجه به تمام اصول امنیتی صورت بگیرد.
سیستم مدیریت محتوای کارآمد: دومین قدم پس از طراحی سایت، تولید محتوا و دریافت خدمات سئو داخلی است. برای اینکه بتوان این فرآیند را با بالاترین کیفیت انجام داد، وجود یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) ضروری است. یکی از دلایل محبوبیت طراحی سایت وردپرس شیراز نیز، وجود همین سیستم مدیریت محتوا و افزونه‌های متعدد برای آن است.
ساخت وب سایت در شیراز

خدمات طراحی وب سایت سایبری شو در شیراز

ساخت وب‌سایت به شیوه‌های گوناگون و با استفاده از فریم‌ورک‌ها و فناوری‌های برنامه‌نویسی مختلفی امکان‌پذیر است. مجموعه سایبری شو با بهره‌مندی از پتانسیل نیروهای فول‌استک خود، وب‌سایت موردنیاز شما را با تمام مشخصات و امکانات طراحی می‌کند. خدمات طراحی وب سایت در شیراز توسط مجموعه سایبری شو به دو شیوه کلی اختصاصی و قالب آماده وردپرس ارائه می‌شود.

در ابتدا برای آشنایی با کیفیت و شیوه کار متخصصان ما، نمونه‌های کاری متعددی از پروژه‌های پیشین خود را در اختیار شما قرار داده‌ایم. این نمونه‌های کاری در وب‌سایت سایبری شو قابل‌مشاهده هستند. طراحی سایت شرکتی، سایت اختصاصی، سایت خبری، سایت گردشگری و طراحی سایت فروشگاهی در شیراز تنها تعدادی از خدمات مجموعه ما هستند. شما برای دریافت مشاوره رایگان به‌منظور راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی خود می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

قیمت ساخت وب سایت در شیراز چقدر است؟

باوجوداینکه هزینه طراحی وب سایت در شیراز با توجه به بازگشت سرمایه آن مانند قطره در مقابل دریا است، اما لازم است که از هزینه‌‎های پیش روی خود مطلع شوید. به این صورت می‌توانید یک برنامه‌ریزی دقیق برای تأمین بودجه لازم داشته باشید. به‌طورکلی عوامل فراوانی در تعیین تعرفه ایجاد وب‌سایت دخالت دارند و تعیین قیمت تنها پس از مشخص شدن آن‌ها امکان‌پذیر است. برخی از این عوامل عبارت هستند از:

نوع وب سایت: قیمت طراحی سایت شرکتی در شیراز با طراحی سایت فروشگاهی شیراز یکسان نیست؛ دلیل این اختلاف قیمت را می‌توان در ویژگی‌ها و امکاناتی جستجو کرد که برای ایجاد هر وب‌سایت ضروری هستند. به‌طورکلی با تغییر نوع وب‌سایت، تعرفه ساخت آن‌هم تغییر خواهد کرد.
تعداد صفحات: هر وب‌سایت شامل تعدادی صفحه است. اندازه و نوع کسب‌وکار از عوامل تأثیرگذار بر تعداد صفحات موردنیاز هستند. برخی صفحات نظیر تماس با ما، درباره ما، ثبت‌نام و ورود در بین بسیاری از وب‌سایت‌ها یکسان هستند. هرچه تعداد صفحات موردنیاز برای طراحی وب سایت در شیراز بیشتر باشند، قیمت طراحی نیز گران‌تر می‌شود.
شیوه طراحی: یک وب‌سایت می‌تواند به روش‌های مختلفی طراحی شود. استفاده از قالب اختصاصی به همراه طراحی رابط و تجربه کاربری، یکی از این شیوه‌ها است. طراحی اختصاصی یا سفارشی باعث افزایش هزینه‌ها می‌شود، اما در عوض می‌توان به‌سادگی آن را توسعه داد. افرادی که به فکر کاهش قیمت ساخت وب سایت در شیراز هستند، قالب‌های آماده وردپرسی را برای سایت خود ترجیح می‌دهند.
امکانات و عملکردها: ویژگی‌ها و عملکردهای وب‌سایت‌ها متفاوت هستند. برای مثال معمولاً یک وب‌سایت شخصی به امکانات بخصوصی نیاز ندارد و صرفاً برای نمایش اطلاعات استفاده می‌شود. این در حالی است که یک وب‌سایت فروشگاهی یا خدماتی به امکانات و عملکردهای بیشتر و پیچیده‌تری احتیاج دارد. به‌طورکلی با افزایش امکانات یک پروژه، زمان انجام و طبیعتاً تعرفه ساخت آن نیز افزایش می‌یابد.

تعرفه طراحی وب سایت سایبری شو در شیراز

به‌طورکلی خدمات مجموعه سایبری شو به دو دسته ساخت وب‌سایت با استفاده از قالب آماده و طراحی سایت اختصاصی شیراز با ویژگی‌های سفارشی تقسیم می‌شود. استفاده از قالب آماده و وردپرس بیشتر برای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط مناسب است؛ در عوض برای یک تجارت بزرگ و درحال‌توسعه، بهتر است از طراحی اختصاصی استفاده کنید. هزینه ساخت قالب سفارشی با طراحی UI و UX هزینه بیشتری در پی دارد، اما به شما در جذب مشتریان بالقوه کمک کرده و بازدهی کسب‌وکار را افزایش می‌دهد.

هزینه طراحی سایت در شیراز
تخمین قیمت طراحی وب سایت در شیراز، تنها پس از مشخص شدن ویژگی‌ها و امکانات موردنظر شما امکان‌پذیر است. برای اطلاع از تعرفه‌ها، ابتدا با کارشناسان ما تماس بگیرید و تمام خواسته‌های خود را مطرح کنید. پس از مدت کوتاهی، تخمین هزینه‌ها انجام‌شده و کارشناسان قیمت ساخت وب سایت در شیراز را به شما اطلاع می‌دهند. البته هزینه‌های ساخت سایت هیچ ارتباطی با موقعیت جغرافیایی ندارند. درواقع تمام خدمات سایبری شو غیرحضوری بوده و در تمام نقاط ایران یکسان هستند.

سوالات متداول

برای توسعه کار شما چه راهکاری داریم؟

تنظیم یک جلســـــه ملاقات حضـــــوری کاملاً رایگان، در محل‌کار شما یا در دفتر‌ما [ شما انتخاب می‌کنید ]
دفتر ما : تهران، بلوار نلسون ماندلا (جردن)، بن بست قبادیان شرقی
تلفن : 02188068221
ملاقات در دفتر ما

مقالات مرتبط

بهترین نرم افزار طراحی رابط کاربری (UI)
ساخت و طراحی رابط کاربری یک فرآیند پیچیده است که بر تجربه بصری یک محصول دیجیتال نظیر وب‌سایت و اپلیکیشن تمرکز دارد. انواع نرم افزار طراحی را…
۱۴۰۲/۰۳/۰۸
214 مشاهده
تئوری رنگ ها چیست؟
رنگ یکی از هفت عنصر اصلی هنر و جزو اولین مهارت‌هایی است که در مدرسه یاد می‌گیریم. در تئوری رنگ ها به تمام مواردی پرداخته می‌شود که یک هنرمند …
۱۴۰۲/۰۳/۰۴
232 مشاهده
طراح UI UX چه کسی است؟
هدف اصلی طراحی UI UX ایجاد یک تجربه کاربری مثبت است که مشتریان را تشویق می‌کند به یک محصول یا برند پایبند و متعهد باشند.‌ مسئولیت رضایت کلی کار…
۱۴۰۲/۰۲/۲۶
477 مشاهده
بهترین نرم افزار طراحی تجربه کاربری (UX)
تعداد زیادی نرم افزار طراحی تجربه کاربری در بازار وجود دارند. این موضوع تصمیم‌گیری در مورد بهترین و مفیدترین …
۱۴۰۲/۰۲/۲۴
471 مشاهده
آشنایی با ۱۵ تا از مهمترین اصول طراحی سایت
طراحی وب‌سایت یک فرآیند کاملاً انحصاری است که باید بیانگر ماهیت و شخصیت برند شما باشد. برای دستیابی به یک طراحی ایده‌آل، …
۱۴۰۲/۰۲/۲۲
430 مشاهده
طراحی تجربه کاربری چیست؟
در دنیای طراحی محصولات دیجیتال و ساخت پروژه‌های آنلاین، طراحی تجربه کاربری (User Experience Design) یکی از اصطلاحات مهم و کارب…
۱۴۰۱/۱۱/۲۲
1111 مشاهده
طراحی رابط کاربری چیست؟
طراحی رابط کاربری (UI) فرآیند طراحی ظاهر، احساس و تعامل یک محصول دیجیتال است. هر نوع محصول و پروژه انسان‌محور که در بستر آنلاین …
۱۴۰۱/۱۱/۲۰
795 مشاهده
طراح سایت کیست؟
با استفاده از کدهای HTML برای برنامه‌نویسی و کدهای CSS برای استاندارد کردن زبان بصری وب‌سایت‌ها، متخصصان طراح سایت (Web Designer)…
۱۴۰۱/۱۱/۱۷
785 مشاهده
10 نکته که باید درباره طراحی سایت بدانید
آیا به دنبال راهی برای بهبود سایت طراحی شده خود می‌گردید؟ یا در حال طراحی سایت هستید و نمی‌دان…
۱۴۰۱/۱۱/۱۰
463 مشاهده
آشنایی با مهم ترین نکات طراحی سایت داروخانه
این روزها هر داروخانه‌ای به یک وبسایت نیاز دارد. اما برای موفق شدن، وبسایت شما باید علاوه بر داشتن ویژگی‌ها و امکانات خاص، نک…
۱۴۰۱/۱۱/۰۶
517 مشاهده
مشاهده همه