آژانس دیجیتال مارکتینگ سایبریشو
آژانس دیجیتال مارکتینگ سایبریشو

طراحی سایت آژانس مسافرتی

تقریباً تمام افرادی که قصد مسافرت دارند، خدمات موردنیاز خود نظیر رزرو بلیت هواپیما و هتل را از اینترنت پیدا و سپس خریداری می‌کنند. اگر یک آژانس مسافرتی یا هواپیمایی را اداره می‌کنید، طراحی سایت آژانس مسافرتی و حضور در فضای آنلاین برای شما الزامی است. ازآنجایی‌که رقابت در این حوزه شدید است و آژانس‌های مسافرتی متعددی مشغول فعالیت هستند، طراحی سایت آژانس گردشگری باید به بهترین نحو انجام شود تا قابلیت جذب مخاطب و مشتری را داشته باشد.

طراحی سایت آژانس مسافرتی و گردشگری

پاندمی کرونا باعث شد تا بسیاری از آژانس‌های مسافرتی و هواپیمایی آسیب ببینند. حالا پس از پشت سر گذاشتن روزهایی سخت و همراه با استرس، مردم در ایران و سایر نقاط جهان مجدداً به مسافرت روی آورده‌اند. در حال حاضر با طراحی سایت آژانس هواپیمایی و بهینه‌سازی آن برای موتورهای جستجو، قادر به جذب مسافران بسیار زیادی خواهید بود.

طراحی سایت آژانس مسافرتی پروسه‌ای تخصصی است و باید توسط افراد و مجموعه‌های باسابقه و حرفه‌ای انجام شود. طراحی چنین وب‌سایتی دارای ویژگی‌ها و ظرافت‌های فنی متعددی است که باید به‌خوبی پیاده‌سازی شوند. پیمایش آسان در سایت، در دسترس بودن گزینه‌های تماس، طراحی زیبا و امکان استفاده در گوشی موبایل ازجمله ویژگی‌های مهم طراحی سایت آژانس هواپیمایی و مسافرتی هستند.

ویژگی های طراحی سایت آژانس مسافرتی

تنها طراحی سایت مسافرتی یا هواپیمایی کافی نیست! اگر قصد دارید با بزرگ‌ترین کمپانی‌های فعال در این حوزه رقابت کنید، به یک سایت حرفه‌ای و قابل‌توسعه نیاز دارید تا با سرعت بالایی در تمام دستگاه‌ها در دسترس باشد. سایت شما باید ظاهری زیبا و جذاب داشته باشد و از طرفی کاربر بتواند تمام خدمات موردنیاز خود را به‌سادگی پیدا کند. زمانی که طراحی سایت آژانس مسافرتی شما این ویژگی‌ها را در خود جای دهد، آماده حضور در مارکت خدمات هواپیمایی و مسافرتی آنلاین هستید. در ادامه تعدادی از مهم‌ترین ویژگی‌های طراحی سایت آژانس هواپیمایی و مسافرتی را مرور می‌کنیم

طراحی واکنش گرا: در سال 2023 هستیم و بیشتر کاربران اینترنت از گوشی موبایل خود برای دسترسی به اینترنت و دریافت خدمات مسافرتی استفاده می‌کنند. وب‌سایت شما باید به‌صورت واکنش‌گرا (Responsive) طراحی شود تا با ظاهری زیبا و سرعتی بالا در گوشی موبایل، تبلت و سایر دستگاه‌ها در دسترس باشد. در غیر این صورت، تعداد قابل‌توجهی از مخاطبان یا مشتریان خود را از دست می‌دهید.
سیستم رزرو هوشمند: مشتریان شما نباید برای رزرو بلیت یا هتل موردنظر خود به زحمت بیفتند و اصطلاحاً عرق بریزند. یکی از ویژگی‌های حیاتی طراحی سایت آژانس مسافرتی، سیستم رزرو هوشمند با طراحی بصری زیبا و رابط کاربری ساده است. این سیستم باید شامل تمام اطلاعات مربوط به مقصد، رزرو، ورود، خروج و جزئیات اضافی باشد.
ناوبری شفاف و ساختاریافته: ناوبری و منوهای سایت باید بر اساس اصول مشخصی طراحی شوند تا کاربر برای پیمایش در سایت شما مشکلی نداشته باشد. ناوبری حرفه‌ای تأثیر بسزایی در تبدیل کاربران عادی به مشتریان دائمی دارد؛ بنابراین از طراح خود بخواهید وقت زیادی را در این بخش صرف کند و بهترین حالت ممکن را پیاده‌سازی کند.
فیلترهای جستجو کاربردی و ساده: از دیگر ویژگی‌های طراحی سایت آژانس هواپیمایی، برخورداری از فیلترهای جستجوی ساده و کاربردی است تا کاربران اطلاعات موردنیاز خود را به‌سادگی پیدا کنند. اطلاعاتی نظیر مقصد، مبدأ، تاریخ سفر، قیمت و بسیاری دیگر از دسته‌بندی‌های می‌توانند برای بخش جستجو پیاده‌سازی شوند.
جستجوی پیش بینی کننده: مسافران در دنیای مدرن خواهان سرعت و کارایی بالا هستند. جستجوی پیش‌بینی‌کننده (Predictive Search) چیزی نیست به جزء فهرستی از پیشنهاد‌های احتمالی که با شروع تایپ کردن ظاهر می‌شوند. اگر این ویژگی در طراحی سایت آژانس مسافرتی شما پیاده‌سازی شود، کاربران نیازی با نوشتن نام کامل مقصد یا بسته خدمات موردنیاز خود ندارند؛ تنها با نوشتن حروف اولیه، تمام پیشنهاد‌های ممکن ظاهر خواهند شد.
پیش بینی آب و هوا: یکی از اولین اقدامات هر مسافری قبل از سفر، مشاهده پیش‌بینی شرایط آب‌وهوایی مقصد است. ازاین‌رو بهتر است یک بنر پیش‌بینی آب‌وهوای شهرهای مختلف را به‌صورت پویا در بخشی مناسب از وب‌سایت خود طراحی کنید. این ابزار کمک بزرگی برای مسافران است و قطعاً امتیاز مثبتی برای وب‌سایت شما به‌حساب می‌آید.
توصیفات و نظرات مشتریان: نظرات و تجربیات مشتریان یکی از عناصر مهم در توسعه تجارت شما هستند. وجود انبوهی از اطلاعات در دنیای مدرن، شفاف‌سازی اطلاعات و تجربیات واقعی سایر مسافران را به یک عامل رشد کلیدی تبدیل کرده است. در طراحی سایت آژانس مسافرتی خود، بخشی را برای بیان نظر مشتری‌ها ایجاد کنید تا بتوانید اعتماد مشتریان بالقوه و جدید را به دست آورید.
ساخت سایت آژانس هواپیمایی چه ویژگی هایی دارد؟

خدمات طراحی سایت مسافرتی در سایبری شو

اگر قصد ورود به جمع آژانس‌های مسافرتی را دارید یا اینکه می‌خواهید وب‌سایت هواپیمایی و مسافرتی فعلی خود را توسعه دهید، متخصصان سایبری شو در کنار شما هستند. متخصصان ما به زبان‌ها، فریم‌ورک‌ها و فناوری‌های گوناگون طراحی سایت آژانس مسافرتی تسلط دارند. بنابراین هیچ محدودیتی در شیوه طراحی سایت نخواهید داشت و می‌توانید تمام امکانات موردنیاز خود را به‌صورت سفارشی یا از طریق یک قالب آماده به دست آورید.

برای اینکه بتوانید بیشتر با حال‌وهوای طراحی و ساخت سایت مسافرتی در سایبری شو آشنا شوید، نمونه‌های متعددی را در بخش «نمونه کارها» قرار داده‌ایم. این شرکت‌ها تنها بخشی از مشتری‌هایی هستند که در یک دهه اخیر از خدمات طراحی سایت آژانس هواپیمایی در مجموعه ما استفاده کرده‌اند.

هزینه طراحی سایت مسافرتی چقدر است؟

اگر در اینترنت به دنبال هزینه خدمات طراحی سایت آژانس مسافرتی باشید، با قیمت‌های گوناگونی مواجه می‌شوید. درواقع عوامل گوناگونی بر تعرفه ساخت وب‌سایت‌های هواپیمایی و مسافرتی تأثیرگذار هستند. ازاین‌رو تنها بعد از مشخص شدن تمام ویژگی‌ها و جزئیات است که می‌توان هزینه طراحی را تعیین کرد. برای اینکه دید بهتری نسبت به هزینه‌ها داشته باشید، تعدادی از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار بر قیمت را در ادامه بررسی می‌کنیم.

وب سایت B2B یا B2C: صاحبان آژانس‌های مسافرتی می‌توانند تعیین کنند که خدمات خود را چگونه ارائه دهند. مدل B2C زمانی استفاده می‌شود که وب‌سایت مسافرتی خدمات خود را مستقیماً به مصرف‌کنندگان نهایی بفروشد؛ همچنین مدل B2B برای مواقعی است که آژانس مسافرتی خدمات خود را از طریق دیگر شرکت‌های زیرمجموعه ارائه می‌دهد. معمولاً هزینه طراحی سایت آژانس مسافرتی B2B بالاتر است.
ویژگی ها و عملکرد: شاید بتوان گفت که ویژگی‌ها و عملکرد مهم‌ترین عامل در تعیین قیمت طراحی وب سایت آژانس مسافرتی هستند. مسلماً پلتفرمی با امکانات اولیه، هزینه طراحی و توسعه بسیار کمتری از یک پلتفرم پیشرفته با امکانات و ویژگی‌های به‌روز دارد.
زمان طراحی و توسعه: پیچیدگی ویژگی‌های یک وب‌سایت مسافرتی تعیین می‌کنند که چقدر زمان صرف ساخت آن خواهد شد. هرچه امکانات و پیچیدگی‌ها بیشتر باشند، زمان و طبیعتاً هزینه طراحی و ساخت وب‌سایت افزایش می‌یابند.
شهرت شرکت طراحی سایت: شرکت‌های بسیاری در حوزه ساخت وب‌سایت فعالیت دارند. اعتبار و شهرت شرکت موردنظر شما، نقش بسزایی در هزینه طراحی سایت آژانس مسافرتی دارد. شرکت‌های معتبر، تعداد زیادی مشتری راضی دارند و همواره از بهترین متخصصان برای ارائه خدمات خود استفاده می‌کنند.
سرویس یکپارچه سازی API/GDS: دسترسی به موجودی تمام شرکت‌های هواپیمایی، هتل‌ها و... توسط سرویس یکپارچه‌سازی API/GDS ساده‌سازی می‌شود. با استفاده از این سیستم، تمام موجودی شرکت‌های هواپیمایی، شرکت‌های کرایه اتومبیل، هتل‌ها و... به‌صورت لحظه‌ای در اختیار شما قرار می‌گیرند. شما باید APIهای موردنظر خود را در اختیار شرکت طراحی سایت قرار دهید.

تعرفه خدمات طراحی سایت مسافرتی در سایبری شو

انواع وب‌سایت مسافرتی با شیوه‌های مختلف و امکانات متنوع در سایبری شو طراحی می‌شوند. اگر شما هم تصمیم دارید طراحی سایت آژانس مسافرتی خود را به متخصصان ما بسپارید، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بتوانید برآورد دقیقی از هزینه‌های پیش رو داشته باشید. کارشناسان سایبری شو بعد از مشخص شدن امکانات و ویژگی‌هایی که مدنظر دارید، هزینه طراحی سایت آژانس هواپیمایی را به شما اطلاع می‌دهند.

قیمت طراحی سایت هواپیمایی و مسافرتی
مواردی از قبیل پیچیدگی‌های طراحی و توسعه، پیاده‌سازی APIها، طراحی قالب و کد نویسی اختصاصی از عناصر تأثیرگذار بر هزینه طراحی سایت مسافرتی در سایبری شو هستند. کارشناسان ما به‌صورت 24 ساعته در تمام ایام هفته آماده پاسخگویی به سؤالات شما و ارائه مشاوره تخصصی درزمینهٔ طراحی سایت آژانس مسافرتی هستند.

سوالات متداول

برای توسعه کار شما چه راهکاری داریم؟

تنظیم یک جلســـــه ملاقات حضـــــوری کاملاً رایگان، در محل‌کار شما یا در دفتر‌ما [ شما انتخاب می‌کنید ]
دفتر ما : تهران، بلوار نلسون ماندلا (جردن)، بن بست قبادیان شرقی
تلفن : 02188068221
ملاقات در دفتر ما

مقالات مرتبط

راهنمای جامع سئو خارجی
بیشتر کسب‌وکارها و بازاریابان اینترنتی می‌دانند که بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو از چند بخش تشکیل می‌شود. دراین‌بین، سئو خارجی (Off …
۱۴۰۲/۰۳/۱۳
302 مشاهده
آشنایی با الگوریتم های گوگل
به بیان ساده، الگوریتم های گوگل شامل یک سیستم پیچیده است که به گوگل اجازه می‌دهد صفحات مرتبط با یک جستجوی خاص را پیدا و رتبه‌بندی کند. به‌طو…
۱۴۰۲/۰۳/۱۰
310 مشاهده
راهنمای جامع الگوریتم پنگوئن گوگل
موتور جستجوی گوگل با هدف نمایش بهترین صفحات وب به کاربران، از الگوریتم‌های مختلفی استفاده می‌کند. الگوریتم پنگوئن (Penguin Algorithm) یکی از این مو…
۱۴۰۲/۰۳/۰۵
306 مشاهده
تفاوت دیجیتال مارکتینگ و سئو
بهینه‌سازی موتورهای جستجو (سئو) و بازاریابی دیجیتال دو مفهوم مجزا و درعین‌حال مرتبط هستند که توسط خیلی‌ها یکسان در نظر گرفته می‌شوند. پس ا…
۱۴۰۲/۰۳/۰۲
305 مشاهده
بررسی جامع سئو تکنیکال سایت
تسلط بر اصول اولیه سئو تنها آغاز راه بهینه‌سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو است. اگر واقعاً قصد دارید که از رقبای خود سبقت بگیرید، باید پای …
۱۴۰۲/۰۳/۰۱
332 مشاهده
الگوریتم مرغ مگس خوار چیست؟
گوگل در سپتامبر 2023 اعلام کرد که یک ماه قبل، آپدیتی کاملاً جدید با نام الگوریتم مرغ مگس خوار (Hummingbird Algorithm) را ارائه کرده است. نام این ا…
۱۴۰۲/۰۲/۲۷
354 مشاهده
سئو داخلی چیست؟
اگر وب‌سایتی برای کسب‌وکار اینترنتی خود دارید، احتمالاً بعضی از مفاهیم و اصول بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو یا سئو را می‌…
۱۴۰۲/۰۲/۲۰
577 مشاهده
اهمیت سئو سایت
آیا از اهمیت سئو سایت در کسب و کار خود اطلاع دارید؟ خیلی از افراد فقط دلشان خوش است سایتی ساخته و خیال خودشان را راحت کرده‌اند؛…
۱۴۰۱/۱۰/۲۴
476 مشاهده
سئو چیست؟
سئو به اقدامات ای گفته میشود که در راستای بهینه سازی سایت برای موتور جستجو انجام میشود گفته میشود؛ به زبان ساده تر، SEO…
۱۴۰۱/۰۹/۲۲
736 مشاهده
مهمترین فاکتورهای سئو
شما تنها با رعایت فاکتورهای سئو توانایی جذب مخاطبان بسیار زیادی را در سراسر دنیا دارید. برای درک بهتر اهمیت عوامل تأث…
۱۴۰۱/۰۳/۲۷
537 مشاهده
مشاهده همه