آژانس دیجیتال مارکتینگ سایبریشو
آژانس دیجیتال مارکتینگ سایبریشو

۱۰ نکته مهم در طراحی سایت وکالت

نکات طراحی سایت وکالت و حقوقی
دسته بندی: مقالات طراحی سایت
تاریخ نوشته: ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
نویسنده: مدیر سایت
مدت زمان مطالعه: 8 دقیقه
بازدید : 449
دیدگاه: 0

طراحی یک وب سایت موثر برای یک وکیل یا شرکت حقوقی، مستلزم بررسی دقیق طیف وسیعی از عوامل است. این مقاله نکات مفیدی را ارائه می دهد، تا اطمینان حاصل شود که وب سایت وکالت شما، به گونه ای طراحی شده است که حرفه ای بودن و اعتبار را منتقل می کند و همچنین یک تجربه کاربری عالی برای بازدیدکنندگان ارائه می دهد.

ما در مورد اهمیت یک چیدمان خوب، استفاده از رنگ، تایپوگرافی، تصاویر در طراحی سایت وکالت، صحبت خواهیم کرد؛ تا اطمینان حاصل کنیم که وب سایت، برای استفاده آسان و آموزنده است. با استفاده از این نکات طراحی، می توانید وب سایتی ایجاد کنید که مهارت ها و خدمات وکالت شما را به بهترین شکل ممکن، به نمایش بگذارد.

بهترین سایت‌های وکالت بر اساس چه معیار‌هایی انتخاب می‌شوند؟

ما برای سنجش سایت‌های حقوقی و انتخاب بهترین سایت‌‌ها، بر طبق معیار‌های زیر پیش رفته‌ایم. شما نیز نگاهی به این معیار‌ها بیندازید و ببینید که آیا این موارد در مورد وب‌سایت شما صدق می‌کند یا خیر.

 1. تجربه کاربری (UX)
 2. برندینگ (هویت‌سازی برند)
 3. سئو و دیجیتال مارکتینگ

در ادامه سعی میکنیم به بررسی دقیق تر هر یکی از این معیار ها بپردازیم.

۱. تجربه کاربری (UX)

رعایت اصول تجربه کاربری، جزء لاینفک طراحی وب سایت وکالت است؛ یک وب سایت خوب طراحی شده و کاربر پسند برای ارائه یک تجربه مثبت برای مشتریان ضروری است. یک وب سایت بهینه، تضمین می کند که کاربران به راحتی می توانند اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنند و محتوا به شیوه ای واضح و مختصر ارائه شود.

روابط خوب با کاربر همچنین به ایجاد اعتماد و اعتبار کمک می کند و اطمینان حاصل می کند که مشتریان هنگام بازدید از سایت تجربه مثبتی دارند. طراحی وب سایت یک وکیل، باید نیازها و ترجیحات کاربر را در نظر بگیرد و شامل عناصری باشد که به ایجاد یک تجربه کاربری مثبت کمک کند.

توصیه میشود که برای اطمینان حاصل کردن از بهینه بودن تجربه کاربری در وب سایت وکالت خود، سوالات زیر را حتما از خود بپرسید:

 • آیا جستجو در این وب‌سایت راحت است؟ آیا کاربران می‌توانند به‌راحتی مطلبی که در جستجوی آن هستند را پیدا کنند؟ اطمینان حاصل کنید که وب‌سایت شما به‌راحتی نمایش داده می‌شود و کاربر به نحوی روان و راحت می‌تواند مطالب مورد نظر خود را پیدا کند.
 • آیا کاربر با دیدن وب‌سایت شما می‌تواند به‌راحتی تشخیص دهد که شما چه خدماتی ارائه می‌دهید؟ آیا زمینه فعالیت شما کاملاً واضح و مشخص است؟
 • آیا مطالب وب‌سایت شما به‌راحتی قابل درک هستند؟ محتوای وب‌سایت شما باید بر روی اصل مطلب تمرکز کنند و از اضافه‌‌گویی پرهیز کنند.
 • آیا بیوگرافی وکلای مجموعه شما به‌راحتی در وب‌سایت پیدا می‌شود؟ آیا این بیوگرافی به طرزی روان و قابل درک بیان شده است؟ مراجعه‌کنندگان باید قادر باشند هویت وکلای مجموعه شما را ببینند. همچنین، باید عکس از مدارک تحصیلی آن‌ها نیز در سایت قرار دهید. این موضوع به جلب اعتماد مخاطبان کمک زیادی می‌کند.
 • آیا راه‌های ارتباطی واضح هستند؟ مخاطب باید بتواند به‌راحتی راه‌های ارتباط با شما را پیدا کند.

۲. برندینگ (هویت‌سازی برند)

از نکات مهم طراحی سایت حقوقی می‌توان به برندینگ اشاره کرد

برای برندیگ وب سایت وکالت خود، وب سایت باید دارای لوگوی خوش ساخت، طراحی حرفه ای و عناصر برندسازی ثابت باشد.

این به ایجاد یک تجربه حرفه ای و به یاد ماندنی برای بازدیدکنندگان کمک می کند و به خدمات وکیل کمک می کند تا از رقبا متمایز شود. وب سایت وکالت با استفاده از عناصر برندینگ و طراحی قوی، می تواند به ایجاد یک کسب و کار موفق و سودآور کمک کند.

توصیه میشود که برای اطمینان حاصل کردن موفق بودن در برندینگ سایت وکالت خود، سوالات زیر را حتما از خود بپرسید:

 • آیا سبک بصری مناسب و یکسانی در تمام مطالب وب‌سایت رعایت شده است؟ توصیه می‌کنیم از رنگ‌ها و فونت‌های محکم و بولد استفاده کنید که نگاه مخاطب را به خود جذب کنند. همچنین، عکس‌هایی که شما در وب‌سایت‌تان استفاده می‌کنید نیز باید بسیار با‌ کیفیت باشند و توجه مخاطب را جلب نمایند. یک سایت حقوقی حتماً باید ظاهری محکم و استوار داشته باشد و به بیننده احساسی از قدرت را منتقل کند.
 • آیا شعار منحصربه‌فردی دارید؟ آیا مجموعه شما قادر است در بین دریای رقبا به چشم بیاید؟ شعاری کوتاه و جذاب را انتخاب کنید که شما را از مابقی رقبا متمایز کند.
 • آیا صفحه “بیوگرافی” و “درباره ما” در وب‌سایت شما باعث ایجاد اعتبار در چشم مراجعه‌کننده می‌شود؟ صفحه “بیوگرافی” و صفحه “درباره ما”، باید در مورد تقدیرنامه‌های شما، مدارک تحصیلاتی‌تان، تجربه پرونده‌های موفق‌تان و … صحبت کند.
 • آیا محتوای ارزشمند تولید می‌کنید؟ (محتوای متنی، وبینار، و …). از طریق تولید محتوای ارزشمند برای کاربران، می‌توانید اعتماد ایجاد کنید و اعتبار خود را در چشم مخاطب بالا ببرید. همچنین، سئوی شما نیز از این طریق پیشرفت خواهد کرد. به یک نکته مهم توجه کنید: مراجعه‌کننده قبل از تماس گرفتن یا مراجعه به شما، اول محتوای وب‌‌سایت‌تان را می‌بیند. چه چیزی باعث می‌شود که او متقاعد شود که شما دانش و تجربه کافی برای کمک به پرونده او را دارید؟ محتوای وب‌سایت شما! اگر محتوای ارزشمند تولید نکنید، کاربران به شما اعتماد نخواهند کرد؛ بنابراین ارزش محتوا را دست کم نگیرید.
 • آیا نظرات مثبت موکلان خود را نمایش می‌دهید؟ در واقع شما حتماً باید نوعی “مدرک اجتماعی” در اختیار مخاطب‌تان بگذارید. منظور از مدرک اجتماعی، نظرات مثبت موکلان قبلی شماست. حتماً باید نظرات مثبت و شهادت مراجعه‌کنندگان خود را در وب‌سایت‌ به نمایش بگذارید. این نظرات می‌توانند به‌صورت متنی باشند و یا در قالب ویدئو.

۳. سئو و دیجیتال مارکتینگ

سئو و بازاریابی دیجیتال اجزای ضروری یک وب سایت شرکت حقوقی و وکالت موفق هستند.

سئو برای افزایش بازدید، هدایت ترافیک ارگانیک و ایجاد لید حیاتی است. SEO به مشتریان بالقوه کمک می کند تا وب سایت شرکت حقوقی و وکالت را پیدا کنند و در مورد خدمات ارائه شده بیشتر بیاموزند.

علاوه بر این، سئو به وب سایت کمک می کند تا در نتایج موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشد و شانس کلیک روی آن را افزایش دهد.

بازاریابی دیجیتال (Digital marketing) برای وب سایت های شرکت های حقوقی نیز ضروری است. بازاریابی دیجیتال به ایجاد آگاهی از برند، ایجاد روابط با مشتریان و ایجاد لید کمک می کند.

استراتژی های دیجیتال مارکتینگ مانند بازاریابی محتوا، بازاریابی رسانه های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی و تبلیغات پرداخت به ازای کلیک (PPC) همگی می توانند برای دستیابی به مشتریان بالقوه مورد استفاده قرار گیرند.

با استراتژی های درست، دیجیتال مارکتینگ می تواند به شرکت های حقوقی کمک کند تا به مخاطبان هدف خود دست یابند و ترافیک وب سایت خود را افزایش دهند.

توصیه میشود که برای اطمینان حاصل کردن موفق بودن در سئو و دیجیتال مارکتینگ، سایت وکالت خود، سوالات زیر را حتما از خود بپرسید:

 • آیا وب‌سایت شما به سرعت لود می‌شود؟ اگر وب‌سایت شما با سرعت بالایی لود نشود، بازدید‌کننده‌ها پیج شما را فراموش می‌کنند و  به سراغ صفحات دیگری می‌روند؛ بنابراین، اطمینان حاصل کنید که صفحه شما به سرعت لود می‌شود. سرعت ایده‌آل برای لود شدن وب‌سایت، 2 ثانیه است.
 • آیا وب‌سایت شما با تلفن همراه سازگار است؟ این روز‌ها بسیاری از مردم، از طریق تلفن همراه‌شان به دنبال بیزینس‌های مورد نظر‌شان می‌‌گردند؛ بنابراین، وب‌سایت شما باید حتماً با تلفن همراه سازگاری خوبی داشته باشند.
 • آیا وب‌سایت شما به‌راحتی قابل دسترس است؟ تمام افراد باید بتوانند از وب‌سایت شما استفاده کنند. از جمله افرادی که دچار “کوررنگی” هستند،
 • آیا URL سایت شما ساختار خوبی دارد؟ ساختار URL شما باید تا حد امکان ساده باشد. این موضوع می‌تواند بر روی سئوی سایت شما تأثیر بسیار خوبی بگذارد.
 • آیا از استراتژی سئو مخصوص سایت‌های حقوقی استفاده می‌کنید؟ باید به طور فعالانه بر روی یک استراتژی مناسب سئو که بتواند رنکینگ شما را افزایش دهد، کار کنید.

چطور در طراحی سایت وکالت حرفه‌ای عمل کنم؟

عملکرد حرفه ای در طراحی سایت حقوقی و وکالت

امروزه، ابزار‌های زیادی در اینترنت وجود دارند که از طریق آن‌ها می‌توانید به‌سرعت جهت طراحی سایت وکیل اقدام کنید. این ابزار‌ها بودجه زیادی نیاز ندارند و به‌سرعت کار را انجام می‌دهند. اما آیا می‌توانند یک سایت قوی و حرفه‌ای به شما ارائه دهند؟

اگر مایل هستید یک سایت قوی طراحی کنید که رنکینگ بالایی کسب کند و مراجعه‌کنندگان را به سمت شما جذب نماید، این راه را توصیه نمی‌‌کنیم. پیشنهاد می‌کنیم از یک تیم تخصصی برای طراحی سایت حقوقی کمک بگیرید. یک تیم حرفه‌‌ای طراحی سایت وکلا، به‌خوبی می‌داند که وب‌سایت شما برای موفق شدن به چه چیز‌هایی نیاز دارد. اگر مایل هستید ساخت وب سایت حقوقی خود را به یک تیم حرفه‌ای بسپارید، “سایبری شو” اینجاست تا به شما کمک کند. هدف ما، موفقیت وب‌سایت و بیزینس شماست.

یک سایت وکالت خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

باید بدانیم که نمی‌توان برای همه یک نسخه پیچید. اما کارشناسان تیم “سایبری شو” با تجربه بالایی که از ساخت سایت وکالت دارند، عواملی را برای موفقیت این سایت‌ها شناسایی کرده‌اند. از جمله:

 • یک صفحه اصلی جذاب و گیرا با محتوای مفید و ارزشمند
 • جذاب بودن صفحه “درباره ما”، به نحوی که ذهن خواننده درگیر محتوای این صفحه شود.
 • یک لوگوی حرفه‌ای که نشان از کارآمد بودن مجموعه شما باشد.
 • صفحاتی جداگانه و حرفه‌ای برای بیوگرافی هر وکیلی که با مجموعه شما همکاری دارد.
 • صفحاتی جداگانه و جذاب برای هر کدام از خدماتی که ارائه می‌دهید.
 • نظرات مراجعه‌کنندگان قبلی شما در قالب متن یا ویدئو.
 • کامل بودن صفحه ارتباط با ما.
 • وجود گزینه لایو چت (یا همان پیام‌رسان زنده”)

چرا سایبری شو می‌تواند شما را در طراحی سایت وکالت به موفقیت برساند؟

امروزه، در دنیای دیجیتال زندگی می‌کنیم. هر بیزینسی برای کسب موفقیت بیشتر، به یک وب‌سایت قوی و حرفه‌ای نیاز دارد. مجموعه سایبری شو از تیمی از کارشناسان و متخصصان طراحی وب‌سایت تشکیل شده است و تجربه بالایی در طراحی سایت حقوقی دارد. سایبری شو می‌تواند با طراحی یک سایت قوی و جذاب، شما را به اهداف زیر برساند:

۱. افزایش اعتبار و اعتماد

 یک سایت قوی و حرفه‌ای باعث می‌شود که در چشم مخاطب بسیار معتبر‌تر به نظر برسید. ما محتوا‌هایی ارزشمند، از قبیل نظرات موکلان قبلی شما، تجربه پرونده‌هایی که در گذشته پذیرفته‌اید، و بیوگرافی‌تان را در وب‌سایت قرار می‌دهیم. به این ترتیب، بازدیدکنندگان بیشتری به شما اعتماد خواهند کرد و اعتبار شما در چشم آن‌ها بالا‌تر خواهد رفت.

۲. ارتباط آسان و همیشگی با مخاطبان

به امکان ارتباط آسان مشتری باید در طراحی سایت وکالت دقت شود

وب‌سایت شما باید پایگاهی برای مخاطبینی باشد که مایل هستند با شما ارتباط برقرار کنند. بازدید‌‌‌ کنندگانی که در جستجوی اخذ وکیل هستند، وب‌سایت شما را مشاهده می‌کنند. به این صورت، آن‌ها می‌توانند از طریق وب‌سایت‌تان شماره تماس، ایمیل، آدرس و راه‌های ارتباطی با شما را پیدا کنند.

 همچنین، ما می‌توانیم گزینه “لایو چت” یا همان “پیام زنده” را نیز در وب‌سایت شما فعال کنیم. به این صورت، بازدیدکنندگان می‌توانند به‌راحتی با مشاهده وب‌سایت شما، برایتان پیغام بگذارند. راحتی استفاده از لایو چت، باعث می‌شود که مخاطبین بیشتری  از این طریق با شما تماس بگیرند.

۳. جذب ترافیک ارگانیک

اگر به کمک یک تیم حرفه‌ای وب‌سایتی قوی طراحی کنید، رنکینگ بالایی خواهید گرفت. به این صورت، مراجعه‌کنندگان با جستجو در گوگل سایت شما را پیدا می‌کنند.

۴. ایجاد علاقه در مخاطب

ما وب‌سایت شما را به نحوی طراحی می‌کنیم که مخاطب نسبت به شما اطمینان پیدا کند و علاقه‌مند به کمک گرفتن از شما شود. اطلاعات ضروری، از جمله مدارک تحصیلی، جوایز، و اسناد پرونده‌‌های موفق شما در این وب‌سایت قرار می‌گیرد. به این صورت، بازدید کنندگانی که سایت شما را می‌بینند، علاقه‌مند به مراجعه به شما خواهند شد؛ بنابراین، زمانی که به یک مشکل حقوقی برخورد کنند، احتمال این که با شما تماس بگیرند بالا‌تر خواهد بود.

۵. تصمیمات بهتر در زمینه بازاریابی

ما آنالیز وب‌سایت شما را در اختیار‌تان قرار می‌دهیم. از طریق آمار به دست آمده از وب‌سایت‌تان، می‌توانید به اطلاعات ارزشمندی دست پیدا کنید. این اطلاعات به شما کمک کنند که استراتژی بازاریابی آنلاین خود را بهتر برنامه‌ریزی کنید.

۶. ایجاد آگاهی از برند

وب‌سایت شما وسیله‌ای برای شناساندن برند‌تان به جهان است. ایجاد آگاهی نسبت به نام تجاری‌تان، بسیار مهم است. چرا؟ زیرا مردم بیشتر به سراغ مجموعه‌هایی می‌روند که نام آن‌ها به گوششان آشنا باشد. وقتی مردم با نام یک مجموعه آشنا باشند، بیشتر اعتماد خواهند کرد.

وب‌سایت شما می‌تواند در ایجاد این آگاهی کمک زیادی کند، زمانی که به کمک تیمی حرفه‌ای یک وب‌سایت قوی طراحی کنید، بازدیدکنندگان زیادی آن را خواهند دید؛ بدین وسیله، این بازدیدکنندگان با نام تجاری شما آشنا خواهند شد.

هزینه طراحی سایت وکالت چقدر است؟

هزینه طراحی سایت حقوقی، بستگی سلیقه و نیاز‌های شما دارد. مجموعه “سایبری شو” با احترام بالایی که برای مراجعه‌کنندگان خود قائل است، تلاش می‌کند تا بهترین کیفیت و مقرون به صرفه‌ترین قیمت را ارائه دهد. ما تضمین می‌کنیم که نتیجه‌ای که از سایت خود دریافت خواهید کرد، ارزشی بسیار بالا‌تر از هزینه‌ای که بابت آن پرداخت می‌کنید خواهد داشت.

 به‌طورکلی، عواملی مثل زبان برنامه‌نویسی، UI UX، طراحی وب‌سایت، نوع CMS سایت (وردپرس یا اختصاصی)، داینامیک یا استاتیک بودن سایت، کیفیت و امنیت هاست، ظاهر سایت و عوامل گرافیکی،  و … بر روی قیمت آن تأثیرگذار هستند.

اما هزینه ساخت سایت حقوقی برای شما بستگی به موارد درخواستی شما دارد. جهت اطلاع از هزینه طراحی سایت وکالت از طریق راه‌های ارتباطی با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما به‌خوبی به صحبت‌های شما گوش می‌دهند و طبق نیاز و درخواست شما، مناسب‌ترین هزینه را به شما عزیزان اعلام می‌کنند.

به یاد داشته باشید که هزینه کردن برای طراحی سایت، در واقع نوعی سرمایه‌گذاری بر روی کسب‌وکار خودتان است. شک نکنید که هزینه‌‌ای را که برای طراحی سایت می‌پردازید، چندین برابر بیشتر دریافت خواهید کرد.

آیا وکلا حق داشتن ‌سایت را دارند؟

بررسی امکان داشتن سایت توسط وکلا

درست است که بیزینس‌های حقوقی محدودیت‌هایی در زمینه فعالیت‌های بازاریابی دارند. اما اگر شنیده‌اید که وکلا اجازه داشتن وب‌سایت را ندارند، باور نکنید.

همان‌طور که در این مطلب می‌توانید ببینید، بهترین مجموعه‌های حقوقی همگی وب‌سایت دارند. فارغ از این که در یک مجموعه حقوقی فعالیت می‌کنید یا به‌صورت فردی، توصیه می‌کنیم که حتماً یک وب‌سایت قوی داشته باشید.

 گاهی اوقات سخت‌گیری‌های بیشتری در مورد وب‌سایت‌های حقوقی وجود دارد. اما یک تیم حرفه‌‌ای که در زمینه قوانین سایبری آگاهی کافی داشته باشد، می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین وب‌سایت را طراحی کنید. با “سایبری شو” تماس بگیرید تا متخصصان ما شما را در زمینه طراحی سایت وکالت قوی و حرفه‌ای راهنمایی کنند.

بهترین سایت‌های وکالت دنیا را می‌شناسید؟

توصیه می‌کنیم حتماً نگاهی به این 10 نمونه سایت وکلا بیندازید. بر اساس معیار‌هایی که در ابتدای مقاله توضیح دادیم، این 10 سایت جزو بهترین سایت‌های حقوقی جهان هستند. مجموعه “سایبری شو” سایت شما را نیز بر اساس این معیار‌های طراحی سایت وکالت، طراحی می‌کند. به این صورت، به شما کمک می‌کند تا به یکی از بهترین سایت‌های وکالت ایران تبدیل شوید.

۱. Oykhman Criminal Defence Law

وب سایت حقوقی Oykhman Criminal Defence Law

چیزی که این سایت را از رقبایش متمایز می‌کند، محتوای جامع آن است. در این سایت می‌توانید راهنما‌های مفید و ارزشمندی در مورد فرایند‌های دادگاهی ببینید، و پرسش و پاسخ‌های کاربران را بخوانید. همچنین، می‌توانید لیست دقیقی از کیس‌های موفق وکلا را نیز مشاهده کنید.

۲. Trey Porter Law؛ بهترین نوع طراحی سایت وکالت

این وب‌سایت نمونه‌ای عالی از جلب اعتماد را به نمایش می‌گذارد. وکلای این سایت، از طریق نظرات مراجعان و شهادت آن‌ها، به‌خوبی اعتبار خود را به بازدیدکنندگان نشان می‌دهند. طراحی این وب‌سایت بسیار کاربردی و خوشایند است و به‌راحتی کاربران را به سمت اطلاعات مهم سوق می‌دهد.

۳. The Law Office of Bryan R. Kazarian

وب سایت وکالت The Law Office of Bryan R. Kazarian

بسیاری از وب‌سایت‌های حقوقی، به‌اندازه کافی تأثیرگذار نیستند. اما نمونه خوبی از یک سایت وکالت تأثیرگذار را می‌توانید در وب‌سایت The Law Office of Bryan R. Kazarian ببینید. این سایت از انواع مختلف محتوا، از جمله ویدئو، استفاده می‌کند تا اعتماد مخاطبان خود را جلب کند و اعتبار خود را نزد آن‌ها بیشتر نماید.

۴. Taylor Janis Workplace Law

سایت حقوقی Taylor Janis Workplace Law

جستجو در این وب‌سایت بسیار ساده و راحت است. این ‌سایت تماس با وکلا را بسیار ساده و راحت می‌کند. هنگام مشاهده این وب‌سایت، می‌توانید مشخص کنید که آیا یک وکیل هستید که قصد همکاری با سایت را دارد، یا این که قصد اخذ وکیل را دارید. محتوا‌های مفید زیادی در این سایت برای هر دو دسته از افراد وجود دارد.

۵. McCarthy Tetrault

سایت خدمات حقوقی McCarthy Tetrault

تمام سایت‌های حقوقی قوی، بر روی هویت‌سازی برند تمرکز می‌کنند در واقع، آنچه مجموعه آن‌ها را نسبت به رقبا متمایز می‌سازد را در چشم مخاطب پررنگ می‌کنند. در این زمینه، وب‌سایت McCarthy Tetrault عملکردی بی‌نظیر دارد. این وب‌سایت در تگ لاین خود، به‌خوبی نشان می‌دهد که چه مزیت‌هایی نسبت به رقبا دارد.

۶. BD&P

آنچه این وب‌سایت را از رقبا متمایز می‌سازد، تگ لاین (شعار) آن است. شعار این وب‌سایت بسیار منحصربه‌فرد است و آن را نسبت به دیگر وب‌سایت‌ها خاص می‌کند. بعلاوه، جستجو در سایت BD&P بسیار راحت است. این وب‌سایت صفحه‌های جداگانه‌ای برای بیوگرافی هر وکیل ارائه می‌دهد. این بیوگرافی‌ها به نحوی حرفه‌ای نوشته شده‌اند و تمام اطلاعات لازم را به بازدیدکننده ارائه می‌دهند.

۷. Vogel LLP

وب‌سایت Vogel ثابت می‌کند که یک وب‌سایت حقوقی می‌تواند کسل‌کننده نباشد، بلکه بسیار جذاب باشد! این وب‌سایت، طراحی بسیار خوب و جذابی دارد. تمام صفحاتی که انتظار می‌رود در یک سایت وکالت پیدا شوند را می‌توانید در این سایت بیابید.

۸. Dennis and King

تگ لاین یا همان شعار این وب‌سایت، ذهن مخاطب را به خود درگیر می‌کند. این شعار قوی باعث می‌شود که مخاطب جذب شود و ارتباط خوبی با سایت برقرار نماید. تمام آنچه نیاز دارید بدانید در صفحه اصلی دیده می‌شود. بعلاوه، این وب‌سایت برای جلب اعتماد و بالا بردن اعتبار خود، بر محتوای ویدئویی تمرکز می‌کند.Contact Our Chattanooga Law Firm | (423)-892-5533 | Dennis & King

۹. Richard Hochhauser

تمرکز بر نمایش موفقیت‌ها و تقدیرنامه‌ها، قطعاً یک برگ برنده عالی برای هر وب‌سایت حقوقی است. وب‌سایت Richard Hochhauser به‌خوبی این کار را در صفحه اصلی خود انجام می‌دهد. بعلاوه، این وب‌سایت از یک FAQ (انجمن گفتگو) بسیار عالی برخوردار است و مقالاتی باکیفیت که با موتور جستجوی گوگل بهینه شده‌اند، ارائه می‌دهد.

۱۰. Andreozzi and Foote

وب سایت گروه وکلا Andreozzi and Foote

این وب‌سایت در نگاه اول بسیار حرفه‌ای به نظر می‌آید و مخاطب را به خود جذب می‌کند. رمز این موفقیت، استفاده از تصاویر بسیار حرفه‌ای و باکیفیت است. وب‌سایت Andreozzi & Foote سرعت لود بسیار بالایی دارد، و از محتوای ویدئویی به‌وفور استفاده می‌کند.

سخن آخر

به طور کلی، طراحی وب سایت وکالت و حقوقی یک کار چالش برانگیز است. با این حال، با نکات و تکنیک های درست طراحی، می توانید یک وب سایت موثر ایجاد کنید که مشتریان جدید را جذب کرده و به راضی نگه داشتن مشتریان فعلی کمک کند.

با درک اهمیت طراحی خوب، استفاده از عکس ها و تصاویر حرفه ای، داشتن وبلاگ و اهمیت بهینه سازی موتورهای جستجو، می توانید وب سایتی ایجاد کنید که برای موسسه حقوقی خود موفق باشد. با طراحی مناسب وب سایت شما یک ابزار بازاریابی موثر خواهد بود، که به شرکت وکالت شما کمک می کند تا پیشرفت بیشتری داشته باشد.

کپی لینک
مفید بود؟

مقالات مرتبط

بهترین نرم افزار طراحی رابط کاربری (UI)
ساخت و طراحی رابط کاربری یک فرآیند پیچیده است که بر تجربه بصری یک محصول دیجیتال نظیر وب‌سایت و اپلیکیشن تمرکز دارد. انواع نرم افزار طراحی را…
۱۴۰۲/۰۳/۰۸
345 مشاهده
تئوری رنگ ها چیست؟
رنگ یکی از هفت عنصر اصلی هنر و جزو اولین مهارت‌هایی است که در مدرسه یاد می‌گیریم. در تئوری رنگ ها به تمام مواردی پرداخته می‌شود که یک هنرمند …
۱۴۰۲/۰۳/۰۴
363 مشاهده
طراح UI UX چه کسی است؟
هدف اصلی طراحی UI UX ایجاد یک تجربه کاربری مثبت است که مشتریان را تشویق می‌کند به یک محصول یا برند پایبند و متعهد باشند.‌ مسئولیت رضایت کلی کار…
۱۴۰۲/۰۲/۲۶
603 مشاهده
بهترین نرم افزار طراحی تجربه کاربری (UX)
تعداد زیادی نرم افزار طراحی تجربه کاربری در بازار وجود دارند. این موضوع تصمیم‌گیری در مورد بهترین و مفیدترین …
۱۴۰۲/۰۲/۲۴
609 مشاهده
آشنایی با ۱۵ تا از مهمترین اصول طراحی سایت
طراحی وب‌سایت یک فرآیند کاملاً انحصاری است که باید بیانگر ماهیت و شخصیت برند شما باشد. برای دستیابی به یک طراحی ایده‌آل، …
۱۴۰۲/۰۲/۲۲
557 مشاهده
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.
دیدگاه خود را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.