آژانس دیجیتال مارکتینگ سایبریشو
آژانس دیجیتال مارکتینگ سایبریشو

آشنایی با تیم طراحی سایت

تیم طراحی سایت
دسته بندی: مقالات طراحی سایت
تاریخ نوشته: ۱۴۰۱/۰۴/۲۵
نویسنده: مدیر سایت
مدت زمان مطالعه: 5 دقیقه
بازدید : 825
دیدگاه: 0

اگر شما در حوزه کسب‌وکارهای اینترنتی فعالیت می‌کنید، قطعاً اسم تیم طراحی سایت به گوش‌تان خورده است! امروزه اهمیت یک وب‌سایت برای توسعه هر کسب‌وکاری بر هیچ‌کس پوشیده نیست.

فرقی نمی‌کند بیزینس شما بزرگ یا خیلی کوچک باشد. درهرصورت پس از گذشت مدت‌زمان کوتاهی متوجه می‌شوید که رشد و توسعه کسب‌وکارها فقط به کمک یک وب‌سایت در دنیای مجازی به‌راحتی امکان‌پذیر است؛ بنابراین همیشه یک سوال اصلی وجود دارد: «چگونه می‌توانیم یک وب‌سایت حرفه‌ای و باکیفیت داشته باشیم که ضامن موفقیت ما در دنیای دیجیتالی باشد؟» این سوال همیشه مرا به یاد داستان جالبی می‌اندازد.

یکی از دوستانم به‌تازگی وارد دنیای کسب‌وکارهای اینترنتی شده است و به‌خوبی به یاد دارم که برای شروع کار خود با چالش‌های زیادی روبرو بود. یکی از مهم‌ترین این چالش‌ها، طراحی و ساخت وب‌سایتی عالی و باکیفیت بود. او تعریف می‌کرد که برای طراحی یک سایت باید سراغ افراد مختلفی می‌رفت و به‌صورت جداگانه با تمامی آن‌ها صحبت می‌کرد. واقعاً وحشتناک بود! این کار باعث می‌شد تا زمان ارزشمند خود را به‌راحتی از دست بدهد و درنهایت هم با اعداد و ارقام نجومی برای دستمزد هرکدام از این افراد مواجه شود.

زمانی که ناامیدی دوستم را دیدم، به او یک پیشنهاد عالی و معرکه دادم. تیم طراحی سایت!
واقعاً شگفت‌انگیز بود. او پس از یک جلسه مشاوره تخصصی درمورد وب‌سایت و روند طراحی آن به یک نتیجه‌گیری کلی رسید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن هم سایت خود را تحویل گرفت. ناگفته نماند که هزینه راه‌اندازی سایت با یک تیم هم بسیار مقرون‌به‌صرفه‌تر بود. از آن روز به بعد دوستم همیشه می‌گفت که موفقیت خودش را مدیون همان پیشنهاد من در ابتدای کار بود!

در این مقاله قصد دارم تا به معرفی مهم‌ترین و اصلی‌ترین اعضای یک تیم طراحی وب‌سایت بپردازم و وظایف آن‌ها را به‌صورت دقیق شرح بدهم. همچنین در ادامه نیز شما را با مزایای طراحی سایت با یک تیم حرفه‌ای آشنا می‌کنم. درنهایت قطعاً شما راحت‌تر می‌توانید تصمیم‌گیری کنید؛ بنابراین در ادامه برویم سراغ افرادی که تیم طراحی سایت را تشکیل می‌دهند:

یک تیم طراحی سایت حرفه‌ای از چه افرادی تشکیل شده است؟

اجازه بدهید تا در ابتدای کار یک آمار جالب از میزان رشد وب‌سایت‌ها در فضای مجازی به شما بدهم. تحقیقات نشان داده است که در ژانویه سال 2014 تعداد وب‌سایت‌ها برابر با 861.37.152 بود. درحالی‌که تا سال 2018 با رشد چشمگیری مواجه شدیم و درنهایت در ژانویه تعداد وب‌سایت‌های فعال به 1.805.260.010 رسید! فکر می‌کنم این میزان رشد به‌خوبی نشان‌دهنده اهمیت وب‌سایت برای هر کسب‌وکاری است.

در حالت کلی شما برای طراحی سایت خود فقط با دو روش کلی روبرو هستید. روش اول این که شما به‌تنهایی دست‌به‌کار شوید و یک تیم از افراد متخصص را برای طراحی سایت تشکیل دهید؛ و یا اینکه این پروژه را برون‌سپاری کنید و راه‌اندازی سایت خود را به دست یک تیم طراحی وب‌سایت متخصص و توانمند بسپارید.

درهرصورت برای پیشبرد کار به بهترین شکل ممکن، لازم است تا با متخصصان انجام این کار و وظایف هرکدام از آن‌ها آشنایی کامل داشته باشید. این امر باعث می‌شود تا تصمیم‌های هوشمندانه‌تری اتخاذ کنید و مسیر برای شما هموارتر شود.

ما در سایبری‌شو یک تیم طراحی سایت حرفه ای داریم و می‌خواهیم تجربیات‌مان را با شما در میان بگذاریم. در تیم ما هرکس مهارت و تخصص خودش را دارد و شما باید با این افراد و وظایف‌شان آشنا شوید:

مدیر پروژه (Project manager) رهبری تیم را بر عهده دارد!

وظایف مهندس تضمین کیفیت

همگی ما رهبر ارکستر را می‌شناسیم. مدیر پروژه در یک تیم طراحی سایت نیز دقیقاً نقش رهبر و هدایت‌کننده را بر عهده دارد. شما از همان لحظه اول با مدیر پروژه در ارتباط هستید، زیرا مدیر نقشه راه را به‌صورت مرحله‌به‌مرحله ترسیم و مراحل پیشرفت پروژه را به‌صورت مستند پیگیری می‌کند. مدیر همیشه تصمیم‌های مهم و اساسی پروژه را اتخاذ می‌کند و در تمامی مراحل به‌صورت مستقیم با مشتری در ارتباط است.

ازآنجایی‌که مدیر به‌عنوان معرف و رهبر تیم عمل می‌کند، پس حتماً باید نحوه برقراری ارتباط مؤثر با مشتریان را بلد باشد. مدیر پروژه تیم طراحی سایت ما در سایبری‌شو به تمام اصول و قواعد رهبری مسلط است و همیشه پذیرای ایده‌های جدید و مؤثر از طرف تمامی افراد تیم است. (این مسئله ارزش زیادی دارد)
در حالت کلی وظایف خطیر یک مدیر به شرح زیر است. آیا شما این توانایی‌ها و قابلیت‌ها را در خود می‌بینید؟!

وظایف مهم و ارزشمند مدیر پروژه تیم طراحی سایت

تمامی توانمندی‌ها و قابلیت‌های منحصربه‌فرد در یک مدیر پروژه، او را به سمت اجرای وظایف زیر هدایت می‌کند.

• توانایی برقراری ارتباط مؤثر مفید با مخاطبان و مشتریان
• برنامه‌ریزی قدم‌به‌قدم پروژه طراحی سایت و ارائه پلن زمان‌بندی
• ایجاد هماهنگی مؤثر و سازنده میان اعضای گروه و وظایف آن‌ها
• هماهنگی و نظارت بر کل روند پیشرفت پروژه

حال که با اولین شخصیت مهم در تیم ما آشنا شدید، بهتر است تا سراغ معرفی دیگر اعضای تیم برویم و نحوه فعالیت آن‌ها را نیز بررسی کنیم.

تحلیلگر نیازمندی‌ها (Requirement Analyst) در پروژه ضامن موفقیت شماست!

شخصی که به‌عنوان تحلیلگر نیازمندی‌ها در یک پروژه عمل می‌کند، جایگاه حساس و نقش مهمی را در هنگام ارتباط با مشتری برقرار می‌کند. شاید بپرسید که چگونه؟! برایتان توضیح می‌دهم:

متخصص تحلیلگری به‌صورت مستقیم با مشتری ارتباط برقرار کرده و کل پروژه را از دیدگاه او بررسی و تجزیه‌وتحلیل می‌کند. درک نیازها و خواسته‌های شما از یک وب‌سایت و تبدیل آن‌ها به جزئیات فنی، قطعاً مهارت و تجربه کاری خاصی را می‌طلبد. این وظیفه خطیر به عهده تحلیلگر نیازمندی‌هاست.

قطعاً هر کسب‌وکاری دارای ویژگی‌ها و خصوصیات منحصربه‌فرد خود است. از همین رو شما به‌عنوان یک کارفرما نیز خواسته‌های متفاوتی از وب‌سایت خود و چشم‌انداز رشد و توسعه آن در آینده دارید. وجود یک تحلیلگر در تیم سایبری‌شو باعث می‌شود تا نیازها و اهداف کسب‌وکار شما به‌درستی شناسایی شود و در مرحله بعد نیز این اطلاعات به‌صورت نقشه راهنما در بازه‌های زمانی مختلف در اختیار دیگر افراد اجرایی تیم قرار بگیرد.

به‌صورت خلاصه می‌توان بیان کرد که تحلیلگر نیازمندی‌ها، در اصل جزئیات دقیقی شامل بخش‌های مختلف یک وب‌سایت و کارایی هر قسمت از سایت را به تیم اجرایی ارائه می‌دهد. یک تحلیلگر به‌راحتی شرایط را برای طراحی و توسعه سایت فراهم می‌کند.

به‌نظر نقش و جایگاه حساسی به‌حساب می‌آید؟ دقیقاً هم همین‌طور است! فراموش نکنید شما باید اطلاعات کاملی را در اختیار تحلیلگر قرار بدهید تا درنهایت خروجی کار به خواسته شما کاملاً نزدیک باشد.

تبریک می‌گویم! شما با دو شخص مهم از تیم حرفه‌ای طراحی سایت سایبری‌شو آشنا شدید. همراه من باشید تا با دیگر افراد مهم در این تیم نیز آشنا شوید. فراموش نکنید که طراحی سایت یک کار بسیار تخصصی است و قطعاً افرادی با مهارت‌های خاص کنار یکدیگر جمع شده‌اند تا این کار تخصصی را به بهترین نحو ممکن انجام دهند.

مهندس تضمین کیفیت (QA) کیست و چه جایگاه مهمی دارد؟

وظایف مهندس تضمین کیفیت

به‌نظر شما مسئولیت یافتن باگ‌ها در پروژه و مراحل اجرایی آن به عهده‌ی چه شخصی است؟! آفرین! مهندسان تضمین کیفیت؛ او از همان ابتدا تا مرحله نهایی و انتشار سایت در پروژه حضور فعال دارد و با توسعه‌دهندگان سایت همکاری می‌کند.

هر شرکت و تیمی، در اصل رویکرد منحصربه‌فرد خود را برای آزمایش عملکرد وب‌سایت در هر مرحله دارد. مهندس QA در تیم ما، برای هر نسخه از وب‌سایت و در هر مرحله از پیشرفت پروژه به بررسی دقیق سایت و برطرف‌کردن باگ‌ها و مشکلات می‌پردازد.

پس از یافتن هر باگ در سایت، مهندسان تضمین کیفیت یک گزارش دقیق از مشکلات را تهیه و برای بخش توسعه وب‌سایت ارسال می‌کنند. ما تاکید می‌کنیم تا او پس از برطرف‌شدن مشکل نیز دوباره به آزمایش و بررسی سایت بپردازد تا ضمن اطمینان از حل شدن مشکل قبلی، خیال‌مان از بابت نبود مشکلات دیگر در نسخه اصلی نیز راحت شود.

به هر نسخه آزمایشی تولید‌شده از وب‌سایت در اصل یک اسپرینت می‌گویند. مهندس تضمین کیفیت به کمک تست‌های اتوماسیون و روش‌های تخصصی دیگر به بررسی و مطابقت طرح با الزامات اولیه پروژه می‌پردازد. علاوه‌بر این مهندس تضمین کیفیت رابط محصول را به‌صورت دقیق بررسی می‌کند تا با شکل طراحی‌شده مطابقت داشته باشد.

رابط محصول شامل بررسی فونت‌ها، رنگ‌ها و عناصر موجود در سایت است. تمامی این موارد باید با طراحی اولیه و خواسته کارفرما مطابقت داشته باشد. در همین مرحله مهندس تضمین کیفیت در تیم طراحی سایت می‌تواند پیشنهادها و راه‌حل‌های سازنده‌ای را در راستای بهبود محصول ارائه دهد.
خلاصه شرح وظایف این مهندس در تیم ما را برایتان در ادامه نوشته‌ایم:

چهارچوب دقیق وظایف مهندس تضمین کیفیت

وجود مهندس تضمین کیفیت در تیم از الزامات است. این متخصص با فعالیت در زمینه‌های زیر به شما اطمینان می‌دهد که محصول نهایی، بدون هیچ کم‌وکاستی دقیقاً مطابق با خواسته‌ها و نیازهای شماست:

• نوشتن و اجرای تست اتوماسیون
• تهیه گزارش دقیق از باگ‌ها
• بررسی کیفیت و نحوه عملکرد محصول
• بررسی تطابق رابط محصول با نسخه طراحی‌شده

تمامی نقش‌ها و مسئولیت‌های آنان برای طراحی موفق یک سایت، مانند حلقه‌های زنجیر به یکدیگر متصل هستند. شاید حالا از خودتان بپرسید یعنی نفر بعدی در تیم سایبری‌شو چه کسی است؟ خب معلوم است طراح UI/Ux:

طراح رابط کاربری (User Interface) و تجربه کاربری (User Experience) را فراموش نکنید!

طراحی به‌عنوان یک نقطه عطف در پروژه طراحی سایت به‌حساب می‌آید و جهت‌گیری کل پروژه را مشخص می‌کند. به یاد داشته باشید که طراحی برای هر تجربه دیجیتالی از عوامل بسیار مهم و تأثیرگذار در نظر گرفته می‌شود. قبل از اینکه یک وب‌سایت در قالب کد پیاده‌سازی و اجرا شود، طرح‌بندی و چهارچوب اصلی آن مشخص می‌شود.
در حالت کلی رابط کاربری با نام UI و تجربه کاربری با نام UX شناخته می‌شوند.

اگر طراح UI/UX در تیم طراحی سایت وجود نداشته باشد، آنگاه فاجعه به بار می‌آید! زیرا یکی از مهم‌ترین وظایف این طراح در اصل تهیه یک گزارش کامل از مخاطبین هدف سایت و بررسی نیازها و انتظارات آن‌ها از سایت است. بدون انجام این کار، ممکن است وب‌سایت درنهایت نیازهای مخاطبین خود را برطرف نکند. طراح با بررسی الزامات پروژه و سلیقه مخاطبین موردنظر به یک تصویر کلی و واضح دست می‌یابد.

طراح UI/UX در تیم سایبری‌شو با ذهن باز، مهارت و تجربه بالای خود به دنبال بهترین طرح گرافیکی برای سایت می‌گردد که به مفهوم انتزاعی رابطه کاربر و کامپیوتر، شکلی ملموس و قابل درک را ببخشد. حال به بررسی دقیق هرکدام از دو بخش طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری می‌پردازیم.

طراحی UX، فریم اصلی طرح را مشخص می‌کند!

هر وب‌سایت قرار است تا افراد مخاطب هدف خود را جذب کند؛ بنابراین شناسایی و بررسی خواسته‌های این افراد می‌تواند روشنگر مسیر طراح باشد. مخاطبین شما در چه رده سنی قرار دارند؟ به چه چیزی بیشتر از همه علاقه‌مند هستند؟ چگونه با یک وب‌سایت ارتباط برقرار می‌کنند؟

این سؤالات و دیگر سؤالاتی از این قبیل، تجربه کاربری (UX) را شکل می‌دهند. انجام این مرحله منجر به تشکیل یک قاب و فریم‌ورک اصلی برای وب‌سایت می‌شود.

طراحی UI، جذابیت را به وب‌سایت هدیه می‌دهد!

طراح UI، مسئول ظاهر و ویژگی‌های بصری سایت است. تمامی تصاویر و آیکون‌های زیبا و جذابی که در هر صفحه از وب‌سایت خود می‌بینید، طراح UI به طراحی دقیق و حرفه‌ای آن‌ها پرداخته است.

طراحی رابط کاربری (UI) شامل فونت‌ها، رنگ‌ها، نمادها و تمامی عناصر ترکیب‌شده در سایت است. پس از اتمام این مرحله شما می‌توانید نمونه اولیه سایت خود را در قالب یک نرم‌افزار تخصصی ببینید. دیدن نمونه اولیه طرح بسیار هیجان‌انگیز است. تمامی تلاش‌ها به نتیجه رسیده‌اند و یک نمونه اولیه حاضر شده است.

قطعاً شما هم تا به اینجا و با مطالعه این مقاله به اهمیت انتخاب یک تیم طراحی سایت حرفه‌ای پی برده‌اید. دانش و تخصص هرکدام از این افراد در اصل ضامن موفقیت بخشی از کل پروژه است؛ بنابراین همیشه باید با کسب اطلاعات کافی در این زمینه به بهترین انتخاب دست بزنید.

هنوز معرفی افراد متخصص در تیم سایبری‌شو تمام نشده است؛ برویم سراغ مهم‌ترین افراد تیم، یعنی توسعه‌دهنده‌ها:

توسعه‌دهنده وب واقعیت را برای شما به ارمغان می‌آورد!

وظایف توسعه‌دهنده وب

تبدیل آن تصاویر و طرح‌های رنگارنگ به یک وب‌سایت با امکانات کامل، در اصل وظیفه توسعه‌دهنده وب به‌حساب می‌آید. تیم توسعه‌دهنده وب در سایبری‌شو از برنامه‌نویسان متخصص و حرفه‌ای تشکیل شده است که طرح از قبل آماده شده را به یک محصول کاربردی و کارآمد تبدیل می‌کنند تا برای کاربران قابل استفاده باشد.
توسعه یک وب‌سایت شامل مراحل زیر می‌شود:

توسعه Front-end وب‌سایت، ارتباط با مخاطب!

بخش فرانت‌اِند یک وب‌سایت شامل تمام چیزهایی است که مخاطب آن‌ها را دیده و با آن‌ها تعامل برقرار می‌کند. در این مرحله تمام طرح‌هایی که شما در نمونه اولیه دیدید، به‌صورت یک برنامه کاربردی و قابل اجرا در مرورگر فعال می‌شود. تمامی دکمه‌ها و آیکون‌ها اکنون دیگر فعال هستند و کاربران می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.
مهارت توسعه‌دهندگان فرانت‌اِند شامل برنامه‌نویسی در HTML5، CSS و JavaScript است.

بخش Front-end در اصل سمت مشتری در وب‌سایت است. مشتریان با این بخش تعامل دارند و آن را از لحاظ بصری درک می‌کنند. توسعه‌دهنده وب با استفاده از کدهای مختلف آن را به برنامه‌ای قابل اجرا برای مرورگر تبدیل می‌کند و روی صفحه‌نمایش، نشان می‌دهد. همچنین این افراد از نحوه صحیح نمایش سایت روی انواع دستگاه‌های مختلف مطمئن می‌شوند.

توسعه Back-end، جان بخشیدن به وب‌سایت در سمت سرور!

برنامه‌نویسان برای توسعه این بخش از وب‌سایت با برنامه‌های متعددی مانند PHP، Python، Java و .Net کار می‌کنند. آن‌ها مسئول ایجاد سمت سرور در یک وب‌سایت هستند. توسعه‌دهندگان وب در بخش Back-end از روند ارسال اطلاعات و داده‌های اصلی از قسمت پشتی وب‌سایت به قسمت جلو اطمینان حاصل می‌کنند.

بخشی از عملکرد وب‌سایت که نیاز به تعامل با یک سرور دارد، در هنگام توسعه Back-end اجرا می‌شود. به عبارتی دیگر می‌توان گفت همه چیز، به‌غیر از انیمیشن‌ها و تصاویر شامل این بخش می‌شود. همچنین مسئولیت ایجاد پایگاه‌های اطلاعاتی و سیستم مدیریت محتوا بر عهده توسعه‌دهندگان بک‌اِند است.

در اینجا بهتر است به این موضوع اشاره کنم که قطعاً شما حالا بهتر متوجه می‌شوید که چرا انتخاب یک تیم طراحی سایت از بهترین تصمیمات برای دوستم بود! در تیم طراحی وب سایت سایبری‌شو، در اصل تمامی این متخصصین در یکجا حضور دارند و شما از صفرتاصد طراحی سایت خود را به دست بهترین‌ها می‌سپارید. همین امر یعنی شما 3-0 از بقیه جلوتر هستید!

این داستان هنوز تمام نشده است. در ادامه قصد معرفی شخصی را دارم که روزبه‌روز تقاضای وجود او در تمامی تیم‌ها و برای هر کارفرمایی افزایش می‌یابد. به‌نظر شما این متخصص چه شخصی است و چه توانایی‌هایی دارد؟! ادامه این مقاله هیجان‌انگیز را از دست ندهید.

متخصص سئو مسئول جذب مخاطبین هدف سایت

وظایف متخصص سئو

متخصص سئو به شما کمک می‌کند تا مخاطبین هدف خود را در هر نقطه مکانی شناسایی کرده و به‌راحتی آن‌ها را با ارائه خدمات مناسب و شایسته به مشتریان دائمی خود تبدیل کنید. قطعاً این کار بسیار ارزشمند است؛ پس وجود یک متخصص سئو در یک تیم حرفه‌ای طراحی وب‌سایت ضروری است.

وظایف متخصص سئو به شرح زیر است:

• کلمات کلیدی مناسب با کسب‌وکارتان را جستجو و شناسایی می‌کند.
• ترافیک و معیارهای رشد سایت را تجزیه‌وتحلیل می‌کند.
• بازار رقابت و عملکرد رقبا را بررسی و استراتژی رشد وب‌سایت را تعیین می‌کند.
• وب‌سایت را برای موتورهای جستجو بهینه‌سازی می‌کند.
• با متخصصین تولید محتوا برای سایت همکاری می‌کند.

حال که به متخصص تولید محتوا اشاره کردم، اجازه بدهید تا این شخص مهم و تأثیرگذار تیم‌مان را نیز معرفی کنم:

متخصص تولید محتوا، جوهره اصلی هر وب‌سایت موفقی!

وظایف متخصص تولید محتوا

هر وب‌سایتی برای کسب رتبه‌های برتر در موتورهای جستجو، به محتوای تخصصی و مقاله‌های مرتبط با کسب‌وکار تخصصی خود احتیاج دارد. متخصص تولید محتوا وظیفه خطیر ایجاد نوشته‌های تخصصی و بهینه‌شده برای موتورهای جستجو را بر عهده دارد. همچنین نوشتن پست‌های وبلاگ و صفحه‌های محصول نیز بر عهده همین متخصصین است.

هم‌اکنون شما با مهم‌ترین و تأثیرگذارترین اعضای یک تیم طراحی سایت آشنا شدید. این اطلاعات دقیق به شما کمک می‌کنند تا با آگاهی و دانش کافی در این زمینه به انتخاب مناسب دست بزنید. قطعاً الان دیدگاه شما در زمینه طراحی سایت با قبل از مطالعه این مقاله یکسان نیست.

حال که تمامی اعضای تیم سایبری‌شو را شناختید و با وظایف دقیق آن‌ها آشنا شدید، بهتر است با مزایای واگذاری طراحی سایت خود به تیمی متخصص آشنا شوید:

مزایای شگفت‌انگیز همکاری با تیم طراحی سایت حرفه‌ای

قطعاً داشتن یک وب‌سایت باکیفیت و با جزئیات دقیق می‌تواند موفقیت کسب‌وکار اینترنتی شما را تضمین کرده و اساس ردپای دیجیتال بیزینس شما را در اینترنت پایه‌گذاری کند؛ بنابراین تأثیر وب‌سایت در رشد و توسعه شغلتان کاملاً محسوس است.

از همین رو به شما پیشنهاد می‌کنیم تا یک تیم طراحی وب‌سایت حرفه‌ای و باتجربه را انتخاب کنید که بتواند این مسیر را برای شما هموارتر کند:

• شما می‌توانید وب‌سایت خود را با ظاهر و قالب سفارشی درخواست کنید. همین کار باعث منحصربه‌فرد و خاص بودن وب‌سایت شما می‌شود.
• در این حالت تیم طراحی سایت با بررسی‌های دقیق به انتخاب و انعکاس ارزش‌های کسب‌وکار شما در قالب سایت می‌پردازد.
• ظاهر و عملکرد وب‌سایت شما به‌صورت حرفه‌ای و با جزئیات دقیق متناسب با مخاطبین هدف شما مشخص می‌شود.
• وب‌سایت شما در طولانی‌مدت قابلیت و فضای رشد و توسعه خواهد داشت.
• در وقت و زمان شما صرفه‌جویی می‌شود. زیرا تمامی افراد متخصص در تیم به‌صورت همزمان روی پروژه فعالیت می‌کنند و با یکدیگر همکاری مؤثر دارند.
• در هزینه‌ها و میزان سرمایه‌گذاری شما صرفه‌جویی می‌شود. در این حالت دیگر شما مجبور نیستید هزینه هر تکنسین را به‌صورت جداگانه‌ای بپردازید. قطعاً در این حالت هزینه‌ها به طرز چشمگیری کاهش پیدا می‌کند.
• در این حالت تمامی اعضای تیم، به‌صورت تخصصی و بادقت بیشتری به کار مشغول می‌شوند. افراد یک تیم طراحی سایت، تعهد و مسئولیت بیشتری در قبال موفقیت کل پروژه احساس می‌کنند و در نتیجه بازدهی و موفقیت بیشتری کسب می‌کنید.
• تمامی افراد تیم در قبال توسعه و گسترش سایت احساس مسئولیت می‌کنند و به همین دلیل شما نیز از خدمات بیشتری پس از اتمام پروژه بهره‌مند خواهید شد.

قطعاً با یک بررسی دقیق‌تر می‌توان به مزایای بسیار بیشتری اشاره کرد. ولی فکر می‌کنم همین دلایل نیز برای انتخاب یک تیم حرفه‌ای طراحی سایت کفایت می‌کند. نظر شما چیست؟ به نظر شما بهترین تصمیم چیست؟

با تمامی این اوصاف، بهترین تصمیم چیست؟!

چشم‌انداز دیجیتال و فضای مجازی با سرعت غیرقابل‌باوری در حال گسترش است؛ بنابراین از همین الان باید به فکر آینده کسب‌وکار خود باشید. بدون هیچ شکی واگذاری کار سایت به یک تیم متخصص طراحی سایت مزایای بسیار بیشتری دارد. همچنین در این حالت موفقیت و رشد بیزینس شما نیز تضمین‌شده است.

تنها چالش روبروی شما فقط تحقیق و انتخاب بهترین و حرفه‌ای‌ترین تیم طراحی سایت برای انجام پروژه است. در این مورد هم نگران نباشید. مشاورین سایبری‌شو آماده ارائه انواع مشاوره‌های تخصصی و رایگان به شما عزیزان در این زمینه هستند. فقط کافی است تا همین الان با ما تماس حاصل فرمایید. اگر با وجود تمام این اطلاعات مفیدی که در اختیار شما گذاشتیم باز هم به اطلاعات بیشتری برای تصمیم‌گیری احتیاج دارید با ما در ارتباط باشید.

فراموش نکنید که این مقاله را برای دوستان و همکارانتان بفرستید. ممکن است این اطلاعات مفید و دقیق به آن‌ها در تصمیم‌گیری کمک بزرگی کند. در این حالت قطعاً آن‌ها همیشه سپاسگزار این لطف شما خواهند بود. به نظر شما بهترین تصمیم چیست؟ واگذاری کار سایت به یک تیم طراحی سایت و تحویل گرفتن سفارش با خیالی راحت؟ یا تک‌تک به‌دنبال افراد متخصص دویدن و زحمت تکمیل یک پازل عجیب و غریب؟ نظر خود را حتماً در بخش نظرات به ما بگویید.

کپی لینک
مفید بود؟

مقالات مرتبط

بهترین نرم افزار طراحی رابط کاربری (UI)
ساخت و طراحی رابط کاربری یک فرآیند پیچیده است که بر تجربه بصری یک محصول دیجیتال نظیر وب‌سایت و اپلیکیشن تمرکز دارد. انواع نرم افزار طراحی را…
۱۴۰۲/۰۳/۰۸
319 مشاهده
تئوری رنگ ها چیست؟
رنگ یکی از هفت عنصر اصلی هنر و جزو اولین مهارت‌هایی است که در مدرسه یاد می‌گیریم. در تئوری رنگ ها به تمام مواردی پرداخته می‌شود که یک هنرمند …
۱۴۰۲/۰۳/۰۴
340 مشاهده
طراح UI UX چه کسی است؟
هدف اصلی طراحی UI UX ایجاد یک تجربه کاربری مثبت است که مشتریان را تشویق می‌کند به یک محصول یا برند پایبند و متعهد باشند.‌ مسئولیت رضایت کلی کار…
۱۴۰۲/۰۲/۲۶
582 مشاهده
بهترین نرم افزار طراحی تجربه کاربری (UX)
تعداد زیادی نرم افزار طراحی تجربه کاربری در بازار وجود دارند. این موضوع تصمیم‌گیری در مورد بهترین و مفیدترین …
۱۴۰۲/۰۲/۲۴
584 مشاهده
آشنایی با ۱۵ تا از مهمترین اصول طراحی سایت
طراحی وب‌سایت یک فرآیند کاملاً انحصاری است که باید بیانگر ماهیت و شخصیت برند شما باشد. برای دستیابی به یک طراحی ایده‌آل، …
۱۴۰۲/۰۲/۲۲
531 مشاهده
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.
دیدگاه خود را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.