میخوای پادشاهی کسب و کارتُ بنا کنی؟

پس از همین الان هر کسب کار و تجارتی که داری اونو وارد اینترنت کن

حقیقتاً امروزه اگر همچنان بصورت فیزیکی و سنتی بخواهید به کسب و کارتان ادامه دهید، دیر یا زود دچار شکست در کار خودتان می شوید. دنیا به سرعت درحال حرکت به سمت فعالیت های هوشمند و در بستر اینترنت است. جمع کثیری از مشتریان امروزه برای تحقق نیازهای خود از اینترنت و گوگل استفاده می کنند و این موضوع تا چند سال آینده به شدت فراگیر خواهد شد بطوریکه نداشتن یک سایت در صفحات اول گوگل یعنی نداشتن شغل! اما آیا داشتن یک سایت به تنهایی کافیست؟ قطعاً خیر. شما باید سایت خودتان را در صفحات ابتدایی گوگل قرار دهید تا مشتریان پس از جستجو شما را به راحتی ببینند و سفارش، درخواست یا خرید خود را به وسیله وب سایت شما انجام دهند. این یعنی سئو! برای رسیدن به صفحه اول گوگل بارتان را ببندید و آماده یک نبرد برای رسیدن به پادشاهی در کسب و کارتان شوید! ما برای تحقق همین موضوع در کنار شمائیم. اگر به نکاتی که ارائه می شود دقت کرده و اجرا کنید همچون بسیاری از مشتریان ما، شما نیز در صفحه اول گوگل جای خواهید گرفت.

سئو و صفحه اول گوگل
انواع سئو
سئو داخلی
تمامی اقداماتی که در داخل سایت خودمان در اختیارمان است تا بر روی سایت خود از لحاظ محتوای مناسب و استاندارد، کاهش بانس ریت و... برای جذب مخاطب عمل کنیم.
سئو تکنیکال
بخش فنی سئو که شاید مهمترین بخش آن است را سئو تکنیکال می گوییم که شامل زیرساختهای سایت نظیر هاست، سرعت، استاندارد بودن قالب، کدهای بهینه و... می شود.
سئو خارجی
تمام اقداماتی که خارج از محیط سایت خود انجام میدهیم تا به واسطه آن ورودی های سایت افزایش یابد، نظیر کامنت مارکتینگ، رپورتاژ آگهی و... را سئوی خارجی می گوییم.
با سئو در نتایج اولیه جستجوی گوگل باشید
لورم ایپسوم متن ساختگی از صنعت چاپ
بهینه سازی سایت با جدیدترین روش ها و کارآمدترین آنها
بهینه سازی سایت با در نظر گرفتن آخرین الگوریتم های گوگل
سئو داخلی و خارجی کاملاً حرفه ای و پر بازده
سئو تکنیکال و بهینه سازی بخش فنی و زیر ساخت سایت به نحو استاندارد
برای رفتن به صفحه اول گوگل آماده باش
انواع خدماتی که در قالب پروژه های سئو سایت انجام میدهیم کدامند؟
سئو سایت جنبه های متفاوتی را دارد. همانطور که در کمی بالاتر عنوان کرده ایم مجموعه سئو متشکل از سئو تکنیکال یا همان سئو فنی، سئو داخلی و سئوی خارجی است. بطور خلاصه اقدامات زیرساختی سایت، سئو تکنیکال است، اقداماتی که داخل سایت انجام میدهیم نظیر انتشار محتوای استاندارد، سئوی داخلی است و مجموعه اقداماتی که در فضای خارج از سایت انجام میدهیم سئوی خارجی نام دارد. برای اینکه در صفحه اول گوگل قرار بگیریم باید به هر 3 جنبه سئو به اندازه کافی متمرکز بود. این کار نیاز به یک متخصص سئو خواهد داشت تا بتواند همه ی موارد را به درستی در سایت پیاده سازی نماید.
سئو تصویر
سئو متن
سئو ویدئو
سرعت مناسب
امنیت بالا
رپورتاژ آگهی
لینک سازی داخلی
لینک سازی خارجی
کامنت مارکتینگ
0 مشتریان فعلی سئو
0 سایتهای بهینه شده
0 متخصصان شاغل تیم فنی
0 تیم تولید محتوا
نام و نام خانوادگی
شماره همراه
آدرس ایمیل
پیام شما
بخشی از سایتهایی که در صفحه اول گوگل قرار گرفتند
با نقشه راه ما، موفقیت شما تضمین شده خواهد بود
ظریف بار کلمه کلیدی : باربری
نارتب کلمه کلیدی : تبلت کودکان
آسان ثبت کلمه کلیدی : ثبت شرکت
کافه گلدون کلمه کلیدی : گیاه آپارتمانی
تر و تمیز کلمه کلیدی : نظافت ساختمان
سوالات متداول
1. بهینه سازی و سئو سایت چقدر هزینه خواهد داشت؟
هر سایت با رقبای آن مقایسه می شود تا میزان سختی بهینه سازی آن آنالیز گردد. سپس با توجه به آن می توان هزینه را تعیین نمود. بنابراین اگر با مجموعه ای مواجه شدید که بدون آنالیز سایتها، قیمت ثابتی برای سئو هر سایتی ارائه میدهد، کمی با دقت و احتیاط بیشتری نسبت به آن عمل کنید!
زمان حضور شما در صفحه اول گوگل به همین حجم کار و رقبایی که دارید بستگی دارد. میزان و تعداد کلمات کلیدی و رقابت بین کلمات در زمان بسیار اثرگذار خواهد بود. بعنوان مثال سایتی که حدود 200 کلمه کلیدی دارد حدود 3 ماه زمان نیاز است تا در صفحه اول گوگل جای گیرد.
سئو یه کار هدفمند و برنامه ریزی شده است. و چنانچه همه اجزا به درستی از پس اجرای آن برآیند، موفقیت در بهینه سازی و سئو سایت تضمین است و بعبارتی دیگر هیچ عاملی موجب نخواهد شد که در موفقیت سئو سایت خلل ایجاد شود.
تاریک / روشن
گزارش خطا