طراحی وب سایت شرکتی، فروشگاهی، دولتی، خبری و...

طراحی وب سایت برای هر کسب کار و تجارتی

دنیا در حال تکامل فناوری ها و بهره بردن از فناوری در بهبود شرایط زندگی انسانهاست. استفاده بهینه از بستر اینترنت در بهبود زندگی انسانها و تحول کسب و کارها نیز مثال بارز این موضوع است. طراحی سایت برای هر حرفه‌ای امروزه نقش اساسی را در افزایش درآمد آن حرفه ایفا می کند. چه بسیار کسب و کارهایی بوده اند که با یک سایت توانسته ایم درآمدشان را متحول کنیم. از فروش گوسفند زنده! تا گل فروشی، نظافت منازل و... که شاید در نگاه اول تصور این باشد که این دست از کارها به سایت احتیاج نخواهند داشت. تیم سایبریشو با توجه به شرایط اقتصادی کسب و کارها که موجب آسیب و یا حتی تعطیلی آنها خصوصاً کسب و کارهای کوچک و فیزیکی شده است، در نظر دارد بسته های متفاوتی از خدمات طراحی سایت را برای مشاغل مختلف ارائه نماید تا علاوه بر جبران خسارت‌هایی که کسب و کارها متحمل شده اند، بطور چشمگیری به پیشرفت و بهبود کسب و کارها نیز کمک نمائیم.

چرا سایت داشته باشیم؟
آیا سازمان‌ها، شرکت‌ها، فروشگاه‌ها، اشخاص و... به سایت نیاز دارند؟
ویترین 24 ساعته هر کسب و کار فیزیکی زمانهای محدودی از شبانه روز را در دسترس مخاطبان است. اما سایت بصورت شبانه روزی در دسترس خواهد بود.
افزایش فروش با حضور در صفحات اول گوگل بطور تصاعدی شاهد افزایش مشتری و افزایش فروش خود خواهید بود.
مشتریان سراسر کشور کسب و کار فیزیکی مشتریانی محدود به محل، منطقه یا شهر خود خواهد داشت. اما سایت مشتریانی از سراسر کشور برای شما خواهد آورد.
انواع طراحی سایت به لحاظ نوع کاربرد
ما اعتقاد داریم که شما فقط یک بار وب سایت طراحی میکنید
طراحی وب سایت شرکتی
برنامه های شرکت در زمینه های مختلف، نحوه ارتباط شرکت با مخاطبین، معرفی محصولات و خدمات ارائه شده توسط شرکت، انجام فعالیتهای بین المللی و... را با سایت شرکتی به آسانی انجام دهید.
طراحی وب سایت خبری
اطلاع رسانی اخبار و وقایع مربوط به هر حوزه خبری، پخش اخبار فوری، گالری تصاویر و فیلم ها، بخش های ویژه خبری و... را در سایت خبری ارائه کنید.
طراحی وب سایت مدرسه
ارتباط والدین با مدیران و معلمان، ارائه گزارش هفتگی، ماهیانه و فعالیتهای گوناگون مدرسه، دریافت نمرات، برگزاری کلاسهای آنلاین، تابلو اعلانات و... را در یک سایت مدرسه خواهید داشت.
طراحی وب سایت فروشگاهی
در فروشگاه اینترنتی شما 24 ساعته محصولات فیزیکی یا دانلودی خود را خواهید فروخت.
طراحی وب سایت دولتی
چارت های سازمانی، اطلاعات و روشهای ارتباطی با سازمان و ارگان را برای مخاطبین تسهیل کنید.
طراحی وب سایت کارخانه
پیشینه و تجارب کارخانه، صادرات، محصولات، روش های استخدام، ارتباط با مشتریان و ... را به آسانی انجام می دهید.
طراحی وب سایت شخصی
هر شخص برای ارائه نمونه کارهای خود، معرفی فعالیتهای خود و یا برای بیان زندگی روزمره و حتی نوشتن اشعار و... با یک سایت تجربه ای متفاوت خواهد داشت.
طراحی وب سایت دانشگاهی
ارائه نمرات دانشجویان، انتخاب واحد دروس، اطلاع از برگزاری یا عدم برگزاری کلاسها و جلسات و... را در یک سایت دانشگاهی داشته باشید.
طراحی وب سایت ورزشی
اخبار و اطلاعیه های روز ورزشی، جدول و برنامه رقابت های ورزشی، برگذاری مسابقات پیش بینی، جذب ورزشکاران و... را در سایتهای ورزشی می توانید انجام دهید.
کسب کارتان را آنلاین کنید
لورم ایپسوم متن ساختگی از صنعت چاپ
طراحی سایت با انواع تکنولوژی های موجود
آموزش پنل مدیریت سایت به کمک فیلمهای آموزشی
بهینه سازی و سئوی وب سایت جهت کسب رتبه های برتر گوگل
پشتیبانی حرفه ای و کامل جهت رفع اشکالات مشتریان
برای ارتقاء و پیشرفت در هر حوزه شغلی
ما چه امکاناتی را در قالب طراحی سایت روی پروژه ها اعمال می کنیم؟
خدمات و امکاناتی که ما در طراحی سایت مشتریان و مخاطبین محترم ارائه میدهیم با توجه به نوع کار و امکاناتی که کارفرما و آن پروژه کاری نیازمند آنند، نسبت به هم متفاوت خواهند بود. اما در کل برای یک سایت با هر نوع حوزه کاربری امکاناتی مطرح است که ما به آنها اشاره می کنیم. گفتنی‌ست که پروژه‌ها با توجه به بزرگ یا کوچک بودن حجم کار و امکانات آنها ابتدا باید به دقت بررسی شده و مورد مطالعه قرار گیرند بنابراین هر سایت منحصر‌به‌فردی در بازه‌های زمانی مختص به خود قابل ارائه خواهد بود.
چند زبانه کردن
ایجاد عضویت
عضویت VIP
سیستم تیکتینگ
فروش آنلاین
پنل کاربری
چند فروشندگی
چت آنلاین
گالری تصاویر و ویدئو
0 مشتریان فعلی
0 پرسنل فعال در دفتر فنی
0 پرسنل فعال در پشتیبانی
0 کارشناس فروش اعزامی
نام و نام خانوادگی
شماره همراه
آدرس ایمیل
پیام شما
بخشی از پروژه های بزرگ ما
افتخار همکاری با برندهای معتبر را داریم
تحول سازمانی : دانشگاه تهران
ابزارآلات : رونیکس
شرکت نفت : پاسارگاد
صنایع غذایی : دالیا
موسسه حقوقی : ثبت یار
سوالات متداول
1. هزینه طراحی سایت چقدر است؟
با توجه به نوع پروژه، نیازهای کافرما، میزان حجم کار، زبان برنامه نویسی و... هزینه طراحی سایت تعیین می شود. که در جلسه حضوری و تلفنی با شناختی که از پروژه حاصل می شود، می توان قیمت دقیقی را ارئه نمود.
هر سایت پارامترهای مشخصی را برای اجرا شدن خواهد داشت. گاهی سایت فروشگاهی با تعداد محصول کم است. گاهی فروشگاه با محصولات بسیار و یا اینکه یک سایت خبری و یا سایتی شرکتی و... هر کار ویژگی های خاص خود را داراست و به نسبت زمان متفاوتی نیز خواهد داشت.
ما در مجموعه سایبریشو از طراحان Full Stack بهره میبریم و به همین دلیل با هر زبان، تکنولوژی و برنامه ای که کارفرما نیاز داشته باشد و پروژه با آن اجرایی باشد، می توانیم کار طراحی سایت را انجام دهیم.
سایتها از چندین امکان مشخص نظیر ویترین صفحه اصلی، صفحات درباره ما، تماس با ما، بلاگ، محصولات، خدمات، فرم تماس و... بهره میبرند. که البته با توجه به نیاز کارفرما می توانیم امکانات دیگری را بطور نامحدود پیاده سازی و اجرا نمائیم.
تاریک / روشن
گزارش خطا