درباره سایبری شو

مجموعه سایبری شو از 1379 تا کنون در خدمت مخاطبان خود بوده است. ابتدای فعالیت مجموعه به تولید لوح های فشرده در زمینه های نرم افزار، آموزش و بازی اختصاص داشت. در ادامه که موضوع اینترنت به شکل عمومی تری در جامعه فراگیر شدف ما نیز فعالیت خود را به سمت این فضا هدایت کردیم. همواره سعی ما این بود که با بروز نگه داشتن علم و دانش حیطه کاری خودمان، بتوانیم خدمات مطلوبی را به مخاطبانمان ارائه کنیم. از اواسط دهه هشتاد نوع فعالیت خود را سازمانی تر کرده و از همان ایام سایبری شو را انتخاب و به دیگران معرفی کردیم. پس از یک دهه فعالیت تصمیم گرفتیم قوی تر، هوشمند، با کیفیت تر و هدفمند تر ادامه دهیم. برای ایجاد زیرساختها حدود چندماهی مجبور به تعطیلی شدیم که پس از آن در سال 1398 فعالیت ما با استخدام نیروهایی حرفه ای، متعهد و کاربلد به اوج کیفیت خود رسید و همچنان با انجام پروژه های داخلی و خارجی متعددف هر روز نقطه اوجمان را فراتر برده ایم! مهمترین هدف مجموعه سایبری شو نقش بستن لبخند رضایت بر لبان مخاطب خود است و در این راه برای تحقق هدف بالایمان، از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد. ســـایبــــــری شــــــو،

الان وقتشه...

1379 ، قدم اول

در ابتدای راه و در تابستان 1379 اولین قدم را برداشتیم. در آن زمان با توجه به اینکه اینترنت و نرم افزارهای تحت وب در کشور ما آنچنان در عموم مردم جامعه جاافتاده نبود و توجهی به این پتانسیل موجود در فضای مجازی نمیشد، برنامه نویسان و طراحان نرم افزار بیشتر روی برنامه هایی که تحت ویندوز کار میکردند متمرکز بودند و در آن فضا کار می کردند. ما نیز با توجه به فضای موجود در آن سالها بیشتر به تولید لوح های فشرده در زمینه های مالتی مدیا پرداختیم که این لوح های فشرده شامل نرم افزارهای آموزشی مختلف برای کودکان، بازی ها، آموزش موسیقی و... بود. این روال کار مجموعه سایبری شو تا اوایل سال 1382 مستمراً ادامه یافت.

1382 ، آغاز تحول

از اوایل سال 1382 بود که مبحث استفاده از اینترنت و نرم افزارهای تحت وب دچار تحول شد و توجه مردم و جامعه را بیش از پیش به سوی خود معطوف کرد و اینترنت جنبه عمومی تری به خود گرفت. از همان ایام برنامه نویسان نیز تمایل بسیار بیشتری برای حرکت به سوی وب از خود نشان دادند و بازار وب هیجان و جنبش بسیاری به خود گرفت. ما نیز در مسیر این تحول بزرگ، از آبان ماه سال 1382 کار خودمان را در مسیر وب آغاز کردیم. در موازات انجام پروژه های عمدتاَ داخلی آن زمان، سعی کردیم تا به دانش و علم برنامه نویسی خود بیافزائیم و همواره با علم روز مجموعه را آپدیت نگه داریم. در آن زمان با هزینه هایی که شاید در حال حاضر خیلی عجیب باشند، کارها و پروژه هایمان را انجام میدادیم. از CD هایی که 200 تا 500 تومان بودند و سایتهایی که فقط با 50 هزار تومان طراحی می کردیم!

1386 ، قدرت گرفتن!

در راستای گام ها، تلاشها و اقداماتی که برای پیشرفت مجموعه داشتیم و آن را با جدیت تمام دنبال می کردیم به سال 1386 که سال قدرت گرفتن و قوی شدن مجموعه بود رسیدیم! در واقع نام سایبری شو از سال 1386 انتخاب شد و با آن نام فعالیت خود را ادامه دادیم. از سال 1379 تا 1386 مجموعه بدون نام و نشان خاصی فعالیت می کرد. اما پس از درک این موضوع که جایگاه برندینگ چگونه شکل خواهد گرفت و چه اهمیتی دارد، با نامگذاری مجموعه به نام سایبری شو، حرفه ای تر و سازمانی تر به ادامه فعالیت خود پرداختیم.

1398 ، هوشمند سازی

فعالیت مجموعه سایبری شو حدود یک دهه با این موضوع که در کنار به روز بودن، پروژه ها نیز یکی پس از دیگری اجرا می شد ادامه یافت. در این بازه زمانی با استخدام نیروهای متعهد و کاربلد که بتوانند به بهترین شکل نیازهای مخاطبان را شناسایی کرده و آنها را به مرحله اجرا برسانند همواره سعی کردیم تا لبخند رضایت را بر لبان مخاطبانمان ببینیم... برای این منظور در بهمن ماه 1398 تصمیم گرفتیم که هوشمند و قوی تر شویم. برای همین منظور با جلسات متعدد و مهمی که با نیروهای کاربلد و تمام حرفه ای برگزار می کردیم، به چند استخدام مهم در مجموعه و بخش های متفاوت رسیدیم و از بین آنها دپارتمان های مختلفی را ایجاد کردیم و توسعه سایبری شو و هوشمند سازی مجموعه را آغاز کردیم. هم اکنون با 23 نفر نیروی کار بی اغراق متعهد و متخصص به خودمان می بالیم که به نیکی در بین مخاطبانمان یاد می شویم. همیشه لبخند رضایت پایان کار که بر لبان مخاطبانمان میبینیم، موجب بیرون رفتن خستگی کار بوده و برای این مهم از هیچ تلاشی دریغ نکرده و نمی کنیم. این موضوع آنقدر برایمان مهم است که در لوگوی سایبری شو لبخند رضایت مخاطبمان را گنجانده ایم!!

ما را بیشتر بشناسید

از 1379 تا حالا
3700 نمونه کار
02122079983
برنامه نویسان Full Stack

با در اختیار داشتن برنامه نویسانی Full Stack مفتخریم بگوئیم که هیچ نیاز و امکانی در زمینه برنامه نویسی نیست که شما بخواهید و ما نتوانیم انجام دهیم. هر وبسایت نیاز به یک نوع کد نویسی بر اساس نیازهای مربوط به خود خواهد داشت پس همیشه نمیتوان با یک زبان برنامه نویسی نیاز هر سایتی را پیاده سازی و اجرا کرد. در سایبری شو برنامه نویسان Full Stack ابتدا با دریافت نیازهای مخاطبان و تحلیل آنها و بررسی رقبا، با زبان ها و تکنولوژی های متفاوت، پروژه سایت را طراحی و اجرا خواهند کرد.

حقیقتاً ما نه اولیــــــــــن هستیم و نه بهتــــــــــرین! و این معرفی، صحبت یا حتی تعریف درباره مجموعه سایبری شو به این دلیل نیست که بخواهیم بگوئیم ما از همه بهتر هستیم. نه حقیقتاً اینگونه نیست و تنها معرفی ما در صادقانه ترین حالت ممکن به شماست! زیرا معتقدیم یکی از مهمترین قوانین متافیزیکی یعنی فراوانی عاملی ست که نعمت ها و روزی انسان ها فراوان در عالم طبیعت گسترانده شده است. پس ما نیازی به تعریف و تمجید از خودمان نمیبینیم و ترجیح میدهیم حقیقت و واقعیت سایبری شو را معرفی می کنیم زیرا در کنار مشاوره ای که به مخاطبانمان میدهیم، اعتقاد داریم خودتان باید تصمیم گیرنده و تعیین کننده سرنوشت و ادامه فعالیت مجموعه خودتان باشید.

ما در قبال یکدیگر مسئولیم، در قبال کارهایی که می کنیم یا نمی کنیم، در برابر اطراف و جامعه خودمان نباید بی تفاوت باشیم. یک قانون و راهی برای فعالیت مجموعه ترسیم کرده ایم. در سایبری شو درصدی از درآمد حاصله را صرف امور خیریه خواهیم کرد. همچنین اگر جوانان جویای کار یا کسانی که علاقمند به یادگیری هستند و از نظر اقتصادی در تنگنا قرار دارند حاضریم به آنها آموزش کاربردی برای بازار کار بدهیم و به شرکتها و موسسات مختلف که از دوستان و آشنایان سایبری شو هستند جهت کار و استخدام معرفی نمائیم.

تیم سایبری شو مفتخر است که در این 21 سال همیشه در کنار شما و با شما حضوری گسترده را در اینترنت داشته

0

نمونه کار ها

0

کاربران

0

دوره های آموزشی

برندهایی که به ما اعتماد کردند

صنایع غذایی دالیا
شرکت نفت پاسارگاد
رونیکس
ثبت یار
صنایع غذایی کامبیز
هومتیک

افتخار همراهی شما را داریم.

برنامه‌ریزی و تحول سازمانی دانشگاه تهران
طراحی سایت اداری
ابزارآلات رونیکس
طراحی سایت شرکتی
شرکت نفت پاسارگاد
طراحی سایت شرکتی
فروشگاه مبیت
طراحی سایت فروشگاهی
از طریق فرم زیر می توانید به ما پیام دهید
واقعا چرا سایبری شو؟؟؟ تعریف و تمجید از خود در گذشته نیز خوشایند نبوده و حتی ضرب المثل (هیچ بقالی نمیگه ماست من تُرشه) گواه این مدعاست. تعریف و تمجید در مواقعی حتی موجب بدبینی نیز خواهد شد. ما نیز قصد تعریف از خودمان را نداریم و حقیقتاً هر کار مثبتی که از مجموعه ما برآید را مسئولیت خودمان در برابر مخاطبمان تلقی می کنیم. اما واقعاً نکات مثبتی که تقریباً همه مخاطبان ما به آن اذعان دارند و نکات برتر مجموعه ماست کدام ها هستند؟ این موارد را می توانید از مخاطبان سایبری شو هم استعلام بگیرید و هم از نمونه کارهای ما مشاهده کنید. اما خوش قول بودن در کار، انجام دقیق تعهدات قرارداد، برآوردن کامل نیازهای مخاطب، حرفه ای بودن در اجرای پروژه با زبان و تکنولوژی مختص به هر کار، مشاوره و آموزش رایگان، پشتیبانی کامل، حضور برنامه نویسان Full Stack و... عواملی هستند که موجب شده اند سایبری شو یکی از انتخاب های مخاطبان قرار بگیرد.
سوالات متداول
آیا امکان برقراری جلسه حضوری وجود دارد؟
بله دفتر ما واقع در سعادت آباد، خ حق طلب آماده استقبال از شما خواهد بود.
ضمن تشکر از انتخاب مجموعه ما. جهت سفارش با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.
بله در صورت داشتن مهارتهای لازم جهت طراحی سایت امکان همکاری فراهم است.
تاریک / روشن
گزارش خطا