آژانس دیجیتال مارکتینگ سایبریشو
آژانس دیجیتال مارکتینگ سایبریشو

روش تشخیص بهترین شرکت طراحی سایت

بهترین شرکت ساخت سایت
دسته بندی: مقالات طراحی سایت
تاریخ نوشته: ۱۴۰۱/۰۳/۲۳
نویسنده: مدیر سایت
مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
بازدید : 452
دیدگاه: 0

اگر فردی از من بپرسد: «مهم‌ترین و اولین عامل پیشرفت یک کسب‌وکار در دنیای مجازی چیست؟!» پاسخ من صددرصد این حرف است: «تشخیص بهترین شرکت طراحی سایت و بستن قرارداد با آن‌ها اولین و اصلی‌ترین قدم برای موفقیت در دنیای کسب‌وکارهای آنلاین است.» می‌دانید چرا؟! چون این اتفاق برای خودم افتاده است!

چند سال پیش ویدئوهای ساخت دستبند را از یوتیوب دانلود می‌کردم و با تماشای آن‌ها در ساخت دستبندهای جذاب خبره شده بودم. این کار را به دوستم نیز آموزش دادم. کم‌کم با کمک یک‌‌دیگر شروع به فروش دستبند کردیم. طولی نکشید که متوجه علاقه مشتریان به دست‌سازهایمان شدیم. در آن زمان بود که من پیشنهادی به دوستم دادم: «بیا یک سایت طراحی کنیم و لوازم‌مان را به‌صورت آنلاین نیز بفروشیم.»

دوستم زیاد موافق این کار نبود و می‌گفت: «پیشرفت در دنیای مجازی سخت است؛ ما کجا و فضای آنلاین کجا!» اما من تصمیم خودم را گرفته بودم؛ بنابراین راهمان را از هم جدا کردیم. در آن زمان من با تحقیق فراوان، یک شرکت طراحی سایت خوب یافتم و صفحه مخصوص به خودم را ساختم.

الان چندین سال از آن ماجرا می‌گذرد و تفاوت میزان درآمد من و دوستم به‌اندازه زمین تا آسمان است! من روزانه از راه سایت تعداد زیادی دستبند می‌فروشم ولی دوستم هنوز در همان سطح چند سال پیش مانده است. می‌دانید من همه این پیشرفت را مدیون شرکت خوب طراحی سایتم هستم؟!

هیچ‌گاه قدرت یک آژانس خوب برای ساخت سایت را درست‌کم نگیرید. انتخاب‌تان در این مرحله موفقیت یا شکست شما در مراحل بعدی را تضمین می‌کند. امروزه همه افراد متوجه این موضوع شده‌اند و به‌دنبال استخدام یک آژانس خوب با طراحان خبره هستند. همین موضوع باعث افزایش تعداد طراحان شده است.

آمارها نشان می‌دهند که در سال 2020 تعداد کل طراحان سایت در ایالات متحده حدود 178900 نفر بود اما پیش‌بینی می‌شود تا سال 2030 این تعداد به بیش از 205000 نفر برسد! اگر می‌خواهید در این بازار شلوغ طراحی سایت، یک آژانس خوب و مورد اعتماد بیابید، تا آخر این مقاله با من باشید. در ابتدا شما را با مهم‌ترین ویژگی‌های یک شرکت طراحی خوب آشنا می‌کنم.

فهرست مطالب

مهم ترین ویژگی های بهترین شرکت طراحی سایت چیست؟

مهم ترین ویژگی های بهترین شرکت طراحی سایت

امروزه با پیشرفت دنیای علم، همه افراد در جهان به اینترنت دسترسی دارند. این موضوع باعث جذب صاحبان کسب‌وکارها به‌سمت راه‌اندازی سایت برای افزایش مشتریان‌شان شده است. اما سؤالی که ذهن همه افراد (از جمله خود شما!) را مشغول کرده این است: «ویژگی‌های یک شرکت طراحی سایت خوب چیست؟!» خب نگران نباشید! من اینجا هستم تا به این سؤال مهم پاسخ دهم. در ادامه مهم‌ترین ویژگی‌های یک شرکت ساخت سایت خوب را بررسی می‌کنیم:

۱. داشتن تجربه و دانش کافی در حوزه طراحی سایت

باگذشت زمان روش‌های طراحی سایت نیز تغییر می‌کند. ترندها و شیوه‌های چند سال پیش، امروز دیگر کاربردی ندارند! برای مثال باتوجه‌به افزایش استفاده مردم از گوشی‌های تلفن همراه، طراحی وب‌سایت‌های ناسازگار با موبایل، منسوخ شده‌اند.

تجربه بهترین معلم برای طراحان سایت است. طراحانی با سابقه‌‌کار زیاد، احتمالاً بیشتر با شیوه‌های جدید و قدیمی و مزایا و معایب هر روش آشنا هستند. هنگام کار با طراحان باتجربه، می‌توانید با خیال راحت به روش کار، نظرات و پیشنهادهای آن‌ها اعتماد کنید.

به‌عنوان یک قاعده کلی، هرچه درخواست‌ها و نیازهای شما برای طراحی سایت پیچیده‌تر باشد، باید طراح باتجربه‌تری انتخاب کنید. بیشتر متخصصان حوزه ساخت سایت معتقد هستند، حدود 5 سال تجربه کاری برای دریافت اطلاعات مهم از روند تغییر روش‌ها و ترندها کافی است.

۲. آشنایی با بک‌اند و فرانت‌اند، ضرورتی برای شرکت‌های طراحی

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های شرکت‌های خوب ساخت سایت، آشنایی کامل با بک‌اند (Back-End) و فرانت‌اند (Front-End) است. آیا معنی این دو مؤلفه را می‌دانید؟! بک‌اند (Back-End) قسمتی غیرقابل‌مشاهده از سایت و شامل مواردی مثل سرور و پایگاه داده است. محتوا و تغییراتی که در بخش بک‌اند (Back-End) انجام می‌شود، در قسمت فرانت‌اند (Front-End) برای همه افراد قابل‌مشاهده است.

حالا که با معنی این دو مؤلفه در حوزه طراحی سایت شدید، حتماً متوجه ضرورت آشنایی کامل طراحان سایت با آن‌ها نیز هستید. یک شرکت طراحی خوب، به‌طور کامل روی این دو بخش اصلی از سایت تسلط دارد و می‌تواند علاوه‌بر ظاهر زیبا‌ی سایت، یک بک‌اند (Back-End) قدرتمند برای شما بسازد.

۳. فراوانی نمونه‌کارهای بهترین شرکت طراحی سایت

شرکت‌های ساخت سایت خوب، نمونه‌کارهای زیادی برای نشان‌دادن قدرت‌شان دارند. شما با بررسی این نمونه‌ها می‌توانید متوجه نکات مثبت و منفی موجود در طرح‌ها بشوید. فراموش نکنید در میان این نمونه‌ها به‌دنبال مشاغل مشابه خودتان بگردید و آن‌ها را به‌طور دقیق و کامل بررسی کنید. برای مثال اگر گالری لباس دارید، نمونه‌کارهای مربوط به صنعت لباس را بررسی کنید و به سایر موارد مثل سایت‌های لوازم آرایشی فقط نگاهی کوتاه بیندازید.

۴. ضرورت آشنایی با خدمات دیجیتال مارکتینگ

این مورد یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های شرکت‌های طراحی خوب است! به‌نظر من اگر یک شرکت ساخت سایت با اصول دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی آنلاین) آشنا نباشد، دور آن را کاملاً خط بکشید! می‌دانید چرا؟! چون هدف شما از ساخت سایت، جذب مشتری است؛ حالا بگویید ببینم در فضای مجازی جذب مشتری از چه راهی ممکن است؟! آفرین، دیجیتال مارکتینگ!

اگر شرکت ساخت سایت با اصول دیجیتال مارکتینگ آشنا نباشد، نمی‌تواند سایتی خوب برای جذب کاربران بسازد. داشتن یک سایت هیچ‌وقت به‌تنهایی کافی نیست، رعایت اصول دیجیتال مارکتینگ در آن باعث جذب مخاطب و تعامل مداوم با آن‌ها می‌شود. رعایت اصول بازاریابی آنلاین علت سازگاری سایت شما با شبکه‌های جهانی وب است!

۵. وجود تیم مجرب در بهترین شرکت طراحی سایت

کار تیمی همیشه سریع‌تر تمام می‌شود و کیفیت بالایی دارد. در شرکت‌های خوب طراحی سایت نیز وجود یک تیم هماهنگ، فعال و خلاق باعث افزایش سرعت و کیفیت پروژه‌ها می‌شود. هرچه طراحان باتجربه‌تری روی یک پروژه کار کنند، کارها سریعتر انجام می‌شود. به همین دلیل نیروی انسانی یکی‌دیگر از ویژگی‌های شرکت‌های خوب است.

شرکت‌های با تعداد طراحان کم، معمولاً بسیاری از قسمت‌های پروژه را به سایر افراد یا آژانس‌های خارج از مجموعه‌شان می‌سپارند. شرکت‌های معتبر و خوب، ترسی از افشای نام و سابقه افراد تیم طراحی خود ندارند؛ آن‌ها دقیق به شما می‌گویند چه افرادی روی ساخت سایت‌تان کار می‌کنند.

۶. قیمت مناسب در بهترین شرکت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت، یک بازه مشخص دارد. معمولاً تمامی شرکت‌های خوب، نرخ خود را در این بازه مشخص قیمتی، تعیین می‌کنند. شرکت‌هایی با نرخ‌های خیلی گران، الزاماً کیفیت بالاتری ارائه نمی‌دهند. اما همیشه این نکته طلایی را از من به یاد داشته باشید: به‌سراغ شرکت‌هایی با قیمت بسیار ارزان برای طراحی سایت‌تان نروید.

همه کسانی که این اشتباه را کردند، در آخر به‌سراغ شرکت‌هایی دیگر برای تعمیر سایت‌شان رفته‌اند! سعی کنید قیمت‌های شرکت‌ها را با هم مقایسه و شرکتی را انتخاب کنید که علاوه‌بر کیفیت خوب، قیمتی مقرون‌به‌صرفه نیز داشته باشد.

۷. دسترسی آسان به بهترین شرکت طراحی سایت

هیچ‌کس علاقه‌مند به همکاری با شرکتی که جواب تلفن‌هایش را نمی‌دهند، نیست! شما چطور؟؟!! یکی از نشانه‌های شرکت‌های طراحی خوب، در دسترس بودن آن‌هاست. شما باید قادر به برقراری ارتباط با طراحان‌تان در زمان‌های دلخواه خود (البته در ساعات کاری!) باشید.

وجود راه‌های ارتباطی فراوان یکی از نشانه‌های شرکت‌های طراحی خوب است. خودتان بگویید کدام‌یک مورداعتمادتر است: شرکتی که فقط یک شماره تماس به شما بدهد یا شرکتی که علاوه‌بر شماره تماس، ایمیل و چت‌بات نیز در اختیارتان قرار دهد؟! انتخاب همه گزینه دوم است!

۸. ارائه پشتیبانی قوی در بهترین شرکت طراحی سایت

کار شما بعد از تحویل سایت‌تان به پایان نمی‌رسد؛ هر صفحه نیازمند رسیدگی و تعمیر است. همه شرکت‌های طراحی خوب از شما در تمامی مراحل نگه‌داری، تعمیرات و به‌روزرسانی سایت‌تان پشتیبانی می‌کنند. اگر هنگام استفاده از سایت با مشکلاتی روبه‌رو شدید، بهترین افراد برای رفع آن ایرادات، سازندگان‌اش هستند. ازآن‌جایی که آن‌ها سایت را ساخته‌اند، بهتر از شما (و هرکس دیگری!) همه جوانب‌اش را می‌شناسند.

۹. آشنایی با تمامی اصناف، ویژگی مهم شرکتی خوب

بسیاری از افراد به‌اشتباه تصور می‌کنند: «اگر یک شرکت طراحی سایت فقط با یک صنف خاص (مثل دندان‌پزشکان) کار کند، در ساخت سایت برای آن صنف بسیار باتجربه‌تر می‌شود!» شاید این جمله در نگاه اول منطقی به‌نظر برسد، اما من با دو دلیل علت اشتباه‌بودن آن را می‌گویم:

  1. اگر شما دندان‌پزشک هستید و به‌سراغ این شرکت می‌روید، در انتها سایتی شبیه 90 درصد از سایر سایت‌هایی که آن‌ها در ماه گذشته ساخته‌اند، تحویل می‌گیرید! تنوع باعث افزایش خلاقیت می‌شود. اما این‌گونه شرکت‌ها هیچ تنوعی در مسیر کاری‌شان ندارند و در آخر شکست می‌خورند.
  2. اگر شما دندان‌پزشک نباشید، هیچ‌گاه به سراغ شرکتی که فقط برای این صنف سایت ساخته است، نمی‌روید! اگر هم رفتید، انتظار دریافت سایتی حرفه‌ای را نداشته باشید!

بنابراین چه نتیجه‌ای می‌گیرید؟! شرکت‌های ساخت سایت خوب، در تمامی اصناف فعالیت می‌کنند. یک شرکت طراحی که با صنایع مختلف کار می‌کند، می‌تواند سایتی منحصربه‌فرد بسازد تا شما به‌راحتی به گروه بیشتری از مخاطبان دست یابید. فراموش نکنید سایت شما نباید مثل سایر رقبایتان، بلکه باید بهتر از آن‌ها باشد!

خب تا اینجا شما با ویژگی‌های بهترین شرکت ساخت سایت آشنا شدید. در ادامه ما به شما چگونگی بررسی شرکت‌ها برای تشخیص گزینه‌های خوب را می‌گوییم.

چگونگی بررسی و تشخیص بهترین شرکت طراحی سایت

بستن قرارداد همکاری با یک آژانس ساخت سایت، نیازمند دقت و گذاشتن وقت کافی برای تحقیقات است. یافتن یک شرکت طراحی عالی می‌تواند کسب‌وکار شما را ارتقا دهد و سایت‌تان را به یک ابزار بازاریابی آنلاین قدرتمند تبدیل کند. باوجود صد‌ها شرکت طراحی سایت، گاهی انتخاب یک مورد کمی سخت است. در ادامه ما به شما 8 مورد مهم برای بررسی هنگام انتخاب شرکت‌های کارآمد و مفید را می‌گوییم:

۱. جستجو در گوگل برای تشخیص بهترین شرکت طراحی سایت

امروزه همه افراد برای دریافت اطلاعات درباره خدمات و محصولات موردنظرشان از گوگل و سایر موتورهای جستجوگر استفاده می‌کنند. می‌دانید چرا؟! زیرا استفاده از موتور جستجوگر بهترین راه برای شروع تحقیقات است. شما با این کار قادر به مشاهده تمامی نمونه کارهای طراحی شرکت‌ها و مقایسه آن‌ها با یک‌دیگر هستید.

از آن‌جایی که موتورهای جستجوگر بهترین و بهینه‌ترین موارد را در رتبه‌های اول نشان می‌دهند، دسترسی‌تان به بهترین شرکت‌های ساخت سایت آسان می‌شود. حتی می‌توانید نام صنف خود را در گوگل سرچ کنید و با بررسی گزینه‌های اول (که در واقع رقبای سرسخت شما هستند!) نکات قوت سایت‌شان را بیابید و در طراحی‌هایتان استفاده کنید.

۲. بررسی صفحه‌های بهترین شرکت‌های ساخت سایت

حالا که با جستجو در گوگل گزینه‌های خوب را یافته‌اید، نوبت به بررسی آن‌ها می‌رسد. تمام سایت‌ها را به‌سرعت مرور کنید. اگر دیدگاه زیبایی‌شناختی قوی در حوزه ساخت سایت ندارید، بازدید از صفحه‌های رقبا به شما در یافتن آژانس‌های طراحی سایت خوب کمک می‌کند.

هنگام مرور صفحه‌های آن‌ها این نکته را همیشه در ذهن داشته باشید: آژانس‌های خوب درمورد مهارت‌ها، خدمات و کارکنان‌شان کاملاً شفاف و واضح در سایت‌شان صحبت می‌کنند. اگر سایتی درمورد خودش حرفی نزده بود، باید کمی به آن شک کرد! هنگام بررسی و مرور سریع، به کیفیت صفحات خود شرکت‌ها نیز توجه کنید. آیا شما از شرکتی که نتواند برای خودش سایتی خوب بسازد، انتظار دریافت صفحه‌ای فوق‌العاده را در زمان اتمام کار دارید.

۳. به نظرات مشتریان هر شرکت توجه کنید

بهترین، معتبرترین و با‌ارزش‌ترین توصیه‌ها مربوط به مشتریان فعلی یا گذشته یک شرکت ساخت سایت است. برای تشخیص بهترین شرکت طراحی سایت باید نظر مشتریان فعلی آن‌ها را بادقت بشنوید و بررسی کنید. خواندن نظرات مشتریان واقعی می‌تواند در مورد کیفیت محصولات و خدمات شرکت، میزان حرفه‌ای بودن و تعهد آ‌ن‌ها نسبت به ایجاد سایت رویایی‌تان بینشی دقیق به شما بدهد.

پیشنهاد من برای دریافت اطلاعات کامل‌تر، تماس با مشتریان و شنیدن نظرات آن‌هاست. از آن‌ها بخواهید چالش‌ها و نکات مثبت یا منفی همکاری با آن شرکت را برایتان بگویند. البته مراقب نقدها و تعریف‌های جعلی و دروغی باشید! فقط به نظرات یک مشتری توجه نکنید و برای دریافت اطلاعات کامل‌تر با چندین نفر حرف بزنید.

۵. توجه به نمونه‌کارها برای تشخیص بهترین شرکت طراحی سایت

خب تا اینجا باید 3 تا 5 گزینه خوب را انتخاب کرده باشید. برای محدود‌سازی بیشتر این لیست، باید نمونه کارهای آن‌ها را بررسی کنید. سعی کنید شرکت‌هایی آشنا با چندین پلتفرم ساخت سایت را بیابید. برای مثال بعضی شرکت‌ها با محبوب‌ترین پلتفرم‌های طراحی مانند وردپرس (WordPress) کار می‌کنند اما طراحی با پلتفرم‌های کمترشناخته شده مثل مجنتو (Magento) را نیز بلد هستند. با شرکتی این‌چنینی کار کنید! آژانس‌های طراحی خوب، روش کار با همه پلتفرم‌ها را می‌دانند!

بگذارید مثالی واضح برای این موضوع بیاورم: فرض کنید یک آشپز باادعای حرفه‌ای بودن بگوید: «من می‌توانم یک غذای شناخته‌شده مثل چلوکباب درست کنم.» اما هنر یک آشپز به پختن غذاهای شناخته‌شده نیست! آشپزی که نتواند غذاهای کمتر مرسوم (مثل قلیه‌ماهی یا خورشت کرفس!) بپزد، نمی‌تواند خود را حرفه‌ای بداند! حالا متوجه منظورم شدید؟!

هنگام بررسی به‌دنبال یافتن نمونه‌کارهای مربوط به صنعت خودتان باشید. گاهی بعضی شرکت‌ها علی‌رغم ارائه خدماتی خوب و جذاب، درمورد ساخت سایت در صنعت شما ناتوان هستند! به‌دنبال شرکتی باشید که نه‌تنها در صنعت شما کار، بلکه تفاوت‌های ظریف آن مثل زبان خاص، بینش و اهداف کسب‌وکارتان را نیز درک کرده باشد.

۶. توجه به پست‌های وبلاگ شرکت‌های ساخت سایت

هنگام بررسی یک شرکت، حتماً به وبلاگ آن‌ها نیز سری بزنید. مقالات کوتاه وبلاگ‌ها اطلاعات بیشتری در مورد شرکت و سایر پروژه‌های آن‌ها، به شما ارائه می‌دهند. پست‌های وبلاگ نشان‌دهنده میزان آگاهی یک آژانس به موضوعات و گرایش‌های خاص حوزه ساخت سایت است. به‌عنوان یک شرکت، آن‌ها باید محتوایی جذاب و درگیرکننده در وبلاگ سایت‌شان منتشر کنند. اگر شما نتوانستید با محتوای آن‌ها تعامل کنید، دور آن شرکت را خط بکشید!

۷. توجه به ترندهای روز در ساخت سایت

بیشتر شرکت‌های طراحی خوب برای جذب مشتری، اطلاعات خود را آپدیت و از آخرین ترندهای روز (مثل گرافیک متحرک، تایپوگرافی جذاب و …) استفاده می‌کنند. سایت باید علی‌رغم آموزندگی، سرگرم‌کننده نیز باشد. اگر شرکتی قادر به ساخت سایتی آموزنده و سرگرم‌کننده با آخرین ترندهای روز دنیا باشد، گزینه‌ای مناسب است. فراموش نکنید، وجود فاکتورهای مهم طراحی سایت را بررسی کنید. آیا می‌دانید این فاکتورها چیست؟

• هدف سایت: شرکت‌های خوب هنگام طراحی به 3 هدف اصلی یک سایت توجه می‌کنند: تولید لید، فروش محصولات و ارائه خدمات، پشتیبانی
• زمان بارگذاری: انتظار برای بارگذاری یک سایت باعث ازدست‌دادن بازدیدکنندگان می‌شود. تقریباً نیمی از کاربران انتظار دیدن یک سایت در کمتر از 2 ثانیه را دارند. شرکتی که نتواند برای رعایت این اصل مهم در طراحی سایت، موارد کاهش سرعت را شناسایی و رفع کند، اصلاً مناسب شما نیست!
• جلوه‌های بصری: استفاده از رنگ‌ها، تایپوگرافی مناسب و اینفوگرافی خوب یکی از اصول مهم ساخت سایت و راهی خوب برای تشخص شرکت خوب از بد است!
• واکنش‌گرایی: امروزه بیشتر افراد از تلفن همراه برای جستجوی اطلاعات در اینترنت استفاده می‌کنند. بنابراین واکنش‌گرایی سایت، به یکی از مهم‌ترین اصول ساخت سایت تبدیل شده است. صفحه‌های واکنش‌گرا (ریسپانسیو) مطابق با دستگاه‌های مختلف تنظیم و در تمامی آن‌ها به‌درستی نمایش داده می‌شوند.

۸. با شرکت‌های فهرست نهایی تماس بگیرید

حالا که همه موارد بالا را بررسی کردید، باید در نهایت به 2 گزینه نهایی برسید. برای انتخاب بین این دو گزینه با آن‌ها تماس بگیرید و صحبت‌هایشان را بشنوید. گاهی بعضی شرکت‌ها تمامی موارد بالا را به‌خوبی رعایت کرده‌اند (از نظر آنلاین خوب به‌نظر می‌رسند!) اما زمانی‌که شما از نیازها و خواسته‌هایتان بگویید، به آن‌ها توجهی نکنند!

آژانس‌های طراحی بزرگ و خوب، قبل از شروع کار زمانی را به درک کامل دیدگاه‌های مشتریان خود اختصاص می‌دهند. این موضوع نشان‌دهنده شفافیت، ارتباطات و تعهدشان برای ارائه بهترین کیفیت کار متناسب با برند آنلاین شماست. شما باید با شرکت طراح‌تان احساس راحتی کنید؛ باید قادر به بیان نظرات و نیازهای خود باشید تا درنهایت با رضایت کامل از سایت‌تان استفاده کنید.

هنگام تماس با آن‌ها (چه به‌صورت تلفنی و چه حضوری!) سؤالات زیر را حتماً مطرح کنید. پاسخ این پرسش‌ها به انتخاب نهایی شما کمک زیادی می‌کنند:

• فرایند طراحی شما چگونه است و چند مرحله دارد؟
• از چه پلتفرم‌های برای طراحی استفاده می‌کنید؟ (وردپرس، مجنتو و…)
• مدل قیمت‌گذاری شما چگونه است؟
• میزان پشتیبانی شما از تعمیرات سایت چقدر است؟
• آیا به اصول سئو و ترندهای روز پایبند هستید؟

روش پیدا کردن بهترین شرکت طراحی سایت

سخن نهایی درباره تشخیص بهترین شرکت طراحی سایت

یافتن یک شرکت ساخت سایت خوب و مناسب سخت است، ولی غیرممکن نیست! برای این کار شما نیاز به رعایت اصولی خاص و انجام بررسی‌های دقیق دارید. هرگز بدون تحقیق، وظیفه مهم طراحی سایت‌تان را به هر فرد یا آژانسی نسپارید. باور کنید صرف وقت برای یافتن یک شرکت خوب درنهایت ارزشش را دارد. زمانی‌که سایت جذاب و منحصربه‌فرد خود را تحویل گرفتید، تمام خستگی گذشته از تن‌تان بیرون می‌رود!

یک آژانس طراحی خوب، تمام اصول مهم ساخت سایت را می‌شناسد و آن‌ها را به‌خوبی رعایت می‌کند. هنگام جستجو برای یافتن یک شرکت طراحی سایت، باید به نظرات مشتریان گوش و نمونه‌کارها را نیز بررسی کنید. اگر از مشتریان بپرسید، همه افراد شرکت سایبری شو را برای طراحی به شما پیشنهاد می‌کنند. سایبری شو با ارائه نمونه‌کارهای قوی و جذاب اعتماد هرکسی را جلب می‌کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران سایبری شو در تماس باشید.

به‌نظر شما مهم‌ترین اصل در طراحی سایت چیست؟! در دید شما یک شرکت ساخت سایت خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟! مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات و پیشنهادهای ارزشمند شما دوستان هستیم. فراموش نکنید این مقاله فوق‌العاده مفید، جذاب و خواندنی را برای همه دوستان و آشنایان‌تان بفرستید.

کپی لینک
مفید بود؟

مقالات مرتبط

بهترین نرم افزار طراحی رابط کاربری (UI)
ساخت و طراحی رابط کاربری یک فرآیند پیچیده است که بر تجربه بصری یک محصول دیجیتال نظیر وب‌سایت و اپلیکیشن تمرکز دارد. انواع نرم افزار طراحی را…
۱۴۰۲/۰۳/۰۸
257 مشاهده
تئوری رنگ ها چیست؟
رنگ یکی از هفت عنصر اصلی هنر و جزو اولین مهارت‌هایی است که در مدرسه یاد می‌گیریم. در تئوری رنگ ها به تمام مواردی پرداخته می‌شود که یک هنرمند …
۱۴۰۲/۰۳/۰۴
278 مشاهده
طراح UI UX چه کسی است؟
هدف اصلی طراحی UI UX ایجاد یک تجربه کاربری مثبت است که مشتریان را تشویق می‌کند به یک محصول یا برند پایبند و متعهد باشند.‌ مسئولیت رضایت کلی کار…
۱۴۰۲/۰۲/۲۶
521 مشاهده
بهترین نرم افزار طراحی تجربه کاربری (UX)
تعداد زیادی نرم افزار طراحی تجربه کاربری در بازار وجود دارند. این موضوع تصمیم‌گیری در مورد بهترین و مفیدترین …
۱۴۰۲/۰۲/۲۴
521 مشاهده
آشنایی با ۱۵ تا از مهمترین اصول طراحی سایت
طراحی وب‌سایت یک فرآیند کاملاً انحصاری است که باید بیانگر ماهیت و شخصیت برند شما باشد. برای دستیابی به یک طراحی ایده‌آل، …
۱۴۰۲/۰۲/۲۲
475 مشاهده
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.
دیدگاه خود را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.