لوگو رنگی سایبری شو

سلام

به سایبری شو خوش آمدید 🙂

طراحی سایت تخصصی

فهرست مطالب

3 نکته استثنایی برای افزایش گیرایی سایت‌تان!

«برای طراحی سایت تخصصی از کجا شروع کنم؟!» این سوال همه صاحبان کسب‌وکارهای تخصصی است. پژمان نیز یکی از افرادی بود که تا چند سال پیش این سوال را می‌پرسید. او یک گل‌فروشی کوچک داشت و روزانه چند ماشین عروس هم گل می‌زد! اما می‌دانید حالا کجاست؟! شاید هلند شاید هم ایتالیا؛ معمولا برای انتخاب گل‌هایش به‌صورت حضوری به بزرگ‌ترین بازارهای گل در دنیا سفر می‌کند. اما پژمان چطور به این نقطه از موفقیت رسید؟!

چند سال پیش پژمان مدت زمان طولانی را صرف ساخت سایت تخصصی برای گل‌فروشی‌اش کرد، با آژانسی خوب قرارداد بست و بسیار سخت کوشید. به‌یاد دارم گاهی قبل از طلوع خورشید از خواب بیدار می‌شد تا از گل‌هایش در منظره طلوع عکس بگیرد و محتوایی جذاب تولید کند!

به‌نظر من ارزشش را داشت، مثل پژمان شدن سخت نیست! اگر کسب‌وکاری دارید باید برای پیشرفت آن یک سایت تخصصی بسازید. می‌دانید چطور؟! آیا نکات مهم و مراحل طراحی سایت را می‌شناسید؟! اگر نمی‌دانید نگران نباشد، شما تنها نیستید!

تحقیقات نشان می‌دهد حدود 24 درصد از مشاغل خرده‌فروشی کوچکِ بدون سایت می‌گویند که دلیل آن‌ها (برای نداشتن سایت) ندانستن روش‌های ایجاد آن است. با من همراه باشید تا در ادامه وارد بحث آینده‌ساز طراحی سایت تخصصی شویم!

طراحی سایت تخصصی: آژانس یا فریلنسر؟!

سایت‌های تخصصی به‌طور متمرکز روی یک موضوع خاص فعالیت می‌کنند. اگر می‌خواستید یک وبلاگ یا سایت برای اشتراک‌گذاری عکس‌های به‌یادماندنی از سفرتان یا سلبریتی موردعلاقه‌تان را منتشر کنید، پیشنهاد ما همکاری با یک فریلنسر بود. اما بحث ما یک سایت تخصصی بزرگ برای پیشرفت کسب‌وکار شماست!

1649225593458

بیشتر کسانی که به‌فکر طراحی سایت می‌افتند، در ابتدا به‌دلیل هزینه‌های کمتر ممکن است به‌سراغ فریلنسرها بروند. انتخاب بین این دو با شماست اما در ابتدا نکات زیر را کامل بررسی کنید:

1. ایجاد بهترین تجربه کاربری با آژانس‌های طراحی سایت تخصصی

طراحی هر سایت خوب تخصصی با یک استراتژی منحصربه‌فرد شروع می‌شود و هر استراتژی خوب شامل طراحی پرسونای مشتری است! به ویژگی‌های بارز مشتری برای کمک به پیشرفت شما پرسونا می‌گویند. قبل از شروع ساخت یک سایت، باید مخاطبان هدف خود را درک کنید.

اگر سایت شما تجربه کاربری بدی برای مشتریان داشته باشد، آن‌ها در سایت شما نمی‌مانند! یک آژانس حرفه‌ای ساخت سایت تخصصی، استراتژی‌ها و پرسونای مشتری را برای شما طراحی می‌کند. آن‌ها می‌توانند شما را در فرایند برنامه‌ریزی، طراحی و ساختن وب‌سایتی مشتری‌محور راهنمایی کنند.

2. افزایش نرخ بازگشت سرمایه با آژانس طراحی سایت تخصصی

بازگشت سرمایه کلمه کلیدی تجاری موردعلاقه همه است! طراحی سایت با یک آژانس معتبر هزینه‌های بعدی برای نگه‌داری و تعمیر را به‌طور چشم‌گیری کاهش می‌دهد. روزانه افراد زیادی که در ابتدای پروژه ساخت سایت تخصصی‌شان با طراحان خوب همکاری نکرده‌اند، به‌دنبال یک آژانس حرفه‌ای برای تعمیر سایت خود می‌گردند.

یک‌بار هزینه برای طراحی سایتی خوب و کاربرپسند علاوه‌بر کمک به افزایش نرخ بازگشت سرمایه از راه جذب مشتری، باعث کاهش هزینه‌های ثانویه نیز می‌شود.

3. حل سریع مشکلات با آژانس طراحی سایت تخصصی

اگر هنگام کار با یک فریلنسر با مشکلاتی مواجه شدید، آن‌ها سرعت کافی برای رفع ایرادات را ندارند، بنابراین کل پروژه شما متوقف می‌شود. هنگامی که با یک آژانس کار می‌کنید، کارشناسان خبره برای عیب‌یابی هرگونه مشکل احتمالی، آماده هستند. اگر یک قسمت از سایت دچار مشکل شد، همه پروژه شما متوقف نمی‌شود. ساخت و طراحی سایر قسمت‌ها ادامه می‌یابد و همزمان بخش مشکل‌دار عیب‌یابی می‌شود.

طراحی سایت شبیه ساخت یک خانه است. وقتی وارد فرایند آن می‌شوید، ناگهان اتفاقاتی غیرمنتظره در روند ساخت‌وساز رخ می‌دهد. همچنین چیزهایی وجود دارد که در طول مسیر متوجه نیاز به آن‌ها می‌شوید.

یک تیم ساخت سایت می‌تواند اتفاقات غیرمنتظره را بپذیرد درحالی‌که حل مشکلات احتمالی برای یک فرد به‌تنهایی مشکل است. علاوه‌بر این، یک تیم توسعه خوب، تجربه و بینش لازم را برای مشاوره به شما در مورد خطرات یا مشکلات احتمالی قبل از شروع کار دارد؛ بنابراین شما با اطلاع کامل از روند کار اقدام به بستن قرارداد ساخت سایت می‌کنید.

4. برخورداری از پشتیبانی دائمی آژانس طراحی سایت تخصصی

طراحی سایت اولین قدم شماست. مدیریت آن پس از ساخت، زمانی است که کار واقعی شما شروع می‌شود. هنگام تصمیم‌گیری برای انتخاب بین یک فریلنسر و یک آژانس حرفه‌ای، خدمات مدیریت و پشتیبانی مستمر موردنیازتان پس از دریافت سایت را در نظر بگیرید.

مفهوم مدیریت سایت مجزا و متمایز از ساخت آن است. وقتی کار فریلنسر تمام شد، بار مدیریت و نگهداری مداوم سایت‌تان (که برای ایجاد آن هزینه زیادی پرداخت کرده‌اید) بر دوش خودتان خواهد بود. اما با همکاری با یک آژانس طراحی حرفه‌ای، برای همیشه خیالتان از بابت پشتیبانی و حل مشکلات راحت می‌شود.

حالا که به اینجا رسیدید، امیدوارم انتخاب شما همکاری با آژانس باشد! اما همین کار نیز مراحل مخصوص خودش را دارد.

مراحل طراحی سایت تخصصی با آژانس معتبر چیست؟

مراحلی که در ادامه برای شما ذکر کرده‌ایم، چک لیستی جامع از بخش‌های فرایند ساخت سایت تخصصی است. این فرایند گاهی در پروژه‌های مختلف باتوجه‌به نوع کسب‌وکار شما متفاوت خواهد بود.

تحقیق درباره چالش‌ها و مشتریان سایت تخصصی شما

تحقیق فرایندی برای کمک به روشن شدن اهداف سایت و سرعت بخشیدن به فرایند طراحی آن است. این مرحله ممکن است زمان ببرد، اما در طولانی‌مدت باعث صرفه‌جویی در وقت و پول شما می‌شود. تحقیق دید شما را نسبت به هدف‌تان روشن می‌کند.

شما در این مرحله باید در مورد مخاطبان هدف، رقیبان و آخرین فناوری‌های طراحی سایت تحقیق کنید. در نهایت همه این‌ها به شما در برندسازی در دنیای رقابتی امروز کمک می‌کنند.

اهمیت طراحی وایرفریم سایت شما

یک سایت تخصصی باید چیدمان و المان‌های خاص خودش را داشته باشد. وایرفریم یک طرح کلی پیش‌نمایش از سایت شما ارائه می‌کند. در این مرحله شما با تبادل نظر با آژانس‌تان می‌توانید نمای کلی سایت را به‌دلخواه تغییر دهید.

انتخاب قالب برای طراحی سایت تخصصی

اکثر افراد در مرحله انتخاب قالب از یکی از این دو رویکرد استفاده می‌کنند: قالب‌های آماده یا قالب‌های سفارشی. دانستن مزایا و معایب هر روش می‌تواند در انتخاب آگاهانه به شما کمک کند.

درک خلاصه مراحل طراحی سایت تخصصی

شما باید قبل از مراجعه به آژانس طراحی سایت، انتظارات‌تان از سایت خود را بدانید. برای این‌که روند ساخت سایت تخصصی شما طبق نظر و اهداف خود پیش برود، باید ایده‌ها، انتظارات و بودجه خود را به‌طور کامل به آژانس منتقل کنید. در این مرحله آژانس یک طرح خلاصه از تمامی مراحل و زمان تحویل پروژه به شما می‌دهد. درک این مراحل هم به شما و هم به طراحان تا زمان اتمام سایت‌تان کمک می‌کند.

استفاده از قالب‌های آماده برای طراحی سایت تخصصی

قالب‌های آماده، از پیش کدگذاری شده‌اند و به‌سرعت و به‌راحتی در سایت شما اعمال می‌شوند. فقط کافی است از مجموعه قالب‌های آماده یکی را انتخاب و پس از انجام تنظیمات اولیه آن را بارگذاری کنید.

یکی از مزایای استفاده از این قالب‌ها، صرفه‌جویی در هزینه و زمان است. با استفاده از این قالب‌ها روند طراحی سایت شما زودتر انجام می‌شود. از معایب این طرح‌های آماده می‌توانیم به اختصاصی نبودن آن‌ها اشاره کنیم.

همچنین گاهی آن‌ها ریسپانسیو نیستند و در گوشی‌های تلفن همراه به‌درستی نمایش داده نمی‌شوند. بسیاری از این قالب‌ها کدنویسی‌های درستی ندارند، بنابراین باعث کاهش سرعت بارگذاری سایت‌تان می‌شوند.

استفاده از قالب‌های سفارشی برای طراحی سایت تخصصی

اگر کسب‌وکار شما نیاز به رقابت موثر در فضای آنلاین دارد، استفاده از یک قالب سفارشی همیشه بهترین گزینه است. آژانس‌ها با طراحی قالب‌های سفارشی می‌توانند تمام عناصر موردنیاز شما را به‌طور متعادل در بهترین جاها قرار دهند؛ این به معنای رتبه‌بندی بهتر در گوگل، سرعت بارگذاری سریع‌تر، پشتیبانی گسترده‌تر از مرورگر، هزینه نگهداری کمتر و انعطاف‌پذیری بیشتر در طراحی است.

شروع مرحله اصلی طراحی سایت تخصصی: سریع تولید محتوا کن!

هنگامی که شما نمونه‌های اولیه ارائه شده را تایید کردید، گام بعدی شروع ساخت سایت تخصصی خواهد بود. در این مرحله آژانس باتوجه‌به وایرفریم و انتظارات و اهدافی که در ابتدای مسیر به آن‌ها گفتید، شروع به ساخت سایت واقعی در فضای اینترنتی می‌کند. بهتر است در این مرحله شما محتوای موردنظرتان برای انتشار در سایت را آماده کنید.

تولید محتوای برای بازی با احساس کاربر در طراحی سایت تخصصی!

محتوای صفحات اصلی سایت باید نیروی محرکه برای تعاملات کاربران باشد، بازدیدکنندگان را به خوانندگان تبدیل و آن‌ها را به سمت تحقق اهداف‌تان نزدیک کند. محتوا باید ترغیب‌کننده باشد!

اگر شما یک فروشگاه فروش کفش دارید و سایت تخصصی شما نیز باتوجه‌به این موضوع طراحی شده، باید در صفحه اول محتوایی برای نشان‌دادن کیفیت بالای کفش‌هایتان قرار دهید. برای مثال از فردی در حال ورزش با کفش‌های شما، در منطقه‌ای با منظره خیره‌کننده ساحل در حالت طلوع خورشید، یک ویدیو جذاب بگیرید.

ورزش‌کار با کفش‌های برند شما روی شن‌های ساحل می‌دود و با لذت و آرامش به طلوع نگاه می‌کند، انگار روی زمین نه بلکه در آسمان است! با انتشار این ویدیو روی صفحه اصلی سایت، احساسات کاربران را هدف می‌گیرید و همزمان کیفیت را نیز نشان می‌دهید؛ این اصل را همیشه برای تولید محتوای خود مدنظر بگیرید. اگر سایت شما آماده بود، وقت آزمایش آن قبل از راه‌اندازی کامل است.

قبل از راه‌اندازی، آزمایش فراموش نشود!

یکی از آخرین مراحل قبل از راه‌اندازی، اطمینان از عملکرد صحیح سایت است. باید بارگذاری سریع و نمایش کامل همه صفحات در دستگاه‌های مختلف را بررسی کنید. می‌توانید برای شناسایی ایرادات احتمالی نسخه پیش‌نمایش سایت‌تان را به گروه کوچکی از مخاطبان‌تان نشان دهید و از آن‌ها درباره نکات مثبت و منفی آن، نظرسنجی کنید. آژانس ساخت سایت تخصصی بعد از دریافت تاییدیه شما در این مرحله، سایت را راه‌اندازی کامل می‌کند.

قبل از راه‌اندازی، آزمایش فراموش نشود!

یکی از آخرین مراحل قبل از راه‌اندازی، اطمینان از عملکرد صحیح سایت است. باید بارگذاری سریع و نمایش کامل همه صفحات در دستگاه‌های مختلف را بررسی کنید. می‌توانید برای شناسایی ایرادات احتمالی نسخه پیش‌نمایش سایت‌تان را به گروه کوچکی از مخاطبان‌تان نشان دهید و از آن‌ها درباره نکات مثبت و منفی آن، نظرسنجی کنید. آژانس ساخت سایت تخصصی بعد از دریافت تاییدیه شما در این مرحله، سایت را راه‌اندازی کامل می‌کند.

دوره 30 روزه از طراحی سایت تخصصی برای تست!

فروشنده‌های خوب و باتجربه برای جذب نظر و رضایت مشتری معمولا تا یک روز برای تعویض اجناس فروخته شده، زمان می‌گذارند؛ آژانس طراحی سایت نیز معمولا یک دوره (غالبا 30 روزه) برای بررسی عملکرد سایت‌ها می‌گذارد.

البته امیدواریم هنگامی که سایت فعال شد، 100 درصد نیازهای اصلی مشتریان را برآورده کند، اما همیشه این‌طور نیست. یک وب‌سایت بعد از راه‌اندازی به حال خود رها نمی‌شود! مشتریان و مخاطبان هدف همچنان خواهان تغییرات هستند. ازآنجایی‌که کاربران واقعی شروع به استفاده از سایت می‌کنند، اساساً سطح دیگری از آزمایش، بعد از شروع به کار سایت خواهد بود.

البته شما بعد از اتمام پروژه با آژانس خود خداحافظی نمی‌کنید! آن‌ها به‌طور مداوم از سایت شما پشتیبانی می‌کنند؛ همان اقدامی که باعث تمایز آژانس و فریلنسر است. حالا که سایت‌تان را دارید (تبریک می‌گوییم!) باید تعدادی نکات کلیدی برای تخصصی‌سازی بیشتر آن به شما گوشزد کنیم:

چگونه طراحی سایت تخصصی خودم را خاص‌تر کنم؟!

سایت‌های تخصصی به‌طور متمرکز روی یک موضوع و هدف خاص فعالیت می‌کنند؛ شما هیچ‌گاه در یک سایت اختصاصی فروش کفش، منو مربوط به لوازم آرایشی نمی‌بینید! باتوجه‌به این اصل به نکات زیر توجه کنید:

رعایت اصل سادگی در طراحی سایت تخصصی

هرگز سراغ طرح‌های پیچیده‌ای که باعث سردرگمی بازدیدکنندگان می‌شود، نروید. باید سعی کنید با طرح‌های ساده و درعین‌حال موثر، مخاطبان را به سمت خودتان بکشید! امروزه طراحان باتجربه فقط سایت‌های ساده، مدرن و زیبا را پیشنهاد می‌کنند تا توجه کاربران به‌جای شلوغی سایت، روی محصولات و خدمات شما باشد.

آموزنده باشید و کاربر جذب کنید!

هدف اصلی سایت آگاه‌سازی مشتریان از کسب‌وکار، محصولات و خدمات مختلف شماست. تمام اطلاعات مهمی که می‌خواهید به مشتریان ارائه دهید، باید به شیوه‌ای مناسب سازمان‌دهی شوند، در غیر این صورت برای مخاطبان جذاب نخواهند بود. طراحان با‌تجربه علاوه‌بر توجه به زیبایی سایت، به نکات ارائه شده در آن نیز توجه می‌کنند.

شما باید اطلاعات جامع و خوبی در مورد تمام محصولات و خدمات‌تان داشته باشید و آن‌ها را به‌صورت تاثیرگذار ارائه دهید. باید نشان دهید یک فرد آگاه و دانا در زمینه کاری خودتان هستید. جلو دوربین بروید و با اعتمادبه‌نفس درباره محصولات‌تان صحبت کنید، باور کنید مشتری بعد از دیدن برق دانایی در چشمان‌تان، به شما اعتماد و از سایت‌تان خرید می‌کند.

استفاده از رنگ و فونت مناسب در طراحی سایت تخصصی

هرچقدر هم که محصولات شما عالی باشد، اگر ویترین مغازه‌تان مرتب و جذاب نباشد، مشتریان کمتری مشتاق به خرید از شما می‌شوند! سایت، ویترین کسب‌وکار شماست، بنابراین باید روی ظاهر آن تمرکز کنید. یکی از بهترین راه‌ها برای جذاب‌سازی وب‌سایت‌تان، انتخاب رنگ‌های مناسب و استفاده درست از آن‌ها است. تحقیقات نشان می‌دهند 22 درصد از کاربران به دنبال رنگ‌های چشم‌نواز در سایت‌ها هستند و اما 21 درصد از مخاطبان از سایت‌هایی با رنگ‌های غیرعادی خارج می‌شوند!

از رنگ‌های اصلی مناسب، روشن و منحصربه‌فرد برای دکمه‌های فراخوان (دعوت به اقدام) خود استفاده کنید. هر برندی رنگ‌های خاصی برای خودش دارد. برای مثال همین حالا به مک‌دونالد فکر کنید؛ چه رنگ‌هایی به ذهن‌تان می‌آید؟! قرمز، سفید و زرد، درست است؟! اگر به سایت مک‌دونالد بروید متوجه استفاده از این سه رنگ در طراحی می‌شوید. برای نشان‌دادن هویت و ماهیت خاص برند از رنگ‌های مخصوص به خودتان استفاده کنید.

علاوه‌بر رنگ، فونت نیز تاثیر زیادی بر مشتری دارد. گاهی اوقات افراد در تلاش برای خلاقیت بیشتر، از فونت‎های غیرمعمول استفاده کنند و با این کار درک اطلاعات ارائه شده در سایت را برای کاربران دشوار می‌کنند. شما باید فونتی مناسب نمایش صحیح در تمامی پلتفرم‌ها انتخاب کنید؛ فونتی که در عین جذابیت، خوانا و به‌راحتی قابل‌درک باشد.

بالاخره برای طراحی سایت تخصصی خود آماده هستید!

فکر نمی‌کنم دیگر بهانه‌ای قابل‌قبول برای تعلل در شروع پروژه ساخت سایت تخصصی خود داشته باشید، در همین دقیقه‌هایی که شما بدون سایت می‌گذرانید، پژمان (که در ابتدای مقاله درباره‌اش گفتیم!) چندین کامیون گل به‌صورت عمده فروخته است! ثانیه‌ها را از دست ندهید.

ساخت سایت تخصصی کار سختی نیست، کافی است یا یک آژانس یا فریلنسر (پیشنهاد ما را خودتان می‌دانید!) قرارداد ببندید و نیازهای سایت‌تان را واضح مطرح کنید. اگر می‌خواهید در کمترین زمان ممکن یک سایت خوب تخصصی بسازید از سایبری شو کمک بگیرید.

سایبری شو با طراحان خبره و ماهر خود در ساخت سایت حرفه‌ای و تخصصی برای پیشرفت در بازار تجارت آنلاین به شما کمک می‌کند. نگران پشتیبانی سایت‌‌تان بعد از اتمام پروژه نباشد، ما دست شما را رها نمی‌کنیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران ما به‌طور رایگان در تماس باشید.

به‌نظر شما دیگر چه مواردی به خاص‌ترسازی سایت شما کمک می‌کند؟! مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات و پیشنهادهای شما هستیم. حتما این مقاله مفید را برای دوستان و آشنایان‌تان بفرستید.

برای مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید

نظرات کاربران

senior man white sweater eyeglasses scaled

علیرضا خلیل پور

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

senior man white sweater eyeglasses scaled

علیرضا خلیل پور

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

senior man white sweater eyeglasses scaled

علیرضا خلیل پور

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

senior man white sweater eyeglasses scaled

علیرضا خلیل پور

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

نمونه کار های سایبری شو

نوع پروژه: فروشگاهی

مدت زمان اجرایی: 14 روز کاری

 مجری:تیم طراحی سایبری شو

نوع پروژه: فروشگاهی

مدت زمان اجرایی: 14 روز کاری

 مجری:تیم طراحی سایبری شو

نوع پروژه: فروشگاهی

مدت زمان اجرایی: 14 روز کاری

 مجری:تیم طراحی سایبری شو

اعضای تیم سایبری شو

Headshot of confident mature European male pensioner keeps arms folded, wears optical glasses and white sweater, being sure in something, isolated over purple background. People and aging concept
5/5
علیرضا خلیل پور اصل

طراح سایت و رابط کاربری در مجموعه سایبری شو

wordpress 72%
css 56%
html 62%
php 27%
ui-ux 86%
Headshot of confident mature European male pensioner keeps arms folded, wears optical glasses and white sweater, being sure in something, isolated over purple background. People and aging concept
5/5
علیرضا خلیل پور اصل

طراح سایت و رابط کاربری در مجموعه سایبری شو

wordpress 62%
css 50%
html 77%
php 79%
ui-ux 27%
Headshot of confident mature European male pensioner keeps arms folded, wears optical glasses and white sweater, being sure in something, isolated over purple background. People and aging concept
5/5
علیرضا خلیل پور اصل

طراح سایت و رابط کاربری در مجموعه سایبری شو

wordpress 52%
css 80%
html 52%
php 57%
ui-ux 67%

مجموعه سایبری شو از ۱۳۷۹ تا کنون در خدمت مخاطبان خود بوده است. ابتدای فعالیت مجموعه به تولید لوح های فشرده در زمینه های نرم افزار، آموزش و بازی اختصاص داشت. در ادامه که موضوع اینترنت به شکل عمومی تری در جامعه فراگیر شدف ما نیز فعالیت خود را به سمت این فضا هدایت کردیم. بیشتر بدانید …

قوانین و مقررات | سایبری شو © ۱۴۰۱ | حریم خصوصی