لوگو رنگی سایبری شو

سلام

به سایبری شو خوش آمدید 🙂

تاثیر معجزه‌آسا در کسب‌وکارهای کرمانی!

اگر به اطراف خود نگاه کنید می‌بینید که سایت‌ها در زندگی ما نقش بسیار پررنگی دارند و ما روزانه با بسیاری از آن‌ها سروکار داریم! اما آیا تابه‌حال به‌طور جدی به آن‎ها فکر کرده‌اید؟ آیا معنای سایت و اهمیت طراحی سایت کرمان را می‌دانید؟

چند سال قبل یک از دوستانم زمینی خرید اما اقدام به ساخت و طراحی آن نکرد! به‌نظرتان او بهره‌ای از زمینش برد؟ خیر! حتی پس از چند سال آن را به شخص دیگری فروخت. الان هر بار که از محل آن زمین رد می‌‌شویم با مشاهده مجتمع تجاری ساخته شده در همان قطعه زمین، هر بار بیشتر از قبل حسرت می‌خورد!

در دنیای مجازی هم این اتفاق می‌افتد! در دنیای اینترنت سایت‌ها، نقش زمین را ایفا می‌کنند که می‌توانیم از آن‌ها استفاده‌های مختلفی داشته باشیم.

اما آیا به‌نظرتان خرید زمین به‌تنهایی کافی است؟ مسما خیر! دقیقا سایت هم همین‌گونه است و صرفا داشتن آن مفید نیست! در واقع سایت نیز مانند زمین باید طراحی و ساخته شود تا بتوان از آن بهره برد!

 به‌نظرتان طراحی سایت چه تاثیری در زندگی و کسب‌وکار ما دارد؟ در این مقاله به مفهوم، اهمیت و مراحل طراحی سایت کرمان می‌پردازیم.

فهرست مطالب

آیا با طراحی سایت کرمان آشنا هستید؟

حال که تا حدودی با مفهوم سایت آشنا شدید، می‌دانیم که مرحله اصلی یعنی راه‌اندازی سایت فرا رسیده است! بیایید نگاهی به مثال قبل بیندازیم. همان‌طور که ما بعد از خرید زمین، به طراحی و ساخت آن با مواد متفاوتی مثل سیمان، رنگ، لوازم منزل و…می‌پردازیم، در دنیای مجازی هم باید با ابزارهای متفاوتی سایت‌مان را طراحی کنیم!

و درحقیقت هرچه فعالیت‌های انجام شده اصولی‌تر و حرفه‌ای‌تر باشند، سایت ما نیز زیباتر و حرفه‌ای‌تر هستند. درواقع ساخت سایت به زبانی ساده تمام چیزهایی هستند که به بهتر، مفیدتر و زیباتر شدن سایت‌مان کمک و بستری مجازی برای فروش محصول، ارائه خدمات یا حتی اطلاع‌رسانی فراهم می‌کنند.

همه ما می‌دانیم که کسب‌وکارها نیاز به معرفی و دیده شدن توسط کاربران جدید و قدیمی دارند. شما بدون معرفی و شناخته شدن، از رقبا عقب می‌مانید. اهمیت طراحی وبسایت از همین‌جا شروع می‌شود زیرا سایت‌‌ها باعث معرفی و پیشرفت شما می‌شوند. در زیر با اهمیت طراحی سایت آشنا می‌شوید.

یک حضور آنلاین قوی، به‌ویژه وب‌سایت (نه شبکه‌های اجتماعی!) می‌تواند درآمد شما را چندین برابر کند! وقتی از مردم کرمان می‌پرسم چرا به فکر تأسیس یک سایت نیستید، پاسخ آن‌ها بیانگر ندانستن میزان اهمیت سایت در کسب‌وکار آن‌هاست. خب ساکنین  عزیز کرمان برای دانستن اهمیت ساخت سایت به قسمت بعدی بروید:

اهمیت بالای طراحی سایت کرمان

طبق آمارها تقریبا 44% تا 51% از بیزینس‌های کوچک سایت ندارند و این موضوع بسیار عجیب است! چون همه کسب‌وکارها (چه بزرگ و چه کوچک) برای جذب مشتریان جدید و یا حتی نگه‌داری مخاطبان قبلی، به سایت نیاز دارند. در زیر به دلایل اهمیت طراحی سایت کرمان می‌پردازیم.

1. جذب و نگه‌داری مشتریان اولین دلیل اهمیت طراحی سایت کرمان

اولین سوالی که شما باید به‌عنوان صاحب یک کسب‌وکار بدانید این است که «مشتریان‌تان در وهله اول برای تحقیق درمورد محصول یا خدمات موردنظرشان به کجا سر می‌زنند و نیازشان را تامین می‌کنند؟»

امروزه 93% از افراد تحقیقات و بررسی‌های خود را در فضای اینترنت و مخصوصا در گوگل انجام می‌دهند و درواقع این هشداری برای شماست! اگر برای کسب‌وکارتان سایت طراحی نکرده‌اید، درواقع 93% از مشتریان خود را از دست می‌دهید!

2. تاثیر طراحی سایت در کرمان روی تخصص شما

یکی دیگر از دلایل بسیار مهم طراحی سایت کرمان، این است که تعداد خیلی زیادی از افراد اگر متوجه شوند سایتی ندارید، شما و محصولات‌تان را معتبر نمی‌دانند!

امروزه با وجود پیشرفت دیجیتال مارکتینگ و کسب‌وکارهای آنلاین، کسب‌وکارهایی که سایت ندارند، از نظر بسیاری از مخاطبان به‌روز نبوده و محصولات با کیفیتی ارائه نکرده و این حس را به کاربر منتقل می‌کنند که شرکت مورد نظرشان حرفه‌ای نیست!

شاید باید در این مورد به مخاطبان حق بدهیم، اگر خودمان را جای آن‌ها بگذاریم می‌بینیم که نظرشان خیلی هم بی‌منطق نیست!

شما در سایت‌تان با ارائه اطلاعات خود، فروشگاه و محصولات‌تان شانس خرید مشتری را افزایش می‌دهید. آقای محمدی موفق شد در سایتش به‌خوبی کیفیت محصولاتش را نشان دهد. بدون یک سایت، انجام این کار می‌تواند فوق‌العاده چالش‌برانگیز باشد.

3. امکان دسترسی آسان با طراحی سایت کرمان

ساخت سایت، این فرصت را به شما می‌دهد که کاربران شما را راحت‌تر پیدا و در مورد محصولات، خدمات و شرکت‌تان اطلاعات کسب کنند. اگر شما سایتی نداشته باشید کاربران پاسخ سوالات خود را دریافت نمی‌کنند و از خرید یا استفاده از محصولات‌تان ناامید می‌شوند.

 این در حالی است که بسیاری از رقبای شما، با طراحی وبسایت مشتریان‌تان را ترغیب به خرید از خود می‌کنند! آیا می‌خواهید مشتریان‌تان را از دست بدهید؟ هرچه سریع‌تر از خدمات یا آموزش‌های شرکت‌های طراحی سایت در کرمان کمک بگیرید.

4. ماندگاری همیشگی فقط با یک‌بار طراحی سایت کرمان

یکی از مزایای مهم طراحی سایت کرمان ماندگاری آن است. یعنی سایت شما همیشه باقی می‌ماند و به کار خود ادامه می‌دهد، اما نکته قابل توجه این است که شما فقط یک‌بار روی آن سرمایه‌گذاری می‌کنید!

آیا روش بازاریابی دیگری را می‌شناسید که فقط با یک‌بار سرمایه‌گذاری همیشه برایتان سودآور باشد؟ وقتی که شما از روش‌های دیگری (مثل بیلبورد، تلویزیون، روزنامه و….) برای تبلیغ خود استفاده می‌کنید، بعد از پرداخت یک‌بار هزینه، در زمانی مشخص نتیجه معینی دریافت می‌کنید.

حال فرض کنید که این سرمایه‌گذاری نتیجه مثبتی برایتان نداشته باشد! تبلیغات شما تمام شده و هزینه پرداختی شما نیز دیگر قابل برگشت نیست! درواقع نه‌تنها سودی دریافت نکرده‌اید بلکه متحمل ضرر زیادی نیز شده‌اید!

اما از مزیت‌های طراحی سایت کرمان این است که شما بعد از پرداخت یک‎‌بار هزینه، یک بستر اینترنتی همیشگی برای تبلیغ خود دارید که به‌وسیله آن در هر زمانی می‌توانید تبلیغ، بازاریابی و از ضرر جلوگیری کنید!

5. جذب مشتریان خارجی با طراحی سایت کرمان

با طراحی یک سایت اصولی، این فرصت در اختیارتان قرار داده می‌شود که افراد از سرتاسر دنیا، به محصولات یا خدمات‌تان دسترسی داشته باشند! با فروش آنلاین یا ارائه خدمات اینترنتی (مثل عکس، ویدیو و …) مشتریان داخلی و خارجی زیادی از همه نقاط دنیا خواهید داشت!

6. امکان دسترسی شبانه‌روزی توسط طراحی سایت کرمان

شما با ساخت وبسایت، در واقع یک فروشگاه اینترنتی شبانه‌روزی راه‌اندازی می‌کنید و مشتریان‌تان می‌توانند در هر ساعت از شبانه‌روز به آن مراجعه و از محصولات و خدمات شما استفاده کنند!

سایت شما مثل یک کارمند متعهد 24 ساعته به پیشرفت کسب‌وکار شما کمک می‌کند. امروزه آقای محمدی گاهی بدون نگرانی از کاهش درآمدش، چند روز استراحت و فقط از راه سایتش به مشتریان خدمات‌رسانی می‌کند.

خب همشهریان عزیز، امیدوارم کاملاً متوجه اهمیت ساخت سایت شده باشید! اما فقط یک سایت معمولی و قدیمی نمی‌تواند برایتان مشتری جذب کند، باید اصول خاصی را رعایت کنید. می‌دانید این اصول چیست؟!

7. دریافت اطلاعات مشتریان برای ارتباط بیشتر

اگر شما دارای یک فروشگاه یا کسب‌وکار سنتی هستید حتما می‌دانید که دریافت اطلاعات مشتری (مثل شماره تلفن یا ایمیل) کار سختی است! اما با داشتن وب‌سایت و ارائه امتیازات مثبت (مثل تخفیف، جایزه، جشنواره و…) مشتریان اطلاعات‌شان را به‌راحتی در اختیارتان قرار می‌دهند!

شاید از خود بپرسید این اطلاعات چه فایده‌ای دارند؟ با استفاده از این اطلاعات شما ارتباط و تعامل‌تان را با مخاطبان حفظ و در صورت نیاز برای بازاریابی استفاده می‌کنید.

حال که با مزایای طراحی سایت آشنا شدید باید بدانید که همه سایت‌ها برای کسب‌وکارتان مفید نیستند و گاهی اوقات با آسیب‌های زیادی نیز همراه هستند. برای آگهی از این سایت‌ها در ادامه با ما همراه باشید.

سایت شما مثل یک کارمند متعهد 24 ساعته به پیشرفت کسب‌وکار شما کمک می‌کند. امروزه آقای محمدی گاهی بدون نگرانی از کاهش درآمدش، چند روز استراحت و فقط از راه سایتش به مشتریان خدمات‌رسانی می‌کند.

خب همشهریان عزیز، امیدوارم کاملاً متوجه اهمیت ساخت سایت شده باشید! اما فقط یک سایت معمولی و قدیمی نمی‌تواند برایتان مشتری جذب کند، باید اصول خاصی را رعایت کنید. می‌دانید این اصول چیست؟!

ضررهای جبران‌ناپذیر طراحی سایت غیر اصولی!

در کنار تمام فوایدی که طراحی سایت کرمان برای کسب‌وکارتان دارد، گر این کار را غیر اصولی انجام دهید، ناخواسته به بیزینس‌تان آسیب می‌رسانید! شما زمانی متوجه این آسیب‌ها می‌شوید که سایتی غیراصولی داشته باشید! در این صورت نه‌تنها از وجود سایت بهره‎ای نمی‌برید بلکه با گذشت زمان باعث آسیب به کسب‌وکارتان نیز می‌شود!

در ادامه به معرفی چند مورد از آسیب‌های سایت‌های غیراصولی و غیر استاندارد می‌پردازیم.

سایت شما مثل یک کارمند متعهد 24 ساعته به پیشرفت کسب‌وکار شما کمک می‌کند. امروزه آقای محمدی گاهی بدون نگرانی از کاهش درآمدش، چند روز استراحت و فقط از راه سایتش به مشتریان خدمات‌رسانی می‌کند.

خب همشهریان عزیز، امیدوارم کاملاً متوجه اهمیت ساخت سایت شده باشید! اما فقط یک سایت معمولی و قدیمی نمی‌تواند برایتان مشتری جذب کند، باید اصول خاصی را رعایت کنید. می‌دانید این اصول چیست؟!

حال به‌نظرتان اصولی‌ترین و حرفه‌ای‌ترین روش طراحی سایت چیست؟ برای دریافت پاسخ خود در ادامه با ما همراه باشید.

مراحل طراحی سایت در کرمان چیست؟

آموزش‌های طراحی وبسایت را دنبال و با استفاده از آن‌ها یک سایت استاندارد طراحی کنید.

دو ویژگی جادویی و ضروری برای همه سایت‌ها

علاوه‌بر تمام موارد گفته شده، برای طراحی سایت در کرمان، باید دو نکته بسیار مهم را رعایت کنید؛ انجام آن‌ها باعث ایجاد سایتی دقیق و با بازدهی بالا می‌شود. بدون رعایت این دو مورد، به داشتن سایت قوی و حرفه‌ای هرگز فکر نکنید!

1. ضرورت ایجاد تجربه کاربری عالی (User Experience)

مطمئنم بارها این کلمه را شنیده‌اید، همان‌طور که از اسمش پیداست، تجربه کاربری به معنای تجربه و حس افراد از کار کردن با سایت شماست!

برای ارائه یک تجربه کاربری خوب، شما باید خود را جای کاربر گذاشته و از دریچه نگاه او سایت خود را ببینید. با این کار متوجه می‌شوید که با انجام چه کارهایی می‌توانید یک تجربه لذت‌بخش برای کاربران بسازید.

مثلا اگر متن‌های شما خوانا و قابل فهم نباشند یا دسترسی به قسمت‌‌های مختلف سایت آسان نباشد، مسلما کاربر تجربه خوبی از سایت شما نداشته و شاید هیچ‌وقت دیگر به سایت‌تان سر نزند!

2. رعایت اصول سئو (SEO)

این کلمه شاید کمی ترسناک و عجیب به‌نظر برسد. درواقع سئو یعنی سایت شما به‌گونه‌ای باشد که رتبه بالایی در موتورهای جستجوگر گوگل کسب کند. فایده این کار را می‌دانید؟

انتخاب‌های اصلی همه ما بعد از سرچ کلمه یا عبارتی در گوگل، گزینه‌های پیشنهادی صفحه اول آن است! شاید فکر کنید که این سایت‌ها به‌صورت اتفاقی در رتبه‌های اول گوگل قرار گرفته‌اند، اما باید بدانید که این سایت‌ها با رعایت اصول سئو به این رتبه دست یافته‌اند.

مثلا اگر شما یک فروشگاه اینترنتی موبایل داشته باشید، حضور در رتبه بالای گوگل، یک روش بسیار عالی برای افزایش بازدید سایت‌تان و جذب مشتریان است. چون افراد بلافاصله بعد از سرچ عبارت “خرید موبایل” سایت شما را مشاهده و وارد آن می‌شوند.

البته برای دریافت رتبه خوب توسط گوگل، باید تمام اصول و استانداردهای آن را به‌صورت دقیق رعایت کنید در غیر این صورت گوگل فروشگاه شما را مفید تشخیص نمی‌دهد و درنتیجه رتبه خوبی دریافت نخواهید کرد.

استفاده از چند لایه محتوا راهی برای به چالش کشیدن اجزای معمولی است که چشمان ما به آن عادت کرده‌اند. این امر باعث می‌شود کاربران زمان بیشتری را برای کاوش در سایت شما صرف کنند. یکی دیگر از مزایای این تکنیک قراردادن تعداد زیادی محتوا در بخش یا فضایی محدود از سایت است.

برای طراحی سایت در کرمان چه کنیم؟

در این مقاله با اهمیت و نکات مربوط به راه‌اندازی سایت آشنا شدید. آیا به‌دنبال موفقیت در فضای مجازی هستید؟ اولین قدم طراحی وبسایت است! البته نه هر سایتی! امروزه اکثر کسب‌وکارها سایت دارند اما آیا همه آن‌ها موفق هستند؟ قطعا خیر!

سایتی موفق است و به کسب‌وکارتان اعتبار می‌بخشد که حرفه‌ای و اصولی طراحی شده باشد و شما را نسبت به رقیبان‌تان منحصربه‌فرد نشان دهد، در غیر این صورت وجه تمایزی بین شما و بقیه مشاهده نمی‌شود!

با رعایت تمام نکات ذکر شده می‌توانید یک سایت فوق‌العاده طراحی کنید. اگر خودتان در این زمینه سررشته‌ای ندارید، پیشنهاد می‌کنم از طراحان سایت حرفه‌ای کمک بگیرید. طراحان حرفه‌ای ما شبانه‌روزی قادر به کمک‌رسانی به شما هستند.

ما بی‌صبرانه منتظر خواندن نظرات‌تان هستیم، با ارسال این مقاله مفید برای صاحبان کسب‌وکار به آن‌ها کمک کنید.

برای مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید

نظرات کاربران

senior man white sweater eyeglasses scaled

علیرضا خلیل پور

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

senior man white sweater eyeglasses scaled

علیرضا خلیل پور

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

senior man white sweater eyeglasses scaled

علیرضا خلیل پور

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

senior man white sweater eyeglasses scaled

علیرضا خلیل پور

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

مشتریان ما

way2pay 1
sobh eghtesad
sobh eghtesad
way2pay 1
pasargad 1
way2pay 1
hamrah mechanic
hamrah mechanic

نمونه کار های ما

مجموعه سایبری شو از ۱۳۷۹ تا کنون در خدمت مخاطبان خود بوده است. ابتدای فعالیت مجموعه به تولید لوح های فشرده در زمینه های نرم افزار، آموزش و بازی اختصاص داشت. در ادامه که موضوع اینترنت به شکل عمومی تری در جامعه فراگیر شدف ما نیز فعالیت خود را به سمت این فضا هدایت کردیم. بیشتر بدانید …

با ما همراه باشید در…

قوانین و مقررات | سایبری شو © ۱۴۰۱ | حریم خصوصی